Ik ben nooit verder dan MEN gekomen. AKQquote:Op zondag 1 april 2007 16:59 schreef ChrisJX het volgende:
Noem twee van de drie mods van GC
Hints zoals bij de belspelletjes: vul de ontbrekende letter inquote:
quote:Op zondag 1 april 2007 17:07 schreef Carolyne1575 het volgende:
[..]
Hints zoals bij de belspelletjes: vul de ontbrekende letter in
Aan zulke mensen hebben we watquote:Op zondag 1 april 2007 17:16 schreef Legolas_Greenleaf het volgende:
Heatwave en Buzzer zijn er twee. (HW volgens mij al sinds ik op 't forum zit.)
Hmmm, heeft FOK alleen wat aan mensen die op de GC zitten?quote:Op zondag 1 april 2007 17:17 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
Aan zulke mensen hebben we watKlonk is nummer 3.
DaviniaHR +1quote:Op zondag 1 april 2007 17:25 schreef PhysicsRules het volgende:
DaviniaHR: Forrest Gump
Inderdaad.quote:Op zondag 1 april 2007 17:34 schreef ScottTracy het volgende:
Ja.. die film waar Helen Hunt ook inzit...
Bedoel je Scatman dan als titel van het liedje of als artiest?quote:Op zondag 1 april 2007 19:34 schreef ChrisJX het volgende:
Ik bedoel gewoon Scatman.
Dan is het goed (ski ba bop enzovoorts laat ik maar achterwegequote:
Volgens de toen geldende spellingsregels zelfs Mannenkoor Karrespoor (wat was de logicaquote:Op zondag 1 april 2007 19:47 schreef Nembrionic het volgende:
Mannenkoor Karrenspoor
Een koor bestaat uit meerdere mannen, maar een spoor is vaak maar van 1 kar. Dus was het ook hondehok en varkensstalquote:Op zondag 1 april 2007 19:49 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
Volgens de toen geldende spellingsregels zelfs Mannenkoor Karrespoor (wat was de logica)
Dat was hetquote:Op zondag 1 april 2007 20:19 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Een koor bestaat uit meerdere mannen, maar een spoor is vaak maar van 1 kar. Dus was het ook hondehok en varkensstal
quote:Op zondag 1 april 2007 20:47 schreef Der_Michael het volgende:
Blade runner
Jawel, maar het meervoud varkenen is in onbruik geraaktquote:Op zondag 1 april 2007 20:37 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
Maar varkensstal heeft met dit voorbeeld niets te maken
Nogalquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |