quote:Op vrijdag 30 maart 2007 10:28 schreef AgentOrange het volgende:
zattevrienden.be
Ja mensen zeggen wel dat ik een grote bek heb, maar dat klopte wat je zegt. Als ik aan belgen vraag wat vind je van Nederlanders zeggen ze: luidruchtig en hebben een grote bek ofzoquote:Op vrijdag 30 maart 2007 10:47 schreef boegschroef het volgende:
Er zit een verschil in Hollanders en nederlanders...... Een Hollander woont " boven de rivieren" en heeft vaak een grote bek. Iets waar de gemiddelde belg niet echt goed tegen kan.
Belgen en brabanders gaan vaak goed samen
(Ik woon in belgie)
ik moest lachenquote:Op vrijdag 30 maart 2007 10:46 schreef Ultralaser het volgende:
kunnen het gewoon niet hebben dat wij naar het wk gingen en hun niet
Bij het EK zitten we waarschijnlijk allebei thuis.....schept een bandquote:Op vrijdag 30 maart 2007 10:46 schreef Ultralaser het volgende:
kunnen het gewoon niet hebben dat wij naar het wk gingen en hun niet
Ja dat is waarquote:Op vrijdag 30 maart 2007 10:55 schreef Garf het volgende:
Nederlanders hebben altijd hun antwoord klaar en zeggen vaak ook alles wat ze maar willen of het nu goed of kwaad is. En dat zijn wij niet gewend.
Verder vind ik het allemaal wel meevallen van hoe er over Nederlanders gedacht word.
Misschien komt dat doordat ik in zuid België woon en niet in de grensstreek met Nederland.
Bij ons is het meer de Fransen waar wij een "hekel" aan hebben. Maar ik denk dat je dat in iedere grenssteek wel hebt.
Ja stiekem mogen je belgische vrienden je niet, maar gratis een biertje van je drinken welquote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:07 schreef AgentOrange het volgende:
Het viel mij op, omdat ik dacht dat de Belgen (Vlamingen dan, Walen ken ik eigenlijk niet) en Nederlanders meestal wel goed met elkaar konden opschieten (heb een aantal Belgische vrienden waarmee ik wel eens een biertje drink). Dan hoor ik nooit een wanklank, en we hebben het ook altijd erg gezellig in de kroeg/disco. Het viel mij op dat er op internet een heel ander geluid te horen was... zal wel een beetje met de anonimiteit van het internet te maken hebben
Dat klopt niet wat je zegt, want west-vlaanderen zal een dialect hebben. EN Fries is een aparte taalquote:Op vrijdag 30 maart 2007 12:42 schreef Emu het volgende:
Als Belg zijnde vind ik Nederlanders ook wel tof maar er zijn natuurlijk Nederlanders waar ik ook een hekel aan heb. En als er dan een onderwerp is (zoals bijvoorbeeld dat wegenvignet) dan ben je al eens snel geneigd om een beetje iedereen over dezelfde kam te scheren, en te zeggen die stelletje schijf hollanders.
Ik ben persoonljik altijd een hekel aan de mensen hier op een forum die dingen moeten kunnen posten als:
Belgen![]()
Belgen hebben een dom taaltje![]()
Enz.... das mega irritant en dan ben je een klotekaaskop idd
Anders ben je gewoon een gezellige Nederlander of Hollandertje(daar hoort dus 90% gewoon bij)
Verder komt plat Hollands ook boers over hoor, net als bv het limburgs bij ons een zagetoontje is, en het West-Vlaams helemaal onverstaanbaar (zoals Fries bij jullie dacht ik, als je dat niet kent, kan je er geen bal van verstaan).
PS Zattevrienden daar zitten inderdaad ook meteen de domste Belgen allemaal samen, het niveau is er soms vergelijkbaar met dat van sommigen op Fok![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |