Is nog een coole film van om alles af te ronden. Absolute aanrader!quote:Op vrijdag 13 april 2007 15:37 schreef Rock-shocker het volgende:
Laat mij
Firefly was toch ook gecancelled?
mag ik vragen hoe je aan die serie komt? Ik heb al een tijdje zitten zoeken maar zonder succesquote:Op vrijdag 13 april 2007 12:28 schreef Rock-shocker het volgende:
[..]
Ja klopt. Is na het tweede seizoen gecancelled. Maar ik moet wat te doen hebben deze negen maanden
Hij is ook pas net gereleased op DVD in de States, dus voordat 'ie hier uitkomt duurt het nog wel even.quote:Op zondag 15 april 2007 14:44 schreef JaJoah het volgende:
[..]
mag ik vragen hoe je aan die serie komt? Ik heb al een tijdje zitten zoeken maar zonder succes![]()
Niet zo heel gek als die van Bear McCreary nog niet eens uit is.quote:Op maandag 23 april 2007 01:36 schreef Madine het volgende:
Opvallend genoeg heeft de maker voor All along the watchtower, de Jimi Hendrix-versie, gekozen als achtergrondmuziek.
Bear McCreary he, je hebt tot de herfst om 3 seizoenen in te halenquote:Op maandag 30 april 2007 00:01 schreef Dizer het volgende:
Ik moet wel zeggen. De muziek is wel ontzettend goed.
Is zo gebeurt. Je kent me nog niet. Soms gooi ik zo 10 afleveringen op een dagquote:Op maandag 30 april 2007 10:58 schreef DooD het volgende:
[..]
Bear McCreary he, je hebt tot de herfst om 3 seizoenen in te halen
quote:Op maandag 30 april 2007 19:42 schreef Dizer het volgende:
Trouwens, ik ben benieuwd naar Grace Park. De ene site heet ze Boomer en de andere site heet ze Athena. Ik wil het niet weten, maar ik ben we benieuwd. Want ik vind haar tot nu wel de tofste.
quote:Op maandag 30 april 2007 19:42 schreef Dizer het volgende:
Trouwens, ik ben benieuwd naar Grace Park. De ene site heet ze Boomer en de andere site heet ze Athena. Ik wil het niet weten, maar ik ben we benieuwd. Want ik vind haar tot nu wel de tofste.
Ik lees de posts ook niet. Reageer hier wat ik wil plaatsen en lees de replies op mijn reacties.quote:Op maandag 30 april 2007 20:16 schreef Zhenar het volgende:
[..]Dizer
je gaat zo hard om voor deze serie, ik weet het zeker
![]()
Maar je loopt wel het gevaar heel veel tofheid te verpesten als je hier leest. BSG heeft een paar heerlijke twists voor je in petto waar je van tevoren maar beter niets kan afweten![]()
De humor is wat subtieler. Een beetje als bij X-Files, niet laugh-out-loud funny, maar wel grappig. Vooral Balthar is hilarisch. En er is ook een zekere dinner party die ik erg grappig vondquote:Op maandag 30 april 2007 21:20 schreef Dizer het volgende:
[..]
Ik lees de posts ook niet. Reageer hier wat ik wil plaatsen en lees de replies op mijn reacties..
Er lopen hier toffere users dan in het andere (NL) topic.![]()
.
Fuck he. Het is wel heel erg spannend zeg. Ik begin nu ook af en toe wel te lachen om dingen. Tis geen Joss Whedon humor, maar er zit wel wat potentie in.
Ik ben benieuwd. Ik zit met een hoop vragen. Zoals hoe de commander aan dat ene briefje kwam waarin stond dat er iets van 7 soorten Cylons bestaan.quote:Op maandag 30 april 2007 22:05 schreef Zhenar het volgende:
[..]
De humor is wat subtieler. Een beetje als bij X-Files, niet laugh-out-loud funny, maar wel grappig. Vooral Balthar is hilarisch. En er is ook een zekere dinner party die ik erg grappig vond![]()
quote:Op maandag 30 april 2007 22:43 schreef Dizer het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd. Ik zit met een hoop vragen. Zoals hoe de commander aan dat ene briefje kwam waarin stond dat er iets van 7 soorten Cylons bestaan.
En welke versie van Boomer nou blijft. En iedereen kan gewoon een Cylon zijn. Geweldig. Ik wil het niet weten maar het is zoo tof. En misschien gaat er nog een Cylon-Human geboren worden of zo!
.
Maar ik wil het allemaal niet weten.
Misschien een non-scifi serie?quote:Op maandag 30 april 2007 23:17 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Ik heb een scifi shortage momenteel......
Iemand nog tips om het gat te vullen?
Farscape.quote:Op maandag 30 april 2007 23:17 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Ik heb een scifi shortage momenteel......
Iemand nog tips om het gat te vullen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als ik het bij elkaar optel kom ik ineens aan dertien modellen.quote:Op woensdag 2 mei 2007 06:29 schreef Dizer het volgende:
Hmm. Inmiddels na 1 aflevering heb ik vernomen het volgende:
Starbuck is een Cylon.
Waarom? Omdat toen ze Leoben Conoy aan het ondervragen was, heeft hij een aantal hinten achtergelaten. Zoals dat haar tijd nog niet is. En dat ze nog wat gaat betekenen. Maar ook dat zij zo sterk is. Lekker makkelijk een Cylon battlecruiserdinges wist te vliegen.
Daarbij had ik sterk het vermoeden dat een van de Adama een Cylon is en dat werd bevestigd in Tigh Me Up, Tigh Me Down. Maar wie? Want dat wordt niet gezegd door Conoy. Dat wordt lastig.
quote:Het verhaal gaat makkelijk richting The Admiral. Maar het zou zo kunnen dat het dus de Captain is. Omdat je dat juist niet verwacht.
Maar ik wil het niet weten.
SPANNEND!!!!!!1111!!!!!.
Dizer is nog met seizoen 1 bezig, dus hij heeft een wat andere blik op de seriequote:Op woensdag 2 mei 2007 08:30 schreef PPL het volgende:
[..]
Als ik het bij elkaar optel kom ik ineens aan dertien modellen.
7 + 4 + Starbuck + een Odama Adama.
Dan toch dertien modellen (net als 13 tribes)?
Of is het dertiende model de Cylon God (...) ?
Welke Adama bedoel je trouwens met "Captain"?
Volgens mij hebben we een Admiral en een Major.
[..]
sebbo gaf mij het advies om Heroes te downloaden. Dat schijnt ook wel een aardige serie te zijn.quote:Op woensdag 2 mei 2007 10:25 schreef Jarno het volgende:
Twee duizend fuckin' acht.
Werkelijk. What's up met die season breaks van driekwart jaar..
Ik lees heerlijk eroverheenquote:Op woensdag 2 mei 2007 10:24 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Dizer is nog met seizoen 1 bezig, dus hij heeft een wat andere blik op de serie![]()
En hij is makkelijk gespoilerd, maar dan moet 'ie maar niet hier lezen![]()
Ja maar er komt een Untitled Battlestar Galactica TV Special van 2 uur om de gap tussen seizoen 3 en 4 te verhelpen en die staat gepland voor 2007quote:Op woensdag 2 mei 2007 10:25 schreef Jarno het volgende:
Twee duizend fuckin' acht.
Werkelijk. What's up met die season breaks van driekwart jaar..
oh dan is het goedquote:Op woensdag 2 mei 2007 11:21 schreef Dizer het volgende:
[..]
Ja maar er komt een Untitled Battlestar Galactica TV Special van 2 uur om de gap tussen seizoen 3 en 4 te verhelpen en die staat gepland voor 2007.
Volgens mij heeft Moore tijdens de nasleep van Maelstrom nooit expliciet toegegeven dat Sachhoff uit de serie zou verdwijnen.quote:Op woensdag 2 mei 2007 10:11 schreef Rhinestone het volgende:
Apollo begon de serie met Captain als rank
En wat Starbuck betreft... Moore zei in diezelfde podcast ook dat Katee Sackhoff uit de serie werd geschreven... Dus dat ze "fucking dead!" is zal dan ook wel meevallen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |