Dus dan heeft hij haar zolang niet gezien en gaat hij haar uitnodigen om uit te horenquote:Op donderdag 29 maart 2007 18:59 schreef mootie het volgende:
[..]
Ze moeten hem ook die punten lekker niet geven, in ieder geval niet voor de dag dat hij wil. Meneertje wil Cora de dag voor de stemming uitnodigen om informatie te vergaren. (niet dat dat verder iets uitmaakt, er gaat toch niemand uit)
Brian had Japio vanmiddag uitgelegd dat het knetterstom van hem was om het bezoek zo uitdrukkelijk VOOR de stemming te plannen. Brian voorspelde zelfs dat SHE hem daarop zou bashen. En gevolg was dat Japio zei het niet aan te durven om de vraag nog te stellen en de voorgesprekken te voeren.quote:Op donderdag 29 maart 2007 18:59 schreef mootie het volgende:
[..]
Ze moeten hem ook die punten lekker niet geven, in ieder geval niet voor de dag dat hij wil. Meneertje wil Cora de dag voor de stemming uitnodigen om informatie te vergaren. (niet dat dat verder iets uitmaakt, er gaat toch niemand uit)
2e Para Brodda in the house.quote:Op donderdag 29 maart 2007 19:02 schreef Suikeroom het volgende:
Jaap heeft zulke rare gedachtes.. die gast is echt wereldvreemd![]()
Het is een theorie mannetjequote:Op donderdag 29 maart 2007 19:02 schreef Suikeroom het volgende:
Jaap heeft zulke rare gedachtes.. die gast is echt wereldvreemd![]()
Eenquote:Op donderdag 29 maart 2007 19:05 schreef Gigageil het volgende:
voorlezen : Pffff.........let op de klemtoontjes, Natasia.....
Welke brieven?quote:Op donderdag 29 maart 2007 19:04 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Japio heeft weer zo'n paranoide gedachte. Zaterdag tijdens het feest zou iemand zomaar zijn persoonlijke brieven kunnen lezen .......
quote:Op donderdag 29 maart 2007 19:08 schreef Copycat het volgende:
[..]
Welke brieven?
Brian en Jaap brengen echt het meest paranoïde en puberale in elkaar naar boven.
Het is een olijk duo!quote:
quote:Op donderdag 29 maart 2007 19:12 schreef FSR het volgende:
Zullen we allemaal een brief naar japio sturen, met de text
Je hebt 0% in de popol
Spelinformatie... wordt weggestreeptquote:Op donderdag 29 maart 2007 19:12 schreef FSR het volgende:
Zullen we allemaal een brief naar japio sturen, met de text
Je hebt 0% in de popol
Pietje, je hebt me nu 100% overtuigd van jouw verruit superieure intellect...quote:Op donderdag 29 maart 2007 18:55 schreef PietjePuk63 het volgende:
[..]
![]()
Geniaal plan! En dan een stuk of 30 keer als enige leesbare woord 'Huub'.
Jaap lukt het nog niet echt ^_^quote:Op donderdag 29 maart 2007 19:19 schreef milk-shake het volgende:
zo kan iedereen afvallen ....natasia ... een maagband, carlos, dieet.......fitnessruimte![]()
jaquote:Op donderdag 29 maart 2007 19:16 schreef havefun het volgende:
Wat si het Saai zonder Huub zeg, Tering nu besef je pas hoe belangrijk die gozer voor dit programma is.
Vergeet niet dat ze ook haar dikke jas aan zou trekken, eventueel een sjaal of een warme muts?quote:Op donderdag 29 maart 2007 19:19 schreef cobain94 het volgende:
[afbeelding]
Rokers aan de macht..Natasia:Kan die deur even open?
Wie is datquote:Op donderdag 29 maart 2007 19:24 schreef cobain94 het volgende:
En niemand mist amanda?
Nee, heerlijk rustig aan mijn oren.quote:Op donderdag 29 maart 2007 19:24 schreef cobain94 het volgende:
En niemand mist amanda?
huh... Amanda?quote:Op donderdag 29 maart 2007 19:24 schreef cobain94 het volgende:
En niemand mist amanda?
nou je het zegt..........quote:Op donderdag 29 maart 2007 19:24 schreef cobain94 het volgende:
En niemand mist amanda?
Brian was er ook. Hij komt naar binnen en loopt weer met een handdoek naar buiten.quote:Op donderdag 29 maart 2007 19:26 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Volgens mij is er buiten iets aan de hand. Natasia loopt heen en weer en nu gaat Sylvia er ook naar toe.
Wat denk je van fitnessverslaving voor natasia?Dan heet ze binnenkort narexia ipv natasia..quote:Op donderdag 29 maart 2007 19:25 schreef mootie het volgende:
Syllie heeft gelijk.... als de psychologische problemen blijven bestaan gaan mensen met een maagband hun eten vervangen door andere verslaving, drank o.i.d.
Dus dat besef je wel.quote:Op donderdag 29 maart 2007 19:16 schreef havefun het volgende:
Wat si het Saai zonder Huub zeg, Tering nu besef je pas hoe belangrijk die gozer voor dit programma is.
En wij moeten Jaap aanhorenquote:Op donderdag 29 maart 2007 19:28 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Brian was er ook. Hij komt naar binnen en loopt weer met een handdoek naar buiten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |