moet je de .inf aanpassenquote:Op woensdag 11 april 2007 22:07 schreef RacerDKB het volgende:
Ohja,
Als ik de nieuwste beta drivers van nvidia wil installeren, of de gewone nieuwe krijg ik deze fout:
[afbeelding]
Als ik echter een oudere installeer gaat dit wel goed.
Ik heb een FX5500 (![]()
) en vind het vaag.
Iemand oplossingen?
Net zoals Logitech - echt flauwekul dat ze hun hardware van slechts 1 1/2 jaar geleden in het geheel niet meer ondersteunen!quote:Op woensdag 11 april 2007 23:14 schreef dikkedorus het volgende:
Nvidia zit enorm in de knoop met z'n drivers de laatste tijd. Helaas pindakaas.
Een van de redenen dat ik Vista nu niet gebruik. De games draaide er niet goed op. Ik wacht wel op goede ondersteuning (al verwacht ik eigenlijk dat ze mijn generatie (6) gewoon laten voor wat het is)
heel irri inderdaad, heb ik ook... verwijderen en toevoegen schijnt ook niet te helpenquote:Op woensdag 11 april 2007 21:46 schreef RacerDKB het volgende:
Paar vraagjes:
In IE7 heb ik rechtsboven Google gezet. Dat is nu ineens naar google.co.uk veranderd, hoe zet ik dit terug naar nl? Heb cookies etc al weggetiefd, op google.nl gekozen dat ik nederlands ben.
Simpel, doe dat TEST bij google nl, dan voeg je hem toe, maak de NL je standaard en dan verwijder je de andere google die erin staat..quote:Op donderdag 12 april 2007 09:58 schreef joeltje het volgende:
[..]
heel irri inderdaad, heb ik ook... verwijderen en toevoegen schijnt ook niet te helpen
Dat helpt wel, maar dan staat ie altijd overal voor, bovendien met een grijze rand en dat hoeft nou ook weer niet.quote:Op donderdag 12 april 2007 20:09 schreef PietjePuk007 het volgende:
Valt me nu pas op.
Sidebar is er ook weer als je daarna ieder ander venster aanklikt. En het lijkt me geen 'probleem' maar bewust gekozen.
In de sidebar is er nog de optie "altijd weergeven", misschien helpt dat?
Misschien in iets standaards als Gebruikers --> (jouw naam) --> Muziek?quote:Op donderdag 12 april 2007 20:39 schreef shmoopy het volgende:
Najaaa!
Ik heb gisteren wat muziek en geluiden gedownload, voor het eerst dus sinds ik Vista heb (home basic), en ik zoek de map waar het in staat, nergens te vinden.
Waar gooien ze die shared folder nou in ergens?
C: user naamquote:Op donderdag 12 april 2007 20:39 schreef shmoopy het volgende:
Najaaa!
Ik heb gisteren wat muziek en geluiden gedownload, voor het eerst dus sinds ik Vista heb (home basic), en ik zoek de map waar het in staat, nergens te vinden.
Waar gooien ze die shared folder nou in ergens?
Waarmee heb je het gedownload?quote:Op donderdag 12 april 2007 20:52 schreef shmoopy het volgende:
Nope, ik krijg alleen maar de al op de pc gezette baggermuzakjeslijst dan.
*weent*
Ik moet voor morgen allemaal enge geluidjes op een cd branden, en gisteren had ik ze nog.![]()
Gewoon zoeken op muziekfile's en sorteren op datum lijkt mijquote:Op donderdag 12 april 2007 20:53 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Waarmee heb je het gedownload?
En weet je nog een naam van 1 van de downloads? Anders zou het met de search zo te vinden zijn
Een naam is meestal toch wat makkelijker en nauwkeuriger dan een wildcard?quote:Op donderdag 12 april 2007 20:54 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Gewoon zoeken op muziekfile's en sorteren op datum lijkt mij![]()
Hij doet er wel wat mee als het goed isquote:Op donderdag 12 april 2007 21:00 schreef shmoopy het volgende:
Ik denk dat het niet opgeslagen is.
Heb Limewire geinstalleerd, en met de oude pc met W2000 ging dat vanzelf netjes in een shared folder, maar wrs heb ik dat verkeerd ingesteld nu.
Ik ga dus even bij de opties kijken en veranderen. *duimt*
Welles!quote:Op donderdag 12 april 2007 21:05 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Hij doet er wel wat mee als het goed is![]()
Ze verdwijnen niet in een zwartgat.
Ik maak helemaal braaf een nieuwe map via Limewire aan om een testdownloadje in te zetten: noppes.quote:Even in de opties kijken van limewire? en dan staan ze toch ook in je library van limewire?
Probleem heb ik ook, maar gewoon een snelkoppeling naar die map gemaakt..quote:Op donderdag 12 april 2007 21:47 schreef shmoopy het volgende:
Ik heb nu iig teruggevonden wat ik op dit moment heb gedownload, dus hij slaat het nu op, alleen op een plek waarvan je denkt: hoe kom je erop.![]()
Ik verander nog maar even niets meer, straks brand ik wat ik morgen nodig heb, en dan ga ik verder kijken of het wil lukken op mijn manier.
Voor je het weet ben ik alles weer kwijt.
Bedankt voor de tips!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |