Ligt gewoon aan welke smaak je hebt. Genoeg series gevolgt afgelopen seizoen. Ben nu bezig met Ghost Hunt, zeker een aanrader.quote:Op zaterdag 7 april 2007 16:36 schreef zquing het volgende:
ligt 't aan mij of wordt er tegenwoordig veel minder echt goede series gereleased? De laats gereleasde serie die ik echt leuk vond was NHK en Nana natuurlijk. Maar het meeste wat ik kijk is toch al meestal een jaar of wat geleden gereleased
Ik hoop dat Static Subs hem pakt... Die hebben dit seizoen volgens mij maar één serie en die doen ze ook nog samen met een andere groep.quote:Op zaterdag 7 april 2007 17:12 schreef torn_Machina het volgende:
Animanda heeft volgens mij ook plannen om Darker than Black te subben, maar het zal nog wel even duren voordat je daar een release van ziet.
Ik hoop eigenlijk dat Kyuuketsuki het gaat subben, nu Kiba en Busou Renkin afgelopen zijn, hebben ze nog maar 1 serie waar ze aan werken. Maar even afwachten dus.
ik ga me maar een keer inlezen in "darker than black"quote:Op zaterdag 7 april 2007 23:53 schreef Jordy-B het volgende:
Shinsen heeft de promo van Darker than Black gereleased...
15 seconden en het vertelt je eigenlijk geen reet over de serie, maar het ziet er allemaal wel tof uit...
De PV van de nieuwe MoMusume single 'Kanashimi Twilight' is ook uit
maar dat terzijde, natuurlijk...
Yoko Kanno is tof, ook de dingen die ze niet voor anime heeft gedaan zijn tofquote:Op zondag 8 april 2007 00:11 schreef Jordy-B het volgende:
Ik zag net pas dat de muziek van Darker than Black door niemand minder dan Yoko Kanno gedaan wordt.
Als je je even in de staff verdiept, zie je links naar series als Cowboy Bebop, Wolf's Rain en GITS-SAC... (dus niet erg verwonderlijk dat ze dan Kanno gekozen hebben voor de muziek)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |