JK Rowling heeft gezegd dat er ook na dit boek nog genoeg over blijft om over na te denken.quote:Op woensdag 28 maart 2007 21:24 schreef most_wanted het volgende:
Eigenlijk is het niet leuk om dit boek te lezen. Want dan ben je 'klaar'. Dan kun je dus niet verder fantaseren over wat erna gebeurt, is er geen nieuw HP boek dat je kunt lezen en is het dus over.
Het boek stopt zeg maar midden in het gevecht tussen Harry en Voldemortquote:Op woensdag 28 maart 2007 22:02 schreef Biancavia het volgende:
Ja, op HP fora wordt het wel aangenomen dat de barman van Hog's Head de broer van Dumbledore is.
En het lijkt me echt wel tof als een deel van het verhaal zich in Egypte af zou spelen! Ik ben dol op Egypte!
[..]
JK Rowling heeft gezegd dat er ook na dit boek nog genoeg over blijft om over na te denken.
Ik hoop alleen niet teveel.
quote:Op woensdag 28 maart 2007 22:03 schreef Siyara het volgende:
[..]
Het boek stopt zeg maar midden in het gevecht tussen Harry en Voldemort
Nah, er is al bevestigd dat die prophecy voor no way op Neville slaat. Het was wel cool geweest though, maar er zal echt een showdown komen tussen Harry en Voldemort... misschien met iemand die nog helpt de death eaters weg te houden ofzo ^^quote:Op woensdag 28 maart 2007 22:19 schreef alwaysthebest het volgende:
Voor je het weet is het Harry niet die Voldemort verslaat, maar Neville.
Ik haal maar de adult edition van de UK, ook al zou ik het liefst die US cover hebbenquote:Op donderdag 29 maart 2007 00:16 schreef Californian_dreamer het volgende:
wat is de kaft van de childrens edition lelijk
maar het gaat natuurlijk om het boek zelf, niet om de kaft. maar toch... de amerikaanse kaft vind ik trouwens wel mooi
maar persoonlijk vind ik tot nu toe de nederlandse kaften nog altijd het mooist (en zo worden door een nicht van mijn vader getekend), alleen lees ik harry potter niet graag in het Nederlands
Nee, volgens mij had Voldemort ook tegen ze gezegd dat ze niets moesten doen.quote:Op woensdag 28 maart 2007 22:22 schreef Siyara het volgende:
[..]
Nah, er is al bevestigd dat die prophecy voor no way op Neville slaat. Het was wel cool geweest though, maar er zal echt een showdown komen tussen Harry en Voldemort... misschien met iemand die nog helpt de death eaters weg te houden ofzo ^^
Volgens mij staat er een foto van haar op elke adult edition, in ieder geval op die van Half-Blood Prince.quote:Op woensdag 28 maart 2007 23:27 schreef dmace het volgende:
JK zomaar zelf op de Cover? Dat is ook een 'first'.
Het lijkt een beetje alsof ie dezelfde hand heeft als voldemort.quote:
In de vorige boeken kwam er al in voor dat sommige goede tovenaars zonder toverstaf kunnen toveren.quote:Op donderdag 29 maart 2007 09:33 schreef bladibladibla het volgende:
Het is een soort bal van kracht die in je hand wordt gevormd, vandaar de link met de Amerikaanse HP-kaft
Het valt op die cover eigenlijk wel op dat Harry en Voldie niet bezig zijn met elkáár, maar met een derde 'iets' wat links (voor de kijker rechts) van ze is.... En ze allebei hun handen op dezelfde manier houden.... hm.....quote:Op donderdag 29 maart 2007 09:03 schreef most_wanted het volgende:
[..]
Nee, volgens mij had Voldemort ook tegen ze gezegd dat ze niets moesten doen.
http://www.scholastic.com/harrypotter/books/hallows/index.htm
Je ziet die death eaters daar in schaduwvorm staan.
-edit- Trouwens, kijk naar de hand van Harry, niet die die omhoogsteekt maar die andere.
Maar ze houden hun handen helemaal niet hetzelfde! Harry heeft hem in een ontvangende pose, Voldemort heeft hem in een afwerende pose. Ik denk dat dit het beslissende moment is.quote:Op donderdag 29 maart 2007 10:03 schreef zoeperzazke het volgende:
En ze allebei hun handen op dezelfde manier houden.... hm.....
ik denk dat ik de US edition maar koopquote:Op donderdag 29 maart 2007 08:41 schreef Siyara het volgende:
[..]
Ik haal maar de adult edition van de UK, ook al zou ik het liefst die US cover hebben
En er is geen toverstok te zien op de covers.quote:Op donderdag 29 maart 2007 09:41 schreef most_wanted het volgende:
[..]
In de vorige boeken kwam er al in voor dat sommige goede tovenaars zonder toverstaf kunnen toveren.
Het kan natuurlijk ook zo zijn dat Harry zoveel magic moet gebruiken tegen He-who-must-not-be-namend, dat hij zo eigenlijk al zijn eindexamens doet en zijn diploma toch krijgt. En dan is er vast nog wel een wizardsprom ofzo waarbij we te weten komen hoe met met alle andere karakters afloopt.quote:Op donderdag 29 maart 2007 13:30 schreef Jivis het volgende:
Anyway, ik bent razend benieuwd naar dit laatste deel. Aan de omslagen te zien zou het wel eens zo kunnen zijn dat Harry echt niet terugkeert naar Zweinstein, wat ik toch wel erg jammer vindt. Aan de andere kant brengt dat ook wat variatie in het verhaal. Ik hoop echt dat Rowling alle vragen beantwoordt die we in de loop van de boeken kregen, dit laatste deel moet echt beter zijn dan alle andere boeken bij elkaar, dan ben ik pas écht tevreden.
Zou het kasteel dat op de achterkant van die kinderversie staat niet Zweinstein zijn?quote:Op donderdag 29 maart 2007 13:30 schreef Jivis het volgende:
Anyway, ik bent razend benieuwd naar dit laatste deel. Aan de omslagen te zien zou het wel eens zo kunnen zijn dat Harry echt niet terugkeert naar Zweinstein, wat ik toch wel erg jammer vindt.
Vind ik ook. Mooie tekenstijl. Ik denk zelfs het mooist van alle kaften over de wereld (misschien de UK adult-edition)quote:Op donderdag 29 maart 2007 00:16 schreef Californian_dreamer het volgende:
(...)
maar persoonlijk vind ik tot nu toe de nederlandse kaften nog altijd het mooist (...)
Sja, de tekenaars hebben het boek gelezen, dus iets over de inhoud is verwerkt in de tekeningen op de kaft.quote:Op donderdag 29 maart 2007 09:06 schreef Adelante het volgende:
wat een speculaties op basis van een bookcover
Staan die tekenaars nu eigenlijk onder politiebescherming?quote:Op donderdag 29 maart 2007 13:37 schreef alwaysthebest het volgende:
[..]
Vind ik ook. Mooie tekenstijl. Ik denk zelfs het mooist van alle kaften over de wereld (misschien de UK adult-edition)
[..]
Sja, de tekenaars hebben het boek gelezen, dus iets over de inhoud is verwerkt in de tekeningen op de kaft.
En zonder gespeculeer was het hele wachten niet echt leuk hè.![]()
Nee, ik denk dat het gewoon niet bekend is wie dat heeft getekend.quote:Op donderdag 29 maart 2007 13:39 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Staan die tekenaars nu eigenlijk onder politiebescherming?
Cover illustrations by Jason Cockcroftquote:Op donderdag 29 maart 2007 13:51 schreef most_wanted het volgende:
[..]
Nee, ik denk dat het gewoon niet bekend is wie dat heeft getekend.
Ik vraag me af of ze het uberhaupt wel hebben gelezen.quote:Op donderdag 29 maart 2007 13:53 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Cover illustrations by Jason Cockcroft
[afbeelding]
Dat is 'm, de boosdoener is verantwoordelijk is voor de Engelse kinderversies en die het boek dus al gelezen heeft.![]()
Zouden ze het eind ook al gelezen hebben?
Ja, of misschien dat ze een bepaalde scene hebben gelezen en daar een cover van hebben gemaakt.quote:Op donderdag 29 maart 2007 13:56 schreef most_wanted het volgende:
[..]
Ik vraag me af of ze het uberhaupt wel hebben gelezen.
J.K Rowling kan ook gewoon hebben verteld wat er in de kaft moet zitten en zij doen de rest.
Ik weet het niet helemaal zeker, maar volgens mij heeft Rowling in een interview ooit gezegd dat in het laatste hoofdstuk werd verteld hoe het nu verder verliep met alle personages.quote:Op donderdag 29 maart 2007 13:34 schreef Lucky_Strike het volgende:
(...) En dan is er vast nog wel een wizardsprom ofzo waarbij we te weten komen hoe met met alle andere karakters afloopt.
Ik neem aan dat ze een contract met strikte geheimhouding hebben moeten tekenen, met een behoorlijke boete daaraan vast.quote:Op donderdag 29 maart 2007 13:39 schreef Biancavia het volgende:
Staan die tekenaars nu eigenlijk onder politiebescherming?
quote:"We're seeing Harry in a very interesting situation. Readers will find out exactly what the situation is.
"When I was reading it, I had both the excitement and the power of the book, and the plot, driving me forward. But I was also feeling a little sad. It's the last time."
When Levine admitted he "sobbed and sobbed" while reading Deathly Hallows, he was asked the following:
"That means someone we like dies, doesn't it?"
"Well, it means it is a very, very emotional book," he responded.
Ja, op zoiets hoop ik ookquote:Op donderdag 29 maart 2007 13:34 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Het kan natuurlijk ook zo zijn dat Harry zoveel magic moet gebruiken tegen He-who-must-not-be-namend, dat hij zo eigenlijk al zijn eindexamens doet en zijn diploma toch krijgt. En dan is er vast nog wel een wizardsprom ofzo waarbij we te weten komen hoe met met alle andere karakters afloopt.
Damn, ik kan echt niet wachten. Ik geloof dat ik dit keer de Engelse versie maar ga lezen, ik zal me waarschijnlijk toch niet kunnen bedwingen.quote:Arthur Levine, de Amerikaanse Potter editor sprak vanochtend in de TODAY show over de Amerikaanse cover van het boek:
" We zien Harry in een hele interessante situatie. Lezers zullen ontdekken waar het precies over gaat." Men vroeg Levine of er iemand zou overlijden, waarop hij antwoordde " We weten dat er iemand zal komen te overlijden."
" Toen ik het las ontdekte ik de grote kracht van het boek en las ik het met enthousiasme, en het plot maakte dat ik niet kon stoppen met lezen. Maar het maakte me ook een beetje droevig. Het is de laatste keer."
Toen Levine toegaf dat hij " huilde en huilde" toen hij de Dodelijke Heiligen las, vroeg men hem het volgende:
"Dat betekent dat er iemand waar we van houden dood gaat, of niet?"
De Nederlandse vertaler en tekenaars kunnen net als iedereen het boek pas op 21 Juli lezen.quote:Op donderdag 29 maart 2007 15:59 schreef Californian_dreamer het volgende:
iedere tekenaar leest het boek voordat hij/zij de kaft tekent. althans, dat vertelde de tekenares van de Nederlandse boeken.
ben echt heel benieuwd naar het boek...wachten is vervelend
dat moest ik bij de vorige alquote:Op donderdag 29 maart 2007 14:28 schreef Biancavia het volgende:
Ik zal er ook wel van moeten huilen. Tenminste, dat hoop ik dan.![]()
inderdaad heel erg leuk!quote:Op donderdag 29 maart 2007 17:03 schreef wonderer het volgende:
Heerlijk om te lezen hoe mensen elk woord onder de loep nemen. Ik ben zelf niet zo, ik laat het liever over me heenkomen, maar lezen hoe anderen het doen is leuk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |