Enorm spontaan iddquote:Op woensdag 28 maart 2007 18:16 schreef uniekhoorn het volgende:
Dat was een ongemakkelijk gesprek tussen Brian en Natasia
Je zag hem echt denken hequote:Op woensdag 28 maart 2007 18:33 schreef mootie het volgende:
Ja Jaap...... ga je nu wel of niet de tafel dekken.
Hij moest zijn oerinstinct onder bedwang houden...hij wilde het liefst meteen heel gulzig aanvallenquote:Op woensdag 28 maart 2007 18:33 schreef mootie het volgende:
Ja Jaap...... ga je nu wel of niet de tafel dekken.
Nee volgens mij is hij eerder op explodieet.quote:Op woensdag 28 maart 2007 18:37 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
Is Japio uberhaupt nog op dieet?
Lieke is iemand die je voor 50 cent koopt op de rommelmarkt, en dan een leuk grapje mee uithaaltquote:Op woensdag 28 maart 2007 18:35 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
Nou het is duidelijk dat Lieke een absolute weggooier is in de ogen van Eric en Sylvia
heel goed van snolliequote:Op woensdag 28 maart 2007 18:41 schreef uniekhoorn het volgende:
Ik volg de streams niet meer intensief (werken moest verboden worden) maar Amanda is dus al 3 dagen gestopt met roken? Dat is knap
Ze rookt haar palinghaar al drie dagen niet meer?quote:Op woensdag 28 maart 2007 18:41 schreef uniekhoorn het volgende:
Ik volg de streams niet meer intensief (werken moest verboden worden) maar Amanda is dus al 3 dagen gestopt met roken? Dat is knap
Dat heb je goed voor ons geregeldquote:
Ach ja hij heeft net een schone broek aan dus zo onhygeenisch is dat toch niet.quote:Op woensdag 28 maart 2007 18:50 schreef Charmian het volgende:
gatver jaap zit gewoon ongeneerd aan z'n bilnaad te krabben en straks paktie het eten weer vast![]()
hand ging in broekquote:Op woensdag 28 maart 2007 18:51 schreef havefun het volgende:
[..]
Ach ja hij heeft net een schone broek aan dus zo onhygeenisch is dat toch niet.
brrrrrrr ja ik zag het ookquote:Op woensdag 28 maart 2007 18:52 schreef petraa het volgende:
Elk bakje wat hij openmaakte ging hij ook ff met zijn vinger doorheen en stak die lekker in zijn mond.
I love itquote:Op woensdag 28 maart 2007 18:57 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
De spareribs zijn helemaal zwart, lijkt wel verbrand .......
[afbeelding]
Eet smakelijkquote:Op woensdag 28 maart 2007 18:57 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
De spareribs zijn helemaal zwart, lijkt wel verbrand .......
[afbeelding]
De niet-rokers krijgen op deze manier een slof cigaretten binnen......quote:Op woensdag 28 maart 2007 18:56 schreef uniekhoorn het volgende:
Die spareribs zien er aangebrand en koud uit...
wat is er dan met er???quote:Op woensdag 28 maart 2007 18:56 schreef Black_king het volgende:
Natas is ver heen....
Brian stemt toch tegen, dus dan wordt het eindelijk weer gesjellug, na de stemming weer een paar nachten non-stop rocke...quote:Op woensdag 28 maart 2007 18:56 schreef Clank het volgende:
Tilly heeft het met Huub over Lieke. Huub zegt dat ze zaterdag blijft slapen. Tilly zegt hoeft daar niet over gestemd te worden?? En ineens lijkt er een kwartje te vallen bij Huub.. nou als ze me dat niet gunnen dán.. dán.. wordt ik erg hoor, dan slaapt er niemand nooit meer.. enz.
Dat zijn toch de dingen die hij zich van te voren kan bedenken?? Dat gebeurde toch óók met Lesley en Bart?!
quote:Op woensdag 28 maart 2007 18:57 schreef pullup het volgende:
Natasia vraagt aan Huub of hij Brian gaat fucken.
dat wordt lachen nu Natasia er niet bij is om Brainless te beschermen!!! Ik zeg: Para-tijd!!!quote:Op woensdag 28 maart 2007 19:00 schreef Clank het volgende:
Natasia vraagt aan Huub ga je vanavond Brian taggen? Huub zegt dat Brian wat sip keek en dat het goed mogelijk is dat hij dat gaat doen. Natasia geeft aan dat zij geen partij voor hem is vanavond omdat ze teveel heeft gedronken.
Dan vraagt Huub dat als er een stemming zou komen om Lieke te laten blijven zaterdag of Brian dan tegen zou stemmen. Natasia zegt dat die mogelijkheid er idd is maar dat het van haar wel mag.
Huub zegt dat als zoiets wordt tegengehouden hij de boel gaat terroriseren... Natasia zegt dat ze hem er buiten moet laten, maar Huub zegt het is jou vriendje... ik maak iedereen gek.
Waarom halen ze niet gewoon wat spare ribs uit Jaap's reet?quote:Op woensdag 28 maart 2007 19:01 schreef beequeen het volgende:
Nieuwe spare-Bibs staan voor de deur koud te worden.
quote:Op woensdag 28 maart 2007 19:03 schreef havefun het volgende:
[..]
Waarom halen ze niet gewoon wat spare ribs uit Jaap's reet?
Kwestie van manieren....quote:Op woensdag 28 maart 2007 19:05 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Aan tafel vragen ze zich af waar Huub is. Niemand anders komt echter op het idee om Tilly even te helpen.
[afbeelding]
Ja maar jaap's vitale organen zitten in zijn reet , en daarom zitten daar zijn ribben.quote:Op woensdag 28 maart 2007 19:06 schreef Rudieh het volgende:
[..]
weet je wat spare-ribs zijn? en waarom het woordje 'rib' erin voorkomt?
Biefstukje is ook lekkerder overigens!quote:Op woensdag 28 maart 2007 19:06 schreef Rudieh het volgende:
[..]
weet je wat spare-ribs zijn? en waarom het woordje 'rib' erin voorkomt?
Daarom is Tante Tll dol op Huubjequote:Op woensdag 28 maart 2007 19:05 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Aan tafel vragen ze zich af waar Huub is. Niemand anders komt echter op het idee om Tilly even te helpen.
[afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |