dat deed ik ook de eerste 10 minutenquote:Op maandag 26 maart 2007 10:19 schreef Nollem het volgende:
Nollem heeft Excite Truck, en vind hem coolwel ff wennen hoor, ben steeds geneigd op de 4-punts druk toets te gebruiken om mee te sturen, wat niet echt helpt want het is de booster
![]()
Ach ik kreeg weer een beetje dat zelfde gevoel toen ik voor het eerst F-Zero voor N64 in mijn N64 stak.quote:Op maandag 26 maart 2007 10:32 schreef WooZ het volgende:
[..]
dat deed ik ook de eerste 10 minuten
Heb dit weekend bijna alleen maar ET gespeeld, vond de eerste indruk van 't spel niet echt overweldigend, maar als je wat verder komt en wat makkelijker sterren scoort wordt et echt verslavend
Jep, Wolverine en Wasp zijn snelle en fijne auto'squote:Op maandag 26 maart 2007 11:20 schreef _GdR_ het volgende:
wie is er al een beetje ver met excite? die auto die je aan t begin krijgt (die strand buggy) is bij uitstek de vetste auto. die vrachtwagens die je gaat unlocken zijn een stuk minder stoer. komen er nog meer kleine snelle karretjes?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dequote:Date: Mon, 26 Mar 2007 12:43:40 +0200
From: esilinov@blastradius.com
To: ******
Subject: Nintendo Stars!
This message from Nintendo of Europe is to give you some STARS!!!!
Please click on the link below to receive your stars.
HIER STOND DE LINK
If you have received this message in error, please delete it. You will receive no further correspondence from Nintendo.
Please do not reply to this message.
oke.quote:Op maandag 26 maart 2007 13:42 schreef remcheese het volgende:
Iemand behoefte om de kneus die onderstaande mail stuurde aan wat niet-heteroseksuele-spam lijsten toe te voegen?
Ik heb nu 10 s-ranks op super excite ... maar dan ken je na een tijdje die banan wel uit je kop. Sommige gaan alsnog in 1x, sommige ben je wel enkele tientallen keren bezig voor het lukt.quote:Op maandag 26 maart 2007 12:30 schreef MaHawK het volgende:
Als je eenmaal in de Super Excite klasse speelt wordt het wel heel taai om de S rank te halen.
Ik vind dat je veelste weinig sterren krijgt voor een 360quote:Op maandag 26 maart 2007 14:53 schreef remcheese het volgende:
pfoeee.... nou ik ben al blij als ik Super Excite er een A rank uit weet te persen, maar dat ligt er denk ik vooral aan dat ik altijd vergeet de 360 en 720en in de lucht
Ik heb pas 6 S-Ranks op Super Excite
Gewoon 1080s maken krijg je er meteen 5.quote:Op maandag 26 maart 2007 14:57 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Ik vind dat je veelste weinig sterren krijgt voor een 360![]()
Heb je de training niet gedaan ??quote:Op maandag 26 maart 2007 15:13 schreef _GdR_ het volgende:
ik heb nog steeds geen idee hoe je een 720 doet.
een 360 is al een probleem.
knakker op youtube deed echt een zwaar veel achter elkaar.
zal is ff zoeken.
Ik ken dit levevl neitquote:Op maandag 26 maart 2007 15:16 schreef _GdR_ het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=SJ3_EMVLLqk&NR
3240![]()
![]()
ja bij een maat met teveel bier.quote:Op maandag 26 maart 2007 15:15 schreef Nollem het volgende:
[..]
Heb je de training niet gedaan ??
Dan nog is het zwaar irritant om hem er uit te gooien.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ARRR ik kon het niet laten
Giggity giggity giggity!
Het bier of de training ??quote:Op maandag 26 maart 2007 15:43 schreef _GdR_ het volgende:
[..]
ja bij een maat met teveel bier.
het was wel leuk weet ik nog.hehehe
Ik niet, heb metal slug op een MAME emulatorquote:Op maandag 26 maart 2007 16:11 schreef WooZ het volgende:
wie zou er eigenlijk staan te springen voor metal slug anthology, dat kóóp je toch niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |