quote:Ja lekker! thnx!
Op donderdag 15 januari 2004 11:04 schreef Againzender het volgende:[..]
Koffie?
quote:Ze wordt vanzelf 17 hoor
Op donderdag 15 januari 2004 11:10 schreef HeatWave het volgende:[..]
Ze was 16
.
quote:Klopt, en dan nog is ze te jong
Op donderdag 15 januari 2004 11:28 schreef SCH het volgende:[..]
Ze wordt vanzelf 17 hoor
quote:
Op donderdag 15 januari 2004 11:38 schreef zjroentje het volgende:
Geen Cazzo titel mitt?
next one
quote:Ja meester.
Op donderdag 15 januari 2004 11:45 schreef mitt het volgende:[..]
next one
quote:Suikerunit
Op donderdag 15 januari 2004 11:20 schreef sqlsmurft het volgende:[..]
Ja lekker! thnx!
Zwart met 2 suikerunits graag.
* Againzender gooit twee pakken suiker in sqlsmurfts koffie
quote:toch lekker zo'n vrij dagje
Op donderdag 15 januari 2004 11:46 schreef zjroentje het volgende:[..]
Ja meester.
quote:Vertel mij, ik heb al een hele week vrij, met nog een kleine week te gaan.
Op donderdag 15 januari 2004 11:49 schreef mitt het volgende:[..]
toch lekker zo'n vrij dagje
Niet dus!
Voor we naar de bios gingen, dachten we; even een pint pakken bij de Pub en daarna richting de bios. Zo gezegd, zo gedaan; Black & Tan gedronken (op advies van DIGGER). Na een half uur film werd ik door een medewerker van de Pathe verzocht om met hem me te komen.
Verbaasd liep ik met hem mee, en ik werd voorgesteld aan een tweetal politieagenten. Of ik een tas gestolen had in de betreffende Pub? Tas? Gestolen? Ik wist van niks en was alleen maar meer verbaasd.
De Pub eigenaar had mijn signalement doorgeven aan de politie (wit-rood Puma vest valt nu eenmaal op). De politieagent gaf aan dat ik officieel verdacht was van die diefstal en mee moest naar het bureau.
Ik gaf aan dat ik eerst de rest van de groep wilde spreken aangezien ik niet van plan om op te draaien voor iets wat iemand anders geflikt had.
Op dat moment komt een andere maat van mij terug van de toilet, hij hoort het verhaal en geeft aan er meer vanaf te weten. De politieagent heeft inmiddels collegas opgeroepen aangezien ons heel groepje (8 stuks) zal worden opgepikt.
Een tweede persoon van onze groep komt ook uit de zaal, en geeft aan dat hij de schuldige is en dat ik er verder niet mee te maken heb. De politie houd echter voet bij stuk, en ook de andere 5 personen worden uit de film gehaald (vrijwillig, mochten ze weigeren dan werd de film stilgezet en werden ze door de politie in de zaal gearresteerd.
In totaal stonden er inmiddels 16 politieagenten in de aula van de Pathe, en ik en de twee eerdere genoemden, werden in de boeien geslagen. Ik kreeg zowaar bijna de slappe lach van dit hele schouwspel en werd als een ware crimineel naar buiten begeleidt. Iedereen van onze groep kreeg zowaar een eigen politiebusje en 2 begeleiders.
In het politiebureau werd er van iedereen fotos gemaakt, en we moesten alles inleveren (inclusief veters uit de schoenen). We werden met zn 7e in een cel gezet, en de hoofdverdachte kwam alleen te zitten.
Een voor een werden meegenomen om een verklaring af te leggen, en in de tussentijd doodde we de tijd door wat te grappen en te grollen, en een beetje de serie Oz na te spelen.
Na 2 uur mochten we uit de cel, omdat onze verklaringen klopte. De hoofdverdachte en (inmiddels) 2 medeplichtigen moesten nog blijven.
Al met al een gezelig avondje dus!
quote:en dat alles voor een tasje??
Op donderdag 15 januari 2004 12:01 schreef FrankyMcG het volgende:
Was de dader nou een kameraad van jou dan??
Zo maak je nog eens wat mee. had je al eens eerder een politiecel van binnen gezien? Hoe hadden ze jullie direct getraced tot die bioscoop? En heb je nog het geld voor de kaartjes terug gevraagd?
quote:Ik houd hem liever in de categorie bekenden!
Op donderdag 15 januari 2004 12:09 schreef pfaf het volgende:Was de dader nou een kameraad van jou dan??
Ik was eerlijkgezegd nog het kwaadste dat ik de foto niet mee mocht nemen, die was echt bruut!
quote:lekker is dat zeg, hele avond vern**kt terwijl je er niks mee te maken hebt.
Op donderdag 15 januari 2004 12:01 schreef FrankyMcG het volgende:verhaal
quote:* Was mijn eerste keer in een cel en handboeien!
Op donderdag 15 januari 2004 12:24 schreef Doc het volgende:Zo maak je nog eens wat mee. had je al eens eerder een politiecel van binnen gezien? Hoe hadden ze jullie direct getraced tot die bioscoop? En heb je nog het geld voor de kaartjes terug gevraagd?
quote:Je foto wordt nu natuurlijk overal opgehangen bij de "veelplegers".
Op donderdag 15 januari 2004 12:24 schreef FrankyMcG het volgende:
Ik was eerlijkgezegd nog het kwaadste dat ik de foto niet mee mocht nemen, die was echt bruut!
Wat moet de politie eigenlijk met fotoos van onschuldigen? Je zou toch minstens een leuke souvenir mogen overhouden aan zo'n leuke avond
quote:Voor alles moet een eerste keer zijn
Op donderdag 15 januari 2004 12:29 schreef FrankyMcG het volgende:[..]
* Was mijn eerste keer in een cel en handboeien!
quote:Foto's werden vernietigd.
Op donderdag 15 januari 2004 12:33 schreef Doc het volgende:Wat moet de politie eigenlijk met fotoos van onschuldigen? Je zou toch minstens een leuke souvenir mogen overhouden aan zo'n leuke avond
In eerste instantie mochten we zel wel meenemen van een hele vriendelijke agent, maar toen kwam er een of andere zak die al de hele tijd de autoritaire vent uit aan het hangen was, en die nam ze als nog af!
quote:Hebben ze geen vingeerafdrukken genomen van je?
Op donderdag 15 januari 2004 12:36 schreef FrankyMcG het volgende:[..]
Foto's werden vernietigd.
In eerste instantie mochten we zel wel meenemen van een hele vriendelijke agent, maar toen kwam er een of andere zak die al de hele tijd de autoritaire vent uit aan het hangen was, en die nam ze als nog af!
'Jammer' van die foto, had wel leuk gestaan in je fotoboek
quote:denk jij wel aan 5/3
Op donderdag 15 januari 2004 12:24 schreef Doc het volgende:
Zeker weer van die kutautochtonen. Brabanders. Dat zijn de ergste. Die hebben ook al jaren een heel erg slecht naam.
quote:Absoluut!
Op donderdag 15 januari 2004 12:39 schreef Againzender het volgende:'Jammer' van die foto, had wel leuk gestaan in je fotoboek
Toch veel verschil tussen de agenten onderling!
Sommige konden het wel waarderen dat ik de hele tijd jokes zat te maken, andere raakte er door geirriteerd!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |