Had men eerst de 'nerd' die het internet ontdekte, daarna de vrijgezel die hoopte om zo iemand te ontmoeten en daarna pas de volledige families? Of heeft dit er niets mee te maken??
Wat mij nl. een beetje opviel was dat verschillende relaties ontstaan zijn op internet, maar die personen zelf waren (toen ze het internet op gingen) toch vrijgezel.
Greetz,
JM (ja, ook een vrijgezel)
quote:
op 05-10-2000 om 01:57 PM schreef JungleMan het volgende:
Zou het internet op 1 of andere manier aantrekkelijker zijn voor vrijgezellen dan voor getrouwde dan wel niet verloofde stelletjes??Had men eerst de 'nerd' die het internet ontdekte, daarna de vrijgezel die hoopte om zo iemand te ontmoeten en daarna pas de volledige families? Of heeft dit er niets mee te maken??
Wat mij nl. een beetje opviel was dat verschillende relaties ontstaan zijn op internet, maar die personen zelf waren (toen ze het internet op gingen) toch vrijgezel.
Greetz,
JM (ja, ook een vrijgezel)
Nou ik ben pas op internet een maand of zo, en ik ben getrouwd met gezin dus, het valt me wel op dat ik manlief verdomd weinig zie ik zit boven en hij beneden. Niet echt gezellig, maar we willen ook de computer niet in de kamer, dus dan maar appart. Kunnen we ook geen ruzie maken en nu ben ik razend enthosiast wil elk uur van de dag op Fok!, misschien slijt het wel iets, en ik probeer mijn mannie warm te krijgen voor het Fok! is al redelijk aan het lukken. Je hoort wilde verhalen dat er stellen kapot gaan aan internet maar ik ben er altijd zelf nog bij.
quote:
op 05-10-2000 om 01:57 PM schreef JungleMan het volgende:
Zou het internet op 1 of andere manier aantrekkelijker zijn voor vrijgezellen dan voor getrouwde dan wel niet verloofde stelletjes??
Hmmm internetten is tijdverdrijf. Als je vrijgezel bent heb je meer tijd voor jezelf en dus ook meer tijd om te internetten. Dus zie je misschien relatief meer vrijgezellen op internet? Voor mij persoonlijk neemt de behoefte om lang en veel op internet te hangen inderdaad STERK af op het moment dat mijn vriendin bij me is (tot half juni nog niet veel
)
[/quote]
Marco
Ik zelf kon mijn vriend al irl maar door internet zijn we meer in contact met elkaar gekomen en van het een kwam het ander
quote:
op 05-10-2000 om 04:34 PM schreef Llewella het volgende:
Ik zelf kon mijn vriend al irl maar door internet zijn we meer in contact met elkaar gekomen en van het een kwam het ander
quote:
op 05-10-2000 om 04:34 PM schreef Llewella het volgende:
(...)
maar door internet zijn we meer in contact met elkaar gekomen en van het een kwam het ander
koei en Llewella--> cyberseksen????
Maar ff serieus, zoals je in het 'echte leven' types heb wiens avondje uit niet gelaagd is zonder iemand gezoend te hebben of zonder telefoonnummer zul je ook wel types hebben wiens internetsessie niet geslaagd is zonder emailadres/telefoonnummer. Vooral met dit warme weer
Ik ken ze niet, maar ze zullen er wel zijn. Correct me, if 'm wrong.
[Dit bericht is gewijzigd door beelzebub (Datum 10 Mei 2000).]
quote:
op 05-10-2000 om 03:51 PM schreef bixister het volgende:
ik bedoel maar.... internet kan relaties ook beeindigen ....
Mijn relatie is voor een groot deel verknalt "door" het Internet. Een vriendin van mij haar relatie is aan het stuk gaan "door" Internet. Een vriend van me heb ik vandaag advies gegeven....zijn vriendin wil maar niet achter Internet vandaan komen, maakt stiekem afspraakjes en hij leest dingen als "ik heb m al een keer bedondert en het zal niet de laatste keer zijn...".
Zelf denk ik dat het niet door het Internet zelf komt als relaties zo eindigen. Ik geloof dat er zowiezo al iets niet goed zat als je de computer boven je relatie stelt. In het geheim afspraakjes maken, icq berichtjes wissen, e-mail wissen, geheime e-mail accounts aanmaken, geschrokken opkijken als je partner binnenloopt...allemaal voorbeelden waaruit blijkt dat er geen openheid in de relatie meer is. En als er iets belangrijk is, is het vertrouwen en eerlijkheid in een relatie.
Maar goed, dat was een beetje off-topic. On topic : Ik kan me niet voorstellen dat mensen op het internet gaan 'om een partner te vinden'. Dat heeft toch wel iets zieligs... Maar, da's mijn mening.
quote:
op 05-10-2000 om 08:37 PM schreef Isabeau het volgende:
Ik kan me niet voorstellen dat mensen op het internet gaan 'om een partner te vinden'. Dat heeft toch wel iets zieligs... Maar, da's mijn mening.
Wat een onzin. Hoezo zielug? Internet is hetzelfde als een kroeg binnenlopen om iemand te vinden. Ik bedoel. je raakt met iemand in gespek hier en als het klikt praat je verder. Je leert elkaar echt kennen. Je mailt, je belt en daarna ontmoet je elkaar. Ik denk dat heel veel mensen internet zien als een opstapje naar een partner. En daar is niks mis mee.
Iemand zei dat het zielig was om online te gaan om een vriend(in) te zoeken. Ik denk dat er maar weinig mensen echt alleen daarvoor op het net gaan. Zelf vind ik internet een goeie manier om nieuwe mensen te leren kennen (niet per sé om een relatie mee te beginnen). Ik ben vrij ingetogen en verlegen tegenover vreemden. Ik zal dus in een bar, op straat of whatever nooit iemand aanspreken. Maar op internet kan ik gewoon mijn mening zeggen en vreemde mensen aanspreken. Ik heb tot nu toe (op enkele uitzonderingen) ook voornamelijk contact gehad met mensen die net als ik eerlijk over zichzelf waren. Het feit dat je niet eerst naar uiterlijk kijkt (want ja, IRL ben ik ook zo oppervlakkig) maakt het makkelijker om nieuwe mensen te leren kennen.
Groet,
Maxx
Maar relaties gaan niet kapot door internet. Relaties gaan kapot omdat relaties niet goed zijn. Dat dat eerder naar boven komt als er een medium als internet in huis gehaald wordt, heeft eigenlijk niets met internet zelf te maken dus
quote:
op 05-10-2000 om 05:17 PM schreef koei het volgende:
Dat herken ik
Daarnaast zijn er ook veel meer jongens op internet dan meisjes. En dan word er geopperd dat je niet op je uiterlijk wordt beoordeeld op inet, dat niet, wel op nick. Ik ken talloze voorbeelden van IRC waarin een newbie damesnick hartelijker wordt begroet dan zo'n oude rot als ik. Ik ben niet de gemakkelijkste, maar heb ik daarom geen recht op een foto van iemand (jongen dus) voordat ie hem stuurt naar een onbekende meid die net een half uurtje geleden is gejoined?
Om een kort verhaal lang te maken, als meisje op internet krijg je meer aandacht.
Ik wil niet beweren dat jongens bewust op zoek gaan naar een partner op internet maar ze zullen toch altijd net ietsje vriendelijker doen tegen de nick Chantalle dan tegen de nick Herald.
Isabeau vindt het zielig op op internet op zoek te gaan naar een partner. Waar trek je de grens? Is alleen het zoeken op internet zielig, of het zetten van een contact advertentie ook al? En mensen op TV die om een date schreeuwen?
Dat er relaties kunnen onstaan verbaasd me niets, de vraag is of het ook IRL lukt. Zelfs ik kan als toffe gozer op internet overkomen terwijl ik IRL toch echt een pluisje ben. Gelukkig ben ik altijd erg bot... ehm eerlijk tegen dames waardoor ze me niet mogen. En als er een relatie ontstaat op inet lijkt het me logisch dat ze voorheen vrijgezel waren.
Zoals ik al zei, ik heb weinig kaas gegeten van relaties, dit is puur mijn visie er op.
* KroJo wil geen vrijgezel meer zijn.
* KroJo heeft geen geluk in de liefde.
quote:
op 05-11-2000 om 10:22 PM schreef Sakura het volgende:
Wij hebben de pc gewoon in de woonkamer staan, geeft wel wat rommel, maar ja, anders zouden we elkaar misschien niet eens herkennen
Sterker nog, we hebben zelfs 2 compys in de woonkamer staan, kunnen we tenminste tegelijk internettenMaar relaties gaan niet kapot door internet. Relaties gaan kapot omdat relaties niet goed zijn. Dat dat eerder naar boven komt als er een medium als internet in huis gehaald wordt, heeft eigenlijk niets met internet zelf te maken dus
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |