Dus puur op gedachten, visualisatie middelen etc ??
Eens even denken ik denk dat het heel moeilijk gaat worden zonder lichamelijke stimulatie maar ik kan me aan de andere kant ook wel weer indenken dat het wel zou kunnen.
Al gezocht op internet?
quote:als ik had geweten hoe ik dat zou aan moeten pakken had ik dat al weken/maanden eerder gedaan.
Op vrijdag 15 maart 2002 14:34 schreef DJKoster het volgende:
Ik zal zeggen, probeer het uit
quote:ik wil wel een foto sturen
Op vrijdag 15 maart 2002 14:32 schreef Knorretje het volgende:
Dat vraag ik me dus echt af, is het mogelijk om (bij voorkeur bij de vrouw) klaar te komen zonder dat daar enige vorm van lichamelijke stimulatie bij komt kijken ??
Dus puur op gedachten, visualisatie middelen etc ??
[edit]tjee, wat gaat dit topic snel
[/edit]
[Dit bericht is gewijzigd door aphx op 15-03-2002 14:38]
quote:een tijdje geleden al maar kon toen niet echt iets vinden, dus de hoop opgegeven. Maar had nu zoiets ach vragen kan geen kwaad he
Op vrijdag 15 maart 2002 14:34 schreef Armageddon het volgende:
hmzzz dat is een goeie Knorretje! Die hebben we nog niet gehad! Eindelijk een nieuw topic!Eens even denken ik denk dat het heel moeilijk gaat worden zonder lichamelijke stimulatie maar ik kan me aan de andere kant ook wel weer indenken dat het wel zou kunnen.
Al gezocht op internet?
quote:ja, in weze wel, maar die maak je niet zo bewust mee. En ik zou het wel graag bewust mee willen maken, de ontlading voelen etc.
Op vrijdag 15 maart 2002 14:36 schreef NorthernStar het volgende:
Een natte droom valt er eigenlijk ook onder hé?
quote:Ik zal eens een speurtocht doen
Op vrijdag 15 maart 2002 14:38 schreef Knorretje het volgende:[..]
een tijdje geleden al maar kon toen niet echt iets vinden, dus de hoop opgegeven. Maar had nu zoiets ach vragen kan geen kwaad he
quote:Is dit ook niet te bereiken door de zogenaamde mindfucks? Iemand dus min of meer naar een orgasme toepraten?
Op vrijdag 15 maart 2002 14:32 schreef Knorretje het volgende:
Dat vraag ik me dus echt af, is het mogelijk om (bij voorkeur bij de vrouw) klaar te komen zonder dat daar enige vorm van lichamelijke stimulatie bij komt kijken ??
Dus puur op gedachten, visualisatie middelen etc ??
Maar zelf denk ik dat het wel moeilijk is, volgens mij heeft het meerendeel van de dames al moeite om zonder clitorale stimulatie klaar te komen, laat staan helemaal zonder fysieke stimulatie.
quote:Oh maar een natte droom kan erg intens zijn en meestal wordt je wakker op het moment supreme! (tenmiste ik wel
Op vrijdag 15 maart 2002 14:38 schreef Knorretje het volgende:
ja, in weze wel, maar die maak je niet zo bewust mee. En ik zou het wel graag bewust mee willen maken, de ontlading voelen etc.
Maar ik weet wel wat je bedoeld. Deed Ad Visser niet zoiets met zijn zijn BrainSessies? (orgasme via muziek en meditatie)
quote:Meen je dat? Kijk, bij 'gewone' cybersex kan ik mij iets voorstellen, maar je kwam dus klaar zonder dat je jezelf aanraakte?
Op vrijdag 15 maart 2002 14:40 schreef lizardtattoo het volgende:
Ja, is mogelijk.
Door omstandigheden waren mijn man en ik een paar maanden door de halve aardbol gescheiden. D.m.v. MSN/Netmeeting hielden we contact. Onze chatverslagen zijn niet voor publicatie geschikt
![]()
![]()
![]()
maar ik kan je verzekeren dat het (topictitel) een paar keer gebeurd is bij mij...
Ben momenteel ook gescheiden van het vrouwtje voor langere tijd, moet toch eens even goed met je praten
Maar lijkt mij wel kunnen, lekkere warme dag. opwindende gedachtes, totaal relaxen en ontiegelijk geil zijn. Misschien dat het dan lukt, alleen kan je je zoveel beheersen dat je niet iets gaat gebruiken
en als je je gaat beheersen ga je een beetje inhouden dus tja dan denk ik niet dat het zonder lichamelijke stimulatie kan...
Maar in die film Demolition Man (stalone en snipes) daar hebben ze dan wel een lekker apparaatje voor
moet toch maar eens echt diep in de electronica duiken, of iemand zoeken die dat voor me doet
quote:Hmm dat gaat niet echt werken in mijn situatie. Zowel telefoonseks als cybersex heb ik al eens mogen ondervinden. En toen was dat zeer geil en prettig, maar in de huidige situatie in mijn ogen onmogelijk:
Op vrijdag 15 maart 2002 14:40 schreef lizardtattoo het volgende:
Ja, is mogelijk.
Door omstandigheden waren mijn man en ik een paar maanden door de halve aardbol gescheiden. D.m.v. MSN/Netmeeting hielden we contact. Onze chatverslagen zijn niet voor publicatie geschikt
![]()
![]()
![]()
maar ik kan je verzekeren dat het (topictitel) een paar keer gebeurd is bij mij...
Ik zal even een situatieschetsje geven.
Ik ben dus zwanger en heb bekkeninstabiliteit opgelopen in een niet al te lichte mate. Ben vanaf 15 weken bedlegerig geraakt, rolstoel gekluisterd etc. Het doet dagelijks ontzettend veel pijn, zeker als ik me beweeg.
Als ik mezelf wil stimuleren met bv hulpmiddelen of vingers dan zak ik door de grond. (schaambotje, omgeving daarvan is naar de kloten, evenals het bewegen van de heupen is ondragelijk). En nee aan Danny heb ik ook niets, want alleen al knuffelen doet zeer.
Maar ja de drang naar sex blijft natuurlijk. Dus wil erg graag wel een keertje klaarkomen, maar dit zal dus moeten gebeuren zonder lichamelijke stimulatie en puur op gedachten. Ik mag daabij dus ook niet te opgewonden raken dat mijn lichaam dus ongecontroleerbare bewegingen gaat maken in het bekken/heupgebied.
Wat al snel gebeurt al je ietwat opgewonden raakt. Vandaar dit topic dus...
(Knorretje, het is vele malen intenser dan alleen lichamelijk klaarkomen en je komt volkomen los van alles...maar om hier nu te gaan omschrijven hoe is een beetje moeilijk..)
quote:mailen mag altijd hoor
Op vrijdag 15 maart 2002 14:49 schreef Quenda® het volgende:
Le petit mort..(Knorretje, het is vele malen intenser dan alleen lichamelijk klaarkomen en je komt volkomen los van alles...maar om hier nu te gaan omschrijven hoe is een beetje moeilijk..)
quote:nee dank je
Op vrijdag 15 maart 2002 14:49 schreef BAUKstEr het volgende:
Koop Ad Vissers Brainsession cd
quote:maar voordat ik dat onder de knie heb, de techniek van mediteren, ben ik waarschijnlijk al bevallen. En heb ik mijn hoofd niet meer naar seks staan (volgens de boekjes) gedurende een tijd. Daarna hoop ik toch snel te kunnen revalideren en weer een normaal sexleven te kunnen hebben...
Op vrijdag 15 maart 2002 14:46 schreef YPPY het volgende:
Daar is een onderzoek over geweest, dat was een paar jaar geleden op tv. En het kon dus wel. Het had idd wat met meditatie te maken.
quote:Ja, ik had beide handen aan het toetsenbord
Op vrijdag 15 maart 2002 14:45 schreef youriw het volgende:
Meen je dat? Kijk, bij 'gewone' cybersex kan ik mij iets voorstellen, maar je kwam dus klaar zonder dat je jezelf aanraakte?Ben momenteel ook gescheiden van het vrouwtje voor langere tijd, moet toch eens even goed met je praten
quote:Ik had het begrepen ja... sterkte!
Op vrijdag 15 maart 2002 14:47 schreef Knorretje het volgende:
situatieschetsje...
quote:Zoals ik het begreep, hadden de proefpersonen niet zo'n lange voorbereidingstijd. Ze gingen liggen en er stond geloof ik een film op. Verder leek het vanzelf te gaan. (Het is al een paar jaar geleden dat ik het gezien heb.)
Op vrijdag 15 maart 2002 14:55 schreef Knorretje het volgende:maar voordat ik dat onder de knie heb, de techniek van mediteren, ben ik waarschijnlijk al bevallen. En heb ik mijn hoofd niet meer naar seks staan (volgens de boekjes) gedurende een tijd. Daarna hoop ik toch snel te kunnen revalideren en weer een normaal sexleven te kunnen hebben...
P.
en dan nog, why bother? juist die stimulatie maakt het zo leuk
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |