Lynx666 | vrijdag 23 september 2005 @ 14:03 |
Google Earth Google Earth is een programma waarmee je de aarde van bovenaf kunt bekijken. Allerlei typische sightseeing-beelden komen voorbij:van bijvoorbeeld de Eiffeltoren tot de beruchte letters bij Hollywood. Het programma is door Google ontwikkeld en is via deze link te downloaden. Vorige delen Eervolle vermelding voor een poging in DIG Google Earth - Explore, Search and Discover 1) Google Earth 2) Google Earth deel 2 3) Google Earth #3 4) ... Korte FAQ Waar vind ik ...? Er zijn al tig mooie locaties gevonden en deze zijn verzameld in de enige echte FOK! Google Earth Wiki Voeg daar dus ook locaties eventueel met plaatje toe en kijk daar AUB voordat je hier post dat je iets gevonden hebt Draait dat programma wel een beetje op mijn PC? Dat ligt er natuurlijk maar net aan. Maar met een PC met een Pentium III processor, 256MB geheugen, 3D-videokaart, kabelinternet en Windows XP moet het wel lukken. Huh! Als ik inzoom op mijn woonplaats is alles vaag! Hoe kan dat? Dat kan goed kloppen. Het overgrote gedeelte van de satellietbeelden die Google gebruikt zijn nog niet op 'stoeptegel'-niveau. Van Nederland zijn alleen een gedeelte van Amsterdam, een gedeelte van Rijnmond, het gebied tussen Den Haag en Zandvoort, een stukje Zuidoost-Brabant en stukjes Limburg te zien op kleine schaal. Het is de bedoeling dat in de loop van de tijd er meer gedetailleerde satellietbeelden beschikbaar worden. Iemand zegt dat er op de coördinaten ''34°08'02.71"N, 118°19'18.27"W'' iets gaafs te vinden is. Hoe krijg ik dat te zien? - Klik op '''Tools > Search''' - Klik vervolgens op het tabblad '''Fly to''' - Copy-paste daar dan de coördinaten uit het Fok-topic - Nog even op search klikken je wordt er direct naar toe gevlogen. OK, maar hoe krijg ik nou die coördinaten uit dat programma dan ? - Druk CTRL + N .. een knipperende placemark verschijnt in het midden van je scherm - Verschuif deze eventueel naar de preciese plek - Druk op Advanced - Druk op het tabblad location - Kopieer eventueel eerst de longtitude achter de latitude gescheiden met een komma __°__'__.__"N , __°__'__.__"W (N/Z | O/W ) - kopieer de locatie en verspreid je vondst Dat zoeken werkt voor geen meter ... HELP ? Standaard zoekt GE in Amerika, of ongeveer in de buurt waar je bent. maar dit gaat niet perfect. Maar zoek je nou naar een plaats binnen nederland dan kan je het beste zoeken op '''naam, netherlands''' op die manier kom je zelfs in één keer in Zuna* (ruim 300 inwoners) terecht Maar hoe kom ik nou op een andere wijze aan een gps positie ? Probeer het eens met Maporama Zijn er nog meer leuke dingen te doen dan Indien men iets gevonden heeft kan men niet enkel de locaties kopieeren, je kan een placemark namelijk ook opslaan en deze op een andere computer laden dit werkt ook andersom , er zijn via keyhole (keyhole is overgenomen door google) allerlei leuke dingen te downloaden veel staan al standaard in GE via de keyhole community layer maar behalve plekjes is het ook mogelijk om plaatjes , al dan niet dynamisch, 'bovenop' GE te laden .. denk hierbij aan de actuele radarbeelden of een high resolutie plaatje van iets wat (nog) niet zo scherp is (bijv het bekende hotel in dubay, of area51) ook aardig , GPX en LOC bestanden zijn in te lezen, deze worden vaak gebruikt binnen GPS communities denk bijvoorbeeld aan gpstrack.nl waarvan alle routes binnen Google Earth te laden zijn let op deze bestanden via het open menu , niet via explorer openen. Maar dat is alles , sateliet beelden van bovenaf bekijken ? Nope, je kan ook gebruik maken van Tilt Down, dit is de rechterschuifbalk en bijhorend plus en minus knopje waardoor je schuin kan kijken en alle bergen in relief ziet (nee niet de holterberg) Nou eindelijk alles ? Nope, ook standaard van veel grote steden (denk Amerika) zijn er vele grote gebouwen opgenomen en deze zijn via dezelfde Tilt zeer duidelijk te zien , zet hiervoor het buildings vinkje aan. In de professionele (maar helaas betaalde) versie van GE is het mogelijk om zelf gebouwen te maken, dus mogelijk is er nog een rijke nederlander met veel tijd en energie die al neerlands pracht digitaal namaakt. Ik verveel me ? Misschien is het Fok! Random Google Earth Plek Spel iets voor jou ! Zoom helemaal uit , klik de aarde aan, sleep krachtig opzij (.. naar boven of diagonaal ) en laat los. als het goed is zal je aarde nu een tijd ronddraaien, wacht x seconden totdat je een groene veeg langs ziet komen en klik om de aarde te stoppen. zoom nu in en kijk of er er redelijk hoog resolutie beeld in de buurt is , of zoom gewoon zo ver mogelijk in en kijk in een kleine omtrek wat er voor mooie, grappige, leuke, indrukwekkende, .... ,... dingen te ontdekken zijn. Hier kun je mooie vondsten kwijt. Zijn dit live beelden ? Nee, sterker nog sommige foto's zijn zelfs bijna 3 jaar oud, maar anderen zijn vrij recent. Wat een prutsprogramma, ik wil gewoon scherpe foto's van nederland ? Dit zijn sateliet beelden en hopelijk hoeven we niet te lang te wachten op heldere beelden desalniettemin de collega's luchtfoto's via terradesk sateliet via nasa world wind (of via sourceforge) microsoft virtual earth Wat een prutsprogramma, ik zie alleen een witte aardbol ? Probeer eens via preferences de weergave in te stellen op Direct3d in plaats van DirectX en waar heb je die OP verstopt ? hier Ik heb geen zin om te klikken op die link naar het verzamelplekje voordat ik drie mooie voorbeelden gezien heb ! Goed idee dat maakt de OP ook wat mooier 1) 2 3 Game on! En 'heerlen, holland' ligt op de zuidpool . | |
Tha_T | vrijdag 23 september 2005 @ 14:07 |
Maastricht vindt hij niet eens. Laatste keer dat ik zocht iig | |
Tha_T | vrijdag 23 september 2005 @ 14:11 |
Nu wel | |
coz | vrijdag 23 september 2005 @ 14:44 |
"maastricht, netherlands" edit ik zat in het vorige topic te spammen over het africa laagje (de via national geographic gepubliseerde - megaflyover ) , ik ben bijna klaar met scannen (gister het ngm blad gekocht in de kiosk) .. moet nog paar andere dingen doen , hoop ze vannavond te uploaden | |
coz | vrijdag 23 september 2005 @ 15:58 |
"Housten , you have ... | |
Nightanimal | vrijdag 23 september 2005 @ 18:56 |
a problem ? (open deur) | |
Walter_Sobchak | vrijdag 23 september 2005 @ 18:58 |
Iemand al een idee wanneer dit eindelijk 's voor de Mac gaat werken? | |
MrX1982 | vrijdag 23 september 2005 @ 19:12 |
Google Earth | |
BrauN | vrijdag 23 september 2005 @ 19:14 |
Grappig programma. | |
Agiath | vrijdag 23 september 2005 @ 20:31 |
52° 0'50.24"N , 4°21'36.63"E Home sweet home | |
McMarco | vrijdag 23 september 2005 @ 20:45 |
Ik had mijn Google Earth versie maanden geleden geinstalleerd. Laatst installeerde ik het bij een vriendin ook, en zag daarbij dat Aruba inmiddels ook toegevoegd is. Thuis bij mij bleek hij nog wazig te zijn, maar na installatie van een nieuwe versie was deze ook scherp. Moraal van het verhaal: update naar nieuwe versies voor betere satelleitbeelden op sommige plekken Huidige actuele versie is 3.06.616 en downloaden kan hierrr [ Bericht 11% gewijzigd door McMarco op 23-09-2005 21:11:14 ] | |
coz | vrijdag 23 september 2005 @ 23:06 |
allemaal thumbnails want het zijn 2000x1200 scans ! een van de vele pagina's tekst in NGmagazine over die megaflyover maar wel degene met het meeste info hier kun je mooi zien waarom ze een rood logotje hebben gekozen , paar luchtfotos zoals ze ergens te vinden zijn en een socio/geografische kaart van afrika deze zag ik in dat blad en die ga ik crossposten , ooit eens een verhaaltje van die cirkels gelezen in een graancirkel topic .. maar eens opzoeken en natuurlijk gewoon mooi , zebra's zijn tof *stil is* (ze hadden 1 camera aan de onderkant (om de x seconden foto) en de fotograaf heeft (natuurlijk) een handtoestel .. totaal 92000 fotos ! ) | |
DarkMinded | zaterdag 24 september 2005 @ 02:40 |
Stug, op het lijstje van de mooiste locaties staat wel mooi effe area 51, daar heb ik dus zeker 3 uur naar lopen zoeken! Mooi dat het er dus toch op staat, ik had gedacht dat ze dit er wel afgelaten zouden hebben. | |
Mr-Coffee | zaterdag 24 september 2005 @ 10:51 |
Ben nu Google Earth Plus aan het downen. Ben benieuwd wat er zo plus aan is in vergelijking met de standaard versie. | |
calvobbes | zaterdag 24 september 2005 @ 11:13 |
Grrr... Ik kan de Chines muur maar niet vinden Zou vanuit de ruimte te zien moeten zijn | |
Agiath | zaterdag 24 september 2005 @ 11:34 |
Ik had eerst google pro (warez uiteraard)...nogal slecht...leuk dat je er filmpjes mee kan maken, alleen het gaat allemaal veel trager en je kan niet eens meer zien dan bij de normale versie... | |
Steve | zaterdag 24 september 2005 @ 13:04 |
Ik heb Google Earth ook maar eens gedownload, maar nu heb ik ineens allemaal rode en gele rechthoeken en vliegtuigjes in het beeld staan . Wat is dat allemaal? | |
zapsel | zaterdag 24 september 2005 @ 13:09 |
staan er geen extra opties aangevinkt ofzo? die roze blokjes weet ik niet , maar je hebt wel gebiedjes die die aangeeft als helderder en duidelijker te bekijken.... dit doet ie ook als je het programma opnieuw start? | |
zapsel | zaterdag 24 september 2005 @ 13:11 |
ik zie t al bij layers moet je die bovenste uitvinken: national geographic magazine | |
Steve | zaterdag 24 september 2005 @ 13:20 |
quote:Ah ik zie het, bedankt . Alleen die kleine rode dingen krijg ik nog niet weg, maar ik zal nog wel ergens iets aangevinkt hebben . | |
Rio | zaterdag 24 september 2005 @ 15:42 |
Hier overigens de Petronas Towers: 3° 9'31.95"N, 101°42'44.18"E | |
Bean. | zaterdag 24 september 2005 @ 16:37 |
Leuk programma. | |
coz | zondag 25 september 2005 @ 05:14 |
quote:Google Earth - #4 - | |
Mr-Coffee | zondag 25 september 2005 @ 07:34 |
51,55,59,27 N - 4,20,23,77 E Mr-Coffee,s crib. | |
Steve | zondag 25 september 2005 @ 12:52 |
quote:Oh quote:51°55'59.27"N, 4°20'23.77"E Zo is die beter . | |
calvobbes | zondag 25 september 2005 @ 22:17 |
Miami ziet er ook wel grappig uit zo met al die eilandjes. 25°46'58.10"N, 80° 9'32.86"W Erg druk bebouwd ook | |
kenz | maandag 26 september 2005 @ 23:36 |
Heeft iemand eigenlijk een idee wat dit is? 35.58, 3.12 Het is namelijk een scherpe foto van een zwaar beveiligd (kijk maar naar het hek!) complex in de woestijn. Waarom zouden ze daar een scherpe foto van hebben genomen? | |
kenz | maandag 26 september 2005 @ 23:46 |
Of deze? 31.206, 7.94 Ook al zo'n typische lokatie in de woestijn. | |
coz | maandag 26 september 2005 @ 23:47 |
quote:doe dat eens in normale gps coordinaten , voornamelijk met Noorderlijk of Zuiderlijk halfrond , Oost of West erbij .. dit is echt zoeken naar een speld in een hele grote hooiberg zo (zie OP ) | |
kenz | maandag 26 september 2005 @ 23:59 |
Deze: 35°34'48.00"N, 3° 7'12.00"E En deze: 31°12'7.20"N, 7°56'2.40"E Overigens werkt het invoeren van die coordinaten die ik eerder had gegeven ook. Gewoon copy paste in de FlyTo balk. (Werkt bij mij althans ). | |
MrX1982 | dinsdag 27 september 2005 @ 00:04 |
Hmm ik zat vanmiddag boven frankfurt te kijken, omdat ik er zondag geweest ben, toen zag ik een vliegtuig vliegen maar sinds eind van de middag heb ik de nieuwe beta versie en is het vliegtuig verdwenen. Beetje jammer | |
calvobbes | dinsdag 27 september 2005 @ 08:23 |
Ermelo staat ook op scherp! 26°30'31.82"S, 29°58'48.82"E | |
Evil_Jur | dinsdag 27 september 2005 @ 08:33 |
QIngdao staat nog steeds niet op scherp, maar wel leuk om te zien hoe ver ik van huis ben. | |
MrX1982 | dinsdag 27 september 2005 @ 12:37 |
quote:Als je in Google Earth onder 'Keyhole Community BBS' 'Military' aanvinkt staat erbij dat het Images of Algeria's Nuclear Site at Ain Oussera zijn. http://www.globalsecurity.org/wmd/world/algeria/el-salam.htm quote:Die is idd wel merkwaardig. Het lijken pijpleidingen ofzo. | |
coz | dinsdag 27 september 2005 @ 12:45 |
quote:ah , weer wat geleerd .. tnx .. ik zat met het handje te zoeken , kwam in water terecht (omrekenfactor numeriek en graden) | |
MrX1982 | dinsdag 27 september 2005 @ 12:53 |
32° 9'59.59"N, 110°51'15.93"W Vliegtuig nodig | |
Drifter__ | dinsdag 27 september 2005 @ 13:41 |
29°56'4.13"N, 31° 9'19.70"E ? Was da? | |
MrX1982 | dinsdag 27 september 2005 @ 13:48 |
quote:Atletiekbaan? | |
RenskeSter | dinsdag 27 september 2005 @ 15:04 |
Kappen met dat gespam. [ Bericht 94% gewijzigd door NJ op 27-09-2005 15:06:15 ] | |
coz | dinsdag 27 september 2005 @ 17:21 |
! ontopic ..46% van de olie uit africa komt uit gebied onder de sahara .. dus dat daar oliepijpen zitten kan goed kloppen | |
Donkey_ | dinsdag 27 september 2005 @ 23:47 |
39°55'39.91"N, 125°34'7.54"E Noord-korea. Hier worden straks hun nieuwe atoombommen gemaakt... | |
Steve | donderdag 29 september 2005 @ 23:36 |
Ik ontdek steeds meer van Google Earth. Straatbenamingen erbij zetten enzo. Blijft een topprogramma . | |
FiveseveN | zondag 2 oktober 2005 @ 17:13 |
Ik heb een leuke ontdekking gedaan. Je kunt nu rechtstreeks in GE een satellietbeeld van de exacte plaats van een flitspaal zien, met name in de HiRes-gedeelten van Nederland en België is dat prachtig. Ik heb, ondanks de HiRes, nog niet een daadwerkelijk apparaat gezien, maar misschien kunnen de medeFOKkers wel wat ontdekken. Daarvoor moet je het volgende doen. In GE de instelling van de graden wijzigen. Tools -> Options -> View Daar staat een radioknop op Lat/lon degrees: minutes seconds, die moet je zetten op Degrees. Dan ga je naar Flitspaal.nl Bij de downloads staan bestanden voor de TomTom en, in mijn geval, voor de Medion/DestinAtor in CSV-Excelformaat. Het binnengehaalde .csv-bestand ga je bewerken door op de eerste kolomletter te klikken en dan Data - tekst naar kolommen etc. De in kolom C en D zichtbare coordinaten bewerken door in een paar kolommen verder eerst het getal in D te delen door 100000 en in de volgende kolom C te delen door 100000. Dan door in de opties (Extra -> Opties -> Internationaal) het scheidingsteken te veranderen van een komma in een punt. Now you're in Business! Eenvoudig de twee berekende kolommen naast elkaar kopiëren en vervolgens plakken in het zoekvesnter van GE. Search.. En presto! Ik ben benieuwd naar de foto's, veel succes en plezier! Voorbeeld: Den Haag - Wippolderlaan | |
calvobbes | zondag 2 oktober 2005 @ 20:25 |
En wat is er zo interessant aan een flitspaal dat je die via Google Earth moet gaan bekijken? | |
Mr-Coffee | zondag 2 oktober 2005 @ 20:35 |
quote:Allang gevonden, ik kan het Sepang circuit niet vinden. | |
calvobbes | zondag 2 oktober 2005 @ 21:10 |
quote:Hmmm... Ik ook niet. Het lijkt alsof Google van voor het Sepang tijdperk is. Wel leuk om zoiets te proberen te vinden (als je niks te doen hebt ) Edit: 2°45'36.12"N, 101°44'19.76"E Alleen nog niet scherp. | |
calvobbes | zondag 2 oktober 2005 @ 21:29 |
F1 circuit van Japan 34°50'41.91"N, 136°31'59.61"E Die is wat makkelijker én scherp. | |
FiveseveN | zondag 2 oktober 2005 @ 22:37 |
quote:Mja. Nog maar een keer uitleggen: Het gaat om het kunstje om de fotoos, de plaatjes, de omgeving, om die op een eenvoudige manier te kunnen benaderen vanuit een bestand met coördinaten. Maar misschien te hoog gegrepen. | |
nils7 | zondag 2 oktober 2005 @ 22:58 |
Niet in google earth maar maps.google.com (dus ook klikbaar voor mensen die het niet hebben of niet bij kunnen: werk/school maar toch hier fokken). Met een beetje zoeken kan je ze zo in GE zelf wel vinden. Heb ze zelf opgezocht, ze komen uit een topic van een F1 forum! Ik hoop dat ze allemaal werken, heb er geen klachten op gehad. Melbourne* Sepang* Manama* Imola Barcelona Monte Carlo Illes de Notre Dame Indianapolis Nurburgring* Magny Cours Silverstone Hockenheim* Hungaroring* Motodromo Istanbul* Monza* Spa Francorchamps* Interlagos Suzuka/Nippon* China* | |
Falco | zondag 2 oktober 2005 @ 23:15 |
tvp | |
coz | maandag 3 oktober 2005 @ 06:55 |
quote:iemand had hem dik een half jaar geleden al ge'leend' van flitspalen.nl deze omgebouwd en als google bestand op bbs gezet .. dan heb je wss niet de meest up to date gegevens maar scheelt een hoop zelf geklooi | |
Rio | maandag 3 oktober 2005 @ 11:23 |
quote:Is niet al te moeilijk: 2°45'40.33"N, 101°44'19.83"E | |
R-Mon | maandag 3 oktober 2005 @ 15:41 |
52°26'31.74"N 4°48'24.18"E Hier zit ik. | |
renz0r | maandag 3 oktober 2005 @ 17:54 |
51°49'18.74"N, 4°39'59.33"E Hier woon ik | |
DrunkenMuncky | dinsdag 4 oktober 2005 @ 16:14 |
TVP! Echt een geweldig programma, ben er even wat aan het opzoeken.. al een paar uur alles aan het bekijken geweldig progje! | |
SpeedyGJ | woensdag 5 oktober 2005 @ 15:03 |
Edit: Werkt alweer | |
zapsel | woensdag 5 oktober 2005 @ 22:34 |
Na die docu op ned 3.... Ik spoor heel nederland af naar wiet in maisvelden de politie heeft daar een vliegtuigje voor nodig | |
calvobbes | donderdag 6 oktober 2005 @ 15:13 |
40°48'20.65"N, 111°59'17.54"W UFO landplek ofzo | |
R-Mon | donderdag 6 oktober 2005 @ 15:26 |
quote:Volgens mij heb ik dat een keer op Discovery gezien, een speciale plek om de JSF verticaal te laten opstijgen/landen oid. | |
calvobbes | donderdag 6 oktober 2005 @ 17:01 |
39°39'59.79"N, 115°59'21.75"W Oefenruimte voor het maken van graancirkels | |
FiveseveN | donderdag 6 oktober 2005 @ 19:32 |
Moet je eens kijken, een Landrover in de Afrikaanse woestijn. In super hoge resolutie. 27°56'25.33"N, 12°17'27.96"W | |
GoLLeM | donderdag 6 oktober 2005 @ 19:48 |
quote:Hoi met GoLLeM, ik zie hem niet hoor | |
FiveseveN | donderdag 6 oktober 2005 @ 19:48 |
Caravans zie je overal. Maar bij Agadir? 30°31'19.49"N, 9°41'18.09"W | |
GoLLeM | donderdag 6 oktober 2005 @ 19:54 |
43°24'36.56"N, 129° 8'51.78"E mooie wolkjes boven China | |
FiveseveN | donderdag 6 oktober 2005 @ 19:56 |
quote:Blijven inzoomen. Je kunt tot 35 meter (!) hoogte komen. Ik probeer het zelf nog een keer met een opnieuw opgestarte GoogleEarth. Ja hoor, gecontroleerd. het waypoint staat ongeveer drie meter van de auto af. | |
zapsel | donderdag 6 oktober 2005 @ 20:42 |
22'30'35.35 N 53'57'09.95 Dit lijkt verdacht veel op een amerikaanse basis in de woestijn van saoedi-arabie | |
GoLLeM | donderdag 6 oktober 2005 @ 21:05 |
quote:Hoi met GoLLeM, Ik kom niet verder dan 1500 ft, daal zal het wel aan liggen | |
FiveseveN | donderdag 6 oktober 2005 @ 21:07 |
Kleine kudde olifanten Waypoint staat er vlak achter 10°54'13.70"N, 19°56'6.24"E [ Bericht 40% gewijzigd door FiveseveN op 06-10-2005 21:12:54 ] | |
coz | donderdag 6 oktober 2005 @ 21:13 |
quote:ze hebben zo weinig aan 3 jaar oude wietvelden hè .. ennuh .. heb jij de cia versie dat je overal in nederland heldere beelden hebt of mis ik gewoon een update | |
FiveseveN | donderdag 6 oktober 2005 @ 21:29 |
Mijnwerkersdorpje in het hart van Afrika 4°25'51.00"N, 23°44'57.79"E | |
coz | donderdag 6 oktober 2005 @ 21:57 |
niet dat ik je ga tegenhouden ...maar ga je alle plaatjes uit de megaflyover plaatsen of alleen de leuke ? in dat eerste geval heb je geluk dat ze niet alle 92000 plaatjes ..... | |
renz0r | vrijdag 7 oktober 2005 @ 13:27 |
Hoe maak ik van de miles rechtsonder het beeld kilometers? Kan ik nergens vinden | |
Lynx666 | vrijdag 7 oktober 2005 @ 14:29 |
quote:Tools -> Options... -> (View tab) Elevation: Meters, Kilometers | |
renz0r | vrijdag 7 oktober 2005 @ 14:39 |
thnx | |
Rainboww | zaterdag 8 oktober 2005 @ 00:17 |
Deze gast kan de satteliet zien ! | |
Rinze007 | zaterdag 8 oktober 2005 @ 00:54 |
quote:Errug leuk!!! | |
coz | zaterdag 8 oktober 2005 @ 03:45 |
quote:komt omdat de sateliet undercover was, als vliegtuigje | |
remlof | zaterdag 8 oktober 2005 @ 03:54 |
quote:wat zijn de coordinaten van die plane spotter? | |
calvobbes | zaterdag 8 oktober 2005 @ 09:10 |
quote:Die foto's zijn gemaakt door een vliegtuigje | |
Rainboww | zaterdag 8 oktober 2005 @ 16:05 |
quote:Ja weet ik ook wel, t was maar een grapje Is van op de Africa Mega flyover (National Geograpic), kun je aanvinken bij de layers. | |
coz | zaterdag 8 oktober 2005 @ 16:26 |
quote:dat wat links onderin het plaatje staat natuurlijk (je kan het gradentekentje weglaten bij intikken in zoekbalk ) | |
jp84 | zondag 9 oktober 2005 @ 15:55 |
ben ff bezig geweest, wel paar bekende plaatjes maargoed.. wel zelf gevonden alcatraz: hollywood sign (kk lang bezig geweest met zoeken ) pentagon: werkzaamheden aan het pentagon na de aanslagen: vrijheidsbeeld: whitehouse: sphinx in Las vegas, op de strip en nu 2 spots voor GTA San Andreas fans :p typische GTA straat, deze komt uit, (hoe kan het ook anders) Compton. en dit gebouw kennen jullie ook wel denks in Downtown LA altijd tov om vanaf te jumpen :p en nog m'n eigen crib (en van de buren) gespot: | |
jp84 | zondag 9 oktober 2005 @ 16:02 |
weet iemand trouwens wat de verschillen zijn met de pro? heb je scherpere beelden met pro? | |
Steve | zondag 9 oktober 2005 @ 16:05 |
quote:klik Daar staan de verschillen. Je kunt pro 7 dagen proberen. | |
SpeedyGJ | zondag 9 oktober 2005 @ 16:28 |
053° 19' 07" Noord - 006° 00' 23" Oost Mijn huis | |
jp84 | zondag 9 oktober 2005 @ 16:51 |
rodeo drive ook bekende GTA san andreas straat | |
coz | zondag 9 oktober 2005 @ 18:40 |
stop ze ook maar in Grand Theft Auto - San Andreas Deel 64 - Yo homies ennuh .. er zijn er al veel meer gespot .. maar overal is de gewone foto bij gezocht .. mss is het leuk om daar ook de sateliet versie naast te hangen we hadden er een plekje voor op de fok wiki ( http://wiki.fok.nl/index.php/GtaSAhumor ) maar die mag niet meer (niet echt gek , met 200 plaatjes) .. heel stiekem staat ie nog op deze plek | |
super-muffin | zondag 9 oktober 2005 @ 18:57 |
quote:Geen idee, hoop wel dat ze er mee opschieten. Ik had wel een soort van Google earth gevonden gemaakt in Flash, maar dat was heel erg basic. | |
Rainboww | zondag 9 oktober 2005 @ 19:39 |
Ik had laatst ook zo'n site gevonden waar je "omgekeerd" kon zoeken. Als je een plek (bijv. woonplaats) ingaf, dan kon je op die site zien waar je precies aan de andere kant van de wereld zat (dus als je een lange tunnel zou kunnen graven ). Ik weet helaas alleen de link niet meer Verder deze nog : Bill Gates' House: 47°37'28.09"N,122°14'25.49"W Michael Jackson's Neverland Ranch: 34°44'43.74"N, 120° 5'17.93"W Vreemd drijvend mannetje in Australische haven: 27°58'3.81"S, 153°25'1.45"E | |
super-muffin | zondag 9 oktober 2005 @ 19:58 |
http://www.neave.com/lab/flash_earth/ | |
Chokeme | maandag 10 oktober 2005 @ 00:09 |
Dat mannetje is wel vreemd inderdaad Rainboww, best groot ook nog. Kan me er niks bij voorstellen. | |
Chokeme | maandag 10 oktober 2005 @ 00:50 |
32°28'05.06"S, 137°16'59.86"E Zoutwinning midden in de Australische woestijn ofzo ? Verderop nog iets dergelijks op 32°30'47.50"S 137°18'15.21"E Edit: 32°32'47.91"S, 137°15'35.05"E nog iets dergelijks maar dit keer met een groen vlak in de midden ? Edit 2: 32°35'34.89"S, 137°13'44.22"E en weer zoiets. Edit 3: En voila, de vijfde, 32°36'57.28"S, 137°14'20.82"E Edit vier: Nummer zes, let ook op hoe klein deze maar is, wanneer je hem vergelijkt met de weg die er langsgaat. 32°39'21.24"S, 137°18'00.99"E Volg de weg richting het oosten en je ziet er nog een paar. Ik heb er inmiddels al een stuk of 12 gezien maar ben nu ff flauw van het overtypen, en 12 van die dingen zijn ook weer niet interessant [ Bericht 25% gewijzigd door Chokeme op 11-10-2005 18:22:59 ] | |
Chokeme | maandag 10 oktober 2005 @ 01:06 |
Nog iets aparts: 32°59'28.72"S 137°09'30.90"E tip: klik terrain aan, echt mega diep dit. | |
Rainboww | maandag 10 oktober 2005 @ 15:12 |
quote:Update: gevonden http://grad.icmc.usp.br/~cipriani/bighole.php?lang=en Zie trouwens ook deze site voor een kaartje en beschrijving: http://peakbagger.com/pbgeog/worldrev.aspx | |
Donkey_ | maandag 10 oktober 2005 @ 16:15 |
quote:haha, you found wally | |
Rio | maandag 10 oktober 2005 @ 17:12 |
quote:Vertel? | |
Donkey_ | maandag 10 oktober 2005 @ 17:54 |
nou je kent da toch wel die boeken met tekeningen waarin je wally moet zoeken die ergens middenin een veld met keiveel mensen staat | |
Rio | maandag 10 oktober 2005 @ 20:48 |
Dat is toch Waldo? | |
Chokeme | maandag 10 oktober 2005 @ 22:03 |
37°11'58.50" S 174°50'59.62" E drie vreemde kombanen op rij ?? Weet iemand trouwens of je de coördinaten in 1 x kunt kopiëren ipv ze steeds over te typen? Edit: Nog meer op 37°12'50.71" S 174°55'10.94" E [ Bericht 17% gewijzigd door Chokeme op 10-10-2005 22:10:08 ] | |
Rainboww | dinsdag 11 oktober 2005 @ 11:25 |
quote:Ctrl-C | Ctrl-V quote:Dat is het circuit van Pukekohe: http://www.racingcircuits.net/NewZealand/Pukekohe.html | |
Chokeme | dinsdag 11 oktober 2005 @ 17:15 |
quote:Nee joh! Ik bedoel vanGoogle earth uit. Niet van et forum naar GE. quote:Ik bedoel niet dat circuit, maar al die kombanen. Wel enorm veel circuits daar dan als het allemaal circuits zijn. Kijk maar eens tussen de beide coördinaten die ik gegeven heb, in. | |
Rio | dinsdag 11 oktober 2005 @ 17:16 |
quote:Anders lees je even de openingspost. | |
Chokeme | dinsdag 11 oktober 2005 @ 17:23 |
quote:Dat kan handig zijn idd | |
Chokeme | dinsdag 11 oktober 2005 @ 18:21 |
Wat in hemelsnaam mag dit zijn ? Een stukje hi-res zee 54°53'24.21"N, 19° 0'19.62"E [ Bericht 25% gewijzigd door Chokeme op 11-10-2005 18:26:17 ] | |
Xrenity | woensdag 12 oktober 2005 @ 15:14 |
Tof ik kan nu ook m'n eigen huis zien Plaats nog wel een pic | |
kenz | woensdag 12 oktober 2005 @ 15:33 |
quote:En hoe weten ze dat die foto nu net van dat gebied is? Kunnen ze ook wel elders genomen hebben. | |
Xrenity | woensdag 12 oktober 2005 @ 15:37 |
quote:Ik gok dat de satteliet die de foto's maakt tegelijkertijd coordinaten meestuurt | |
coz | woensdag 12 oktober 2005 @ 23:45 |
quote:ach , dat konden de russen zelfs al wel | |
Xrenity | donderdag 13 oktober 2005 @ 19:18 |
quote:Post de coordinaten wel, met wat andere sightseeing dingen uit de buurt :] Bloemenveiling Holland (Grootste bloemenveiling ter wereld) 52° 0'0.96"N, 4°13'28.40"E Mijn huis 52° 1'12.15"N, 4°13'15.31"E De Uithof 52° 2'16.70"N, 4°14'27.55"E Pier van Scheveningen 52° 6'55.99"N, 4°16'54.19"E Hoek van Holland 51°59'6.55"N, 4° 6'24.39"E Echt tof dat je gewoon de patattent kunt zien waar je wel eens wat haalt bij wijze van [ Bericht 10% gewijzigd door Xrenity op 13-10-2005 19:26:19 ] | |
Fatalix | donderdag 13 oktober 2005 @ 20:27 |
Had wel een leuke gevonden. http://users.telenet.be/fatalix/images/google_earth.JPG :> | |
Rio | vrijdag 14 oktober 2005 @ 00:26 |
quote:Heeft al een baard inmiddels. | |
calvobbes | vrijdag 14 oktober 2005 @ 10:59 |
quote:Dat mannetje is gewoon iets van een matras zoals in een zwembad denk ik. Het ligt in een afgezet gebied voor een strand. Dus het is gewoon iets waar je heen kunt zwemmen, op kunt klimmen en weer af kunt duiken. | |
Donkey_ | vrijdag 14 oktober 2005 @ 11:51 |
http://bbs.keyhole.com/ubb/showthreaded.php?Cat=&Board=guess&Number=53789 It´s "Gulliver". It´s a children park where they could go throught all structure. The figure represents Swift's Gulliver when tied in Lilliput on the old bed of Turia river. In his travels we went to a place where all citizens where very small and Gulliver looked a giant for them. | |
coz | dinsdag 18 oktober 2005 @ 11:58 |
quote:http://googleblog.blogspot.com/2005/09/illuminated-continent.html nog even het officiele google verhaal erover natuurlijk kun je op de site van http://www.ngm.com/africa ook een eind komen | |
calvobbes | donderdag 20 oktober 2005 @ 14:25 |
37°35'44.96"N, 126°57'24.17"E Daar is de ingang van een tunnel, maar kan iemand vinden waar die tunnel eindigd Ik kan geen uitgang vinden | |
Carport | donderdag 20 oktober 2005 @ 14:32 |
quote:37°36'33.36"N, 126°59'29.36"E Daar denk ik. | |
R-Mon | donderdag 20 oktober 2005 @ 14:33 |
quote:Hier misschien: 37°35'34.74"N 126°57'50.88"E | |
MrX1982 | donderdag 20 oktober 2005 @ 14:37 |
Ik denk hier 37°36'20.79"N, 126°58'18.26"E | |
calvobbes | donderdag 20 oktober 2005 @ 14:42 |
quote:Daarna gaat die weg meteen weer een tunnel in De eerste was denk ik ook de beste Wel een hele rare route legt die weg dan af, gaat eerst een berg in, moet dan een stuk naar beneden om een aantal huizen en een andere weg te kruisen en gaat dan weer omhoog een andere berg in | |
MrX1982 | donderdag 20 oktober 2005 @ 14:49 |
quote:Ze houden wel van tunnels bouwen Wat ik me afvraag waar gaat die tunnel uit mijn post dan heen als hij niet aansluit op jouw begin. | |
calvobbes | donderdag 20 oktober 2005 @ 14:57 |
quote:Ze sluiten wel aan hoor Dat stukje wat jij hebt is volgens mij gewoon een stukje waarbij de tunnel effe geen tunnel is. | |
MrX1982 | donderdag 20 oktober 2005 @ 15:05 |
quote:Oh ja ik zat nog even te twijfel dat hij hierop zou aansluiten: 37°36'40.22"N, 126°59'23.43"E maar die gaat naar 37°36'42.30"N, 126°58'49.86"E toe. Grappig dat hij 200 meter bovengrond is en dan weer de berg in gaat. Kan je 1 sec van het uitzicht genieten | |
R-Mon | donderdag 20 oktober 2005 @ 15:18 |
31°30'27.01"N 34°19'31.64"E Jabaliya is een Palestijns vluchtelingenkamp. Foutje of opzettelijk? | |
MrX1982 | donderdag 20 oktober 2005 @ 15:26 |
Ik zat net even in Noord-Korea te kijken, Pyongyang om precies te zijn. Je herkent het communistische karakter meteen. Grote pleinen, bombastische gebouwen. Veel uiterlijk vertoon. Met vrijwel verlaten wegen. Maar toen zag ik dit ineens: 39° 0'56.36"N,125°40'15.56"E, vlek op de lens van de satteliet of vuurwerk | |
calvobbes | donderdag 20 oktober 2005 @ 17:28 |
Lijk wel iets van vuurwerk. Maar het kan ook nog heel wat anders zijn. 39° 2'11.07"N, 125°43'48.44"E is trouwens ook leuk uit die buurt Schijnt een mislukt prestige project te zijn. Moest een hotel worden, maar materiaal bleek niet goed ofzo. Nu zwijgt iedereen het ineens dood terwijl ze eerst al postzegels van het gebouw uitgaven. | |
arco_corleone | zaterdag 22 oktober 2005 @ 18:46 |
en wat is dit dan?? ook zoiets als die van net 39° 1'13.98"N,125°39'51.80"E | |
SolidArt | woensdag 26 oktober 2005 @ 15:55 |
Het lijkt wel op iets dat spiegelt tegen het zonlicht aan? | |
SolidArt | woensdag 26 oktober 2005 @ 16:13 |
Check dit ondergelopen gebied dan: 34°38'49.00"N, 137° 7'5.43"E | |
SolidArt | woensdag 26 oktober 2005 @ 16:40 |
Check deze "Ghost" plane!! 34°47'14.67"N, 136°24'48.04"E | |
coz | donderdag 27 oktober 2005 @ 01:40 |
quote:daar over gesproken , het kasgebied in NL doet dat leuk | |
calvobbes | dinsdag 1 november 2005 @ 14:17 |
Pfff... Dat programma is verslavend en ook wel irritant Zit je een beetje te kijken waar je allemaal geweest bent bij je vakantie in Australie, zie je nog zoveel dingen die je toen niet gezien hebt en nog wel wilt zien | |
CybPraetorian | maandag 26 december 2005 @ 13:43 |
wie heeft de Top Gear Test Track al gevonden? | |
coz | maandag 26 december 2005 @ 13:55 |
vertel er even bij waar we ongeveer moeten zoeken | |
Rio | maandag 26 december 2005 @ 14:23 |
quote:Dunsfold Park; 51° 7'12.36"N, 0°32'5.82"W | |
CybPraetorian | maandag 26 december 2005 @ 14:51 |
he, inderdaad, dat is hem. heb geprobeerd de track erin te tekenen, niet helemaal gelukt (vergeet een van die rechte lijnen) maar komt aardig goed | |
super-muffin | maandag 26 december 2005 @ 19:27 |
Ik heb nu ook google earth voor de Mac, is best vet | |
dvdfreak | maandag 26 december 2005 @ 20:27 |
hier mijn woonwijk: [ Bericht 15% gewijzigd door dvdfreak op 26-12-2005 20:57:02 ] | |
Rio | dinsdag 27 december 2005 @ 11:09 |
quote: | |
CybPraetorian | dinsdag 27 december 2005 @ 19:06 |
quote:klopt toch precies, of ligt het aan mij? | |
johnplayer | dinsdag 27 december 2005 @ 19:28 |
Hai, ik ben een beetje een leek, maar wel al een tijdje opzoek naar wat, en ben na lang zoeken maar hier uitgekomen. Ik ben op zoek naar een site, of programma met duidelijke luchtfoto's van voornamelijk wegen, kruispunten en evt. evenementen Terreinen. Ik heb die wel eens gezien bij iemand die ze ook gebruikte, hiermee kan ik dan mooie verkeersplannen maken voor mn werk ed. zijn die ergens te vinden, of moet je daar dan gewoon ergens voor betalen?? Met vriendelijke groet JP | |
Gelderland | dinsdag 27 december 2005 @ 19:45 |
tvp:d | |
Gelderland | dinsdag 27 december 2005 @ 19:51 |
moet je je ergens registreren Hij kan geen verbinding maken zegtie als ik Google Earth opstart | |
CybPraetorian | dinsdag 27 december 2005 @ 19:55 |
verbinding wel toegestaan met je firewall toevallig? | |
CybPraetorian | dinsdag 27 december 2005 @ 20:01 |
Hoe vervuiling in de Rotterdamse haven 51°54'04.44"N, 4°25'55.18"E | |
McMarco | dinsdag 27 december 2005 @ 23:55 |
Project bij mij op school over Rotterdam in Google Earth: http://rotterdamlandmarks.hoppinger.com/ | |
TLC | woensdag 4 januari 2006 @ 07:10 |
quote:Heb je wel Direct X ? Zo niet kun je deze gratis downloaden op de site van Microsoft. Dan zou het moeten lukken | |
ikwilookwatzeggen | woensdag 4 januari 2006 @ 07:14 |
Schaamteloze tvp! | |
TLC | woensdag 4 januari 2006 @ 08:02 |
Het wereldberoemde "Christo Redentor", het grote Christusbeeld, dat uitkijkt over Rio de Janeiro. Als de foto wat onduidelijk is en als er mensen zijn die niet weten waarover ik het heb, boven zie je dit dus (en misschien komt het je dan bekend voor ) | |
coz | woensdag 4 januari 2006 @ 22:15 |
quote: | |
Nyluzzz | zaterdag 7 januari 2006 @ 14:08 |
Hoe up-to-date zijn de beelden eigenlijk? Kun je dat zien aan het jaartal wat op het beeld staat? | |
Agiath | zaterdag 7 januari 2006 @ 14:24 |
quote:Ik denk dat ze van heel veel verschillende periode zijn.... Bij ons is vorig jaar in het voorjaar een nieuwe c1000 open gegaan.. Op foto's is daar nog niks van te zien dus erg up-do-date zijn ze niet... OT: De markt in delft, alle zeilen van de kraampjes weerkaatsen de zon 52° 0'42.11"N, 4°21'31.73"E | |
coz | zaterdag 7 januari 2006 @ 19:35 |
quote:tussen 0 en 3 jaar oud maar het hoeft niet te betekenen dat stukken die naast elkaar liggen op dezelfde tijd genomen zijn - heb nog wel ergens een stuk gezien met sneeuw naast een stukje zomer heb het gerucht een keer gezien dat er een manier (mod/patch/add-on) is om per gebied te bepalen/zien hoe oud de foto is | |
Nyluzzz | zondag 8 januari 2006 @ 00:26 |
quote:Weet iemand of dit ook echt bestaat? | |
Meki | maandag 9 januari 2006 @ 18:16 |
Google EARTH is erg goed maar Amsterdam-west kan je slecht zien tot Leidseplein kan je alles goed zien en daarna verder slecht | |
johnplayer | dinsdag 10 januari 2006 @ 17:12 |
ik heb wat cordinaten, kan iemand dit voor mij opzoeken?? latitude : 51.15966 graden North Longitude : 5.83417 graden oost. Als het goed is, is dit de grensovergang bij Thorn (limburg) | |
Agiath | dinsdag 10 januari 2006 @ 17:22 |
"Midden van de aarde" 0° 0'0.0"N, 0°0'0.0"E | |
awesomedude | dinsdag 10 januari 2006 @ 21:34 |
quote:Volgens mij uit april/mei 2004 | |
Evil_Jur | dinsdag 10 januari 2006 @ 22:05 |
Niet alle foto's zijn even recent, en vrijwel altijd ouder dan een jaar, anders zou het ook niet gratis kunnen zijn. | |
kut_klo0n | maandag 16 januari 2006 @ 17:45 |
ik kan alleen grote steden zien, is dit normaal? En sommige delen van Am*dam zie ik niet eens. | |
steve2003 | maandag 16 januari 2006 @ 18:12 |
heeft iemand informatie over wanneer ze delen weer scherper gaan maken? ik zit al zo lang te wachten om mijn oude vertrouwde woonplaats eens te kunnen bekijken (Leysin, Switzerland) | |
Agiath | maandag 16 januari 2006 @ 19:02 |
quote:Jep, van nog lang niet alles is een luchtfoto gemaakt | |
coz | maandag 16 januari 2006 @ 23:59 |
quote:dat ís amsterdam toch ook vanuit perspectief van amerika | |
Syrena | woensdag 18 januari 2006 @ 14:17 |
Topic binnenstormt Ik heb 'm net geinstalleerd. Mijn collega krijgt thuis vliegveld MAA (Maastricht-Aachen-Airport) haarscherp in beeld, ik krijg 'm hier alleen maar vaag?! Kan dat aan mijn instellingen liggen? | |
coz | woensdag 18 januari 2006 @ 14:24 |
zonder nagekeken te hebben een optie is dat die collega een toevoeging heeft gedownload .. een hogeresolutiefoto dus van die plek edit , nope .. normaal issie al vrij scherp staat er wel onderaan in beeld - streaming 100% ?? , anders issie nog bezig met het plaatje ..(en kan het zijn dat ie even de verbinding kwijt is oid , even een rondje om de wereld maken en hij gaat het ongetwijfeld opnieuw downloaden ) | |
Syrena | woensdag 18 januari 2006 @ 14:26 |
quote:Ah. Hij zegt van niet (maar dat zegt ie wel vaker) Ik pruts ff verder. | |
coz | woensdag 18 januari 2006 @ 14:29 |
lol , dit hoort niet .. edit , was binnen de minuut .. maar als er al op gereplyd is hoort fok wel aan te geven dat het bericht is gewijzigd .. anyway - lees de edit nog even | |
Syrena | woensdag 18 januari 2006 @ 14:51 |
Gelezen ik denk dat er wat is met de videokaart ofzo (zit nu op m'n werk) Ik zal 'm vanaaf thuis eens erop zetten. | |
master_X | woensdag 18 januari 2006 @ 17:21 |
weet iemand mischien een manier dat je makelijk een webcam`s kan vinden ? [ Bericht 86% gewijzigd door master_X op 18-01-2006 17:30:01 ] | |
coz | woensdag 18 januari 2006 @ 18:32 |
als je het vinkje bij google earth community aanzet zitten er ook een aantal webcams tussen maar das niet makkelijk zoeken , dan kun je beter zelf naar http://bbs.keyhole.com/ gaan en zoeken naar cams | |
Ofyles2 | woensdag 18 januari 2006 @ 18:50 |
Ik heb een kleine vraag: Bestaat er ook een soortgelijk programma, die je ook off-line kunt runnen. Mijn PC vertikt het om Google Earth op te starten. | |
coz | woensdag 18 januari 2006 @ 19:12 |
quote:, zal vast moeten kunnen .. maar heb je een behoorlijk groot cd'tje voor nodig | |
R-Mon | zondag 22 januari 2006 @ 15:26 |
Nieuwe versie gedownload, ik zoek op "woerden, nederland", wat staat er midden op mijn scherm: "Klote International Corp" | |
#ANONIEM | donderdag 26 januari 2006 @ 20:09 |
tvp | |
Nachtdier | donderdag 26 januari 2006 @ 21:20 |
Staat Paramaribo er gedetailleerd op? Laatste keer dat ik keek, maandje of 2 terug niet, en ik heb nu geen zin 'm te downloaden. | |
BrandX | donderdag 26 januari 2006 @ 22:01 |
quote:Yep, bedolven onder een wietwolk | |
stumbleupon | vrijdag 27 januari 2006 @ 00:50 |
West Brabantse Waterlinie Fort de Roovere en Pinsen met de liniewal in 1748 Fort Pinsen: 51°30'57.42"N, 4°17'26.88"E Fort de Roovere: 51°31'44.32"N, 4°17'56.99"E Fort Henricus: 51°36'4.01"N, 4°18'20.95"E De West Brabantse Waterlinie is een verdedigingslinie tussen Bergen op Zoom en Steenbergen die haar oorsprong heeft in de Tachtigjarige Oorlog. De aanleg is in 1627 begonnen in opdracht van de Staten Generaal van Zeeland en Holland. De Waterlinie moest de Eendracht, een belangrijke scheepvaartverbinding tussen Zeeland en Holland beschermen tegen de (Spaanse) vijand wanneer deze vanuit het oosten zou aanvallen en strekte zich uit van de Vliet in het noorden tot Bergen op Zoom in het zuiden. | |
Impry | woensdag 8 februari 2006 @ 11:47 |
Heb misschien wat nieuws gevonden, weet niet of dat hier thuis hoort en of het al bekend was, maar wilde het wel even melden: http://local.live.com/ Hier een voorbeeld van de gewelige 'Birds Eye View' waarbij je bijna de kentekens van de auto kunt lezen. http://local.live.com/default.aspx?v=2&cp=40.73594~-73.874548&style=o&lvl=2&scene=1813360 Birds Eye View is nog maar beschikbaar van een aantal plekken, maar het is nu al geweldig! Edit: WTF is dit dan? "Persons in planes call 718-707-3362" | |
calvobbes | woensdag 8 februari 2006 @ 11:56 |
Paar rare gedenkdingen bij Flushing Meadows in New York. Zijn ook gebruikt in Men in Black 1 | |
Ranja_Ranja | woensdag 8 februari 2006 @ 13:41 |
quote:Ziet er erg mooi uit | |
Againzender | woensdag 8 februari 2006 @ 13:48 |
quote: In Amsterdam stond (staat?) op het dak van Maple Leaf met grote letters "SCHIPHOL" met daaronder een pijl richting luchthaven geschilderd | |
Rio | woensdag 8 februari 2006 @ 18:05 |
quote:Is (hoofd?)gebouw van de Wereldtentoonstelling in New York van 1939-1940. In het dak van dat gebouw zat ooit een enorm glas in lood raam. Edit: Dat is het New York State Pavillion aka 'the Tent of Tomorrow' [ Bericht 5% gewijzigd door Rio op 08-02-2006 18:17:34 ] | |
Blik | woensdag 8 februari 2006 @ 18:28 |
heb het op de laptop gezet, mooi programma | |
Oldbie | woensdag 8 februari 2006 @ 21:00 |
Wat is dit leuk zeg. 19 jaar geleden ben ik, op 14 jarige leeftijd vanuit Zuidafrika naar Nederland verhuisd. Dit is mijn eerste kans om mijn geboorteplaats op te zoeken en het ziet er erg gedetailleerd en herkenbaar uit. Ik ga verder kijken.....jeugdherinneringen Mijn huis......vroeger: Toch maar wat plaatjes neergezet. Ik heb inmiddels mijn oude school gevonden. Het zwembad waar ik als klein Oldbie altijd te vinden was en nog veel meer leuke dingen uit mijn jeugd. Tijd dat ik eens in het echt ga kijken. Ik krijg heimwee | |
jp84 | zaterdag 11 februari 2006 @ 13:46 |
tering wat is dat Windows live scherp!!! daar kan google earth wat van leren. die beelden in bijv LA zijn zo verschikkelijk scherp in bird eye. hoop dat europa ook snel komt. | |
Ranja_Ranja | zaterdag 11 februari 2006 @ 18:19 |
Dat van Windows ziet er idd erg mooi uit | |
CybPraetorian | zondag 12 februari 2006 @ 13:15 |
waar is dat windows live te vinden dan? | |
Impry | zondag 12 februari 2006 @ 13:44 |
quote:Deze post: Google Earth - #4 - | |
sungaMsunitraM | donderdag 16 februari 2006 @ 09:16 |
Ik heb gisteren pas Google Earth geinstalleerd, best puik programma zeg | |
sankarst | zondag 19 februari 2006 @ 19:56 |
Wat vinden jullie van deze kaart van China op het dak van een gebouw in Peking? : 39°49'19.91''N, 116°18'09.8''E | |
calvobbes | zondag 19 februari 2006 @ 22:04 |
Ik zie een parkje dat is omringd door woningen en stallen oid | |
sankarst | zondag 26 februari 2006 @ 17:27 |
quote:Diegenen die weten hoe een kaart van China er uit ziet, kunnen het herkennen. (of zoom gewoon wat verder in) | |
koen_pijl | maandag 27 februari 2006 @ 14:57 |
37°14'27.07"N 115°49'37.63"W Wat is dit voor steekvlam? Het is in iedergeval op area 51 | |
calvobbes | maandag 27 februari 2006 @ 15:05 |
Lijkt me een foutje van de camera ofzo. Er zijn zo meer auto's en dingen die een witte streep naar beneden hebben, alleen wat korter. | |
MaxMark | dinsdag 28 februari 2006 @ 13:21 |
Ik kan de Notre Dame niet vinden | |
calvobbes | dinsdag 28 februari 2006 @ 13:27 |
48°51'10.74"N 2°20'58.80"E | |
stumbleupon | dinsdag 28 februari 2006 @ 13:35 |
Notre Dame: 48°51'11.33"N 2°20'57.18"E | |
Soul79 | dinsdag 28 februari 2006 @ 13:40 |
Heb het gisteren geïnstalleerd en ben meteen op zoek gegaan naar Iraanse nucleaire bases. Helaas niks gevonden, maar wat een tof programma! | |
Drifter__ | dinsdag 28 februari 2006 @ 20:23 |
Mijn huis : 30° 4'27.62"N, 31°14'16.85"E | |
MaxMark | dinsdag 28 februari 2006 @ 21:16 |
quote:Heb je de amerikanen al gemailed? | |
Soul79 | dinsdag 28 februari 2006 @ 21:16 |
quote:Die geloven me toch niet | |
sungaMsunitraM | dinsdag 28 februari 2006 @ 21:28 |
46°32'19.46"N 11°27'17.28"E Ice Rink Ritten, Klobenstein Oftewel: de ijsbaan in Collalbo Wish I was there | |
calvobbes | dinsdag 28 februari 2006 @ 23:26 |
Nu is er niks meer te beleven hoor edit: trouwens wel recente foto's van de streek. Volgens mij zie ik het stadion zoals het er bij de opening en sluiting uitzag 45° 2'31.06"N 7°39'2.43"E dus | |
kevin85 | woensdag 1 maart 2006 @ 00:28 |
Zeer leuk programma | |
Incolumis | woensdag 1 maart 2006 @ 15:03 |
quote:hmm iets ten noorden daarvan hebben ze wat strategische dingen weggehaald, let maar op die groene cirkels en iets ten zuidwesten lijkt wel een nuclear test site ofzo, allemaal kraters | |
Rio | woensdag 1 maart 2006 @ 15:20 |
Cirkels zijn (echte) cropcirkels. Die zijn rond door het irrigatiesysteem dat ze gebruiken. | |
coz | donderdag 2 maart 2006 @ 04:44 |
quote:zoals hierboven en al vaker in dit topic (danwel vorige topics) gezegd .. groene cirkels in amerika op de grond komt vaker voor en komt door irrigatie in een cirkelvormig patroon (men neme een slang en draaien maar) .. ze hebben daar toch land zat , en dan is het efficienter om zuiniger om te gaan met je water dan met het land quote:wel allemaal kraters , maar niet perse nucleair .. en ook al heel wat vaker aangekaart.... | |
#ANONIEM | donderdag 2 maart 2006 @ 09:21 |
quote:Dat honkbalveld ten oosten van die 'vlam' | |
Incolumis | donderdag 2 maart 2006 @ 09:49 |
die vlam is gewoon een raketauto, topsecret | |
_Liquid_ | donderdag 2 maart 2006 @ 10:33 |
Irritant dat ik eigenlijk alles wel kan vinden maar PRECIES waar mijn woonplaats begint eindigt de scherpte van de randstad, echt precies waar het bordje van de plaatsnaam staat zeg maar.. mega annoying | |
#ANONIEM | vrijdag 3 maart 2006 @ 00:38 |
Gebruiken jullie eigenlijk ook NASA World Wind? Ik ben benieuwd wat beter is (met name wat betreft scherpte van beelden en aantal beelden). | |
Tichelaar | vrijdag 3 maart 2006 @ 04:26 |
quote:53°11'7.76"N, 5°47'33.98"E | |
buzzer | maandag 6 maart 2006 @ 11:38 |
centraal topic | |
DeHovenier | maandag 6 maart 2006 @ 12:24 |
Ook maar weer 'ns downen | |
DrunkenMuncky | maandag 6 maart 2006 @ 12:40 |
Echt, je bent echt uuuuuren zoet met dit programma | |
Agiath | maandag 6 maart 2006 @ 14:23 |
Turijn oplympisch stadion tevens juventus stadion 45° 2'30.71"N, 7°39'0.59"E | |
calvobbes | maandag 6 maart 2006 @ 14:35 |
quote:pssstt.... Het stadion van Juventus is hier 45° 6'35.38"N, 7°38'28.83"E | |
Agiath | maandag 6 maart 2006 @ 14:54 |
quote:oh ik dacht dat het hetzelfde was | |
Evil_Jur | maandag 6 maart 2006 @ 14:58 |
quote:Ik heb World wind een tijdje gebruikt, maar toen was ik al gewend aan Google Earth en dat heb ik altijd het beste gevonden. Ik denk ook dat Google Earth meer toekomst heeft dan de concurrenten. | |
calvobbes | maandag 6 maart 2006 @ 15:01 |
quote:Ik dacht ergens gehoord te hebben dat dat ooit wel zo was. Maar dat het olympisch stadion te klein was geworden en dat ze een nieuwe hebben gebouwd | |
DeHovenier | maandag 6 maart 2006 @ 15:09 |
Hier woon ik: 51°58'53.40"N, 4°21'39.18"E | |
Keromane | dinsdag 7 maart 2006 @ 04:24 |
Misschien al bekend. Niet zo vlot als GE en bediening is even wennen, maar heel Nederland in behoorlijk goed detail: http://www.terradesk.nl/index.asp Applicatie downloaden en 'bekijk in vogelvlucht - Nederland' kiezen op de site. Zet de bediening op 'slide' en ga naar full screen. Je kunt in de gratis versie huizen afzonderlijk onderscheiden, professionele gebruikers kunnen veel verder inzoomen. | |
Keromane | dinsdag 7 maart 2006 @ 23:55 |
Google Earth als protestbord. Iemand heeft een algoritme geschreven waarmee ie een spiraal van 30.000 bookmarks heeft gemaakt, met het oog in het centrum van Bagdad. De omschrijvingdata per bookmark zou automatisch zijn gefetcht uit nieuwsberichten over dodelijke slachtoffers. http://bbs.keyhole.com/ub(...)umber/224601/page/vc | |
DeHovenier | dinsdag 7 maart 2006 @ 23:58 |
Hij had zeker tijd teveel | |
Sebastiaan_2006 | woensdag 8 maart 2006 @ 10:16 |
Jesus wat is de wereld ook groot! Ik denk dat je hier weken zoet mee kunt zijn... | |
Keromane | woensdag 8 maart 2006 @ 13:07 |
quote:Zo'n script is niet moeilijk, het idee is wel origineel. De coordinaten worden geproduceerd door een eenvoudige formule. Per placemark werd verder een nieuwsbericht gekoppeld via een syndicate feed. GE is prachtig en blijft me verbazen. Gisteren ontdekte ik dat Beaufort in Luxemburg er erg scherp op staat. Hier hadden we 20 jaar geleden schoiolkamp. Je ziet de omgeving en het is net alsof je in een fotoalbum bladert, je herkent van alles. Zo'n satellietfoto zegt zoveel meer dan zomaar een plattegrond. Foto's uit de omgeving online maken het feest compleet. FYI nog wat tips voor GE: * Globeglider is erg handig bij het navigeren, je ziet oa dichtsbijzijnde plaatsen: http://globeglider.net/site/ * Placeopedia is er met een dynamische koppeling tussen GE en Wikipedia, op een willekeurige lokatie duiken WP-items op wanneer die geotagged zijn: http://www.placeopedia.com * RSS newsfeeds, placemarks gekoppeld aan actuele nieuwsberichten van tal van bronnen: http://bbs.keyhole.com/ub(...)r/167206/an/0/page/9 * Ghost Towns (en let op, in de verzameling staat tevens een map 'Haunted Houses'): http://bbs.keyhole.com/ub(...)Number/227754/page/0 * Emotion Map, volstrekt willekeurige foto's, gedachten en waarnemingen: http://www.gearthblog.com(...)/emotion_map_in.html Verder was er nog een layer waarmee je automatisch online foto's kon lokaliseren, GE in combinatie met Flickr. Die service is helaas offline. | |
Sebastiaan_2006 | donderdag 9 maart 2006 @ 10:01 |
150°51'34.48"E, 33°54'14.37"S Dit vind ik altijd zo zonde, van die grensgebieden. Ik hoop dat ze in de toekomst, iedere map in hoge resolutie zullen aanbieden. Lijkt me echt geweldig. | |
Sebastiaan_2006 | donderdag 9 maart 2006 @ 19:56 |
Naar alle waarschijnlijkheid, het minst mooie stukje van Google earth: 118°38'19.05"W, 89°59'59.97"S | |
Markatonline | vrijdag 10 maart 2006 @ 12:48 |
Nasa world wind is erg mooi zo kan je de maan ook beetje bekijken maar het is allemaal niet zo scherp als google earth en het draait allemaal wat langzamer op je pc | |
Vassili_Z | vrijdag 10 maart 2006 @ 12:55 |
Ten Westen van Baghdad, links van Abu Ghraib ligt een groot waterreservoir, in Google Earth lijkt dit net op een geest met een schedel in zijn hand. Weet de precieze coordinaten niet, maar het is zeker toevallig. Edit: 33'18'01.66 N 44'02'04.55' [ Bericht 3% gewijzigd door Vassili_Z op 10-03-2006 13:01:39 ] | |
Sebastiaan_2006 | vrijdag 10 maart 2006 @ 13:20 |
quote:Volgens mij kloppen de coordinaten niet | |
Vassili_Z | vrijdag 10 maart 2006 @ 21:58 |
quote:Nou ja, dan kun je alsnog proberen het op te zoeken via mijn beschrijving Hoe kan je eigenlijk snel coordinaten kopieren? Ik moet ze namelijk overtypen wat erg lastig is.. | |
Sebastiaan_2006 | vrijdag 10 maart 2006 @ 22:12 |
quote:Een placemark zetten dan dan advanced aanvinken, dan krijg je een schermpje eronder en het 2e tapblad moet je dan hebben... | |
Nyluzzz | zaterdag 11 maart 2006 @ 21:33 |
32°10'14.02"N, 110°52'53.80"W Tucson Airport met vliegtuigkerkhof, iemand zin om te tellen | |
__Saviour__ | zaterdag 11 maart 2006 @ 21:34 |
echt een zwaar gaaf programma, alleen jammer dat nog lang niet alles in high-res beschikbaar is | |
Vassili_Z | zaterdag 11 maart 2006 @ 21:49 |
"Fallujah Ghost" 33°18'0.57"N 44° 2'0.39"E dan | |
Vassili_Z | zaterdag 11 maart 2006 @ 22:02 |
2 ''Risk-legertjes'' 51°29'2.46"N 0°12'17.41"W Ik moet telkens aan GTA 1 + 2 denken als ik zo ingezoomt op het asfalt zit [ Bericht 46% gewijzigd door Vassili_Z op 11-03-2006 22:21:19 ] | |
Vassili_Z | zaterdag 11 maart 2006 @ 22:28 |
53°12'9.66"N 8°30'55.76"E De schaduw in de vorm van een reusachtig mobieltje | |
Nyluzzz | zondag 12 maart 2006 @ 12:43 |
Je hebt in elk geval een reusachtige fantasie Vassili | |
Drifter__ | zondag 12 maart 2006 @ 12:53 |
quote:Wat is dat ? | |
Nyluzzz | zondag 12 maart 2006 @ 15:16 |
53°31'38.22"N 113°29'33.29"W Edmonton, de rivier in de zomer en in de winter | |
#ANONIEM | zondag 12 maart 2006 @ 15:25 |
quote:845092 | |
Drifter__ | zondag 12 maart 2006 @ 15:32 |
37°47'26.94"N,122°19'11.11"W Circuit-dag? Opname voor een spel? | |
-skippybal- | dinsdag 14 maart 2006 @ 14:02 |
even TVP'tje plaatsen | |
MovieXP | dinsdag 14 maart 2006 @ 14:15 |
quote:hij is ook voor de mac beschikbaar: http://earth.google.com/download-earth.html >> rechts kan je mac aan geven info: http://earth.google.com/tour/thanks-mac.html | |
renz0r | maandag 27 maart 2006 @ 18:32 |
=Edit = Nog meer leuke plekken gevonden? | |
Evil_Jur | maandag 27 maart 2006 @ 18:43 |
Zo, flink wat van de foto's zijn vernieuwd! | |
Zombine | maandag 27 maart 2006 @ 18:49 |
check deze voor een mysterieuze 'graancircel'. 53°32'19.41"N, 1°20'47.87"W Daar vlakbij is ook deze [ Bericht 68% gewijzigd door Zombine op 27-03-2006 18:55:10 ] | |
Falco | maandag 27 maart 2006 @ 18:52 |
Ja heel Duitsland staat er nu op geloof ik ! | |
renz0r | maandag 27 maart 2006 @ 19:13 |
quote:Ja idd !! | |
renz0r | maandag 27 maart 2006 @ 19:15 |
Engeland is ook flink gedetailleerder dan eerst, nu ongeveer driekwart van het land! Nu NL nog | |
Evil_Jur | maandag 27 maart 2006 @ 19:36 |
Limburg is in ieder geval veel gedetailleerder geworden. | |
Falco | maandag 27 maart 2006 @ 19:42 |
Ik snap alleen niet dat ze die beelden met al die wolken er in laten | |
MrX1982 | maandag 27 maart 2006 @ 19:43 |
Zo Duitsland is inderdaad vrijwel helemaal zichtbaar. Cool hoor . Nu nog de foto's updaten. | |
Vassili_Z | maandag 27 maart 2006 @ 19:53 |
quote:Honderduizenden Earth gebruikers zien er een spook in.... | |
Rietvaerder | zondag 9 april 2006 @ 21:09 |
Kent iemand dit probleem? Vroeger altijd perfect gewerkt met Google Earth Pro.... echter, nu kan ik niet meer verbinden. Alles eraf gooien + reinstall mag niet baten... Hij zegt dat ie niet naar de server kan verbinden, maar ik kan de server wel pingen? | |
Rietvaerder | zondag 9 april 2006 @ 21:23 |
Opgelost...... je moet naderhand de setup nog een keer runnen en kiezen voor repair | |
The_Emotion | donderdag 20 april 2006 @ 18:21 |
Heel Duitsland en een aantal delen van Nederland zijn nu een stuk beter in beeld gebracht Ik ben blij dat ik nu mijn achtertuin kan zien ipv een paar blurrige lijntjes | |
sungaMsunitraM | donderdag 20 april 2006 @ 19:10 |
Ik ga ff kijken hoor | |
CybPraetorian | donderdag 20 april 2006 @ 19:14 |
quote:duitsland wist ik al, maar idd, delen van noord-holland zijn nu beter, maar waar ik woon zijn nog steeds wazige lijntjes... opdatum: smiechten!! Assen is wel helemaal scherp... | |
Falco | donderdag 20 april 2006 @ 19:19 |
Extreem scherp zelfs, je ziet zelfs vogels in een V-vorm ergens vliegen Een stuk Flevoland, omgeving Ede is ook scherp btw. | |
CybPraetorian | donderdag 20 april 2006 @ 19:20 |
de TT baan staat er zelfs super op!! de nieuwe tribune staat er zelfs op | |
sungaMsunitraM | donderdag 20 april 2006 @ 19:24 |
Gloeiende gloeiende Mijn huis ligt net 300 meter naast een scherp stukje zeg maar Gelukkig kan ik via maps.ask.com wel in de achtertuin kijken. | |
CybPraetorian | donderdag 20 april 2006 @ 19:25 |
quote:?? leg uit | |
Vassili_Z | donderdag 20 april 2006 @ 19:27 |
Het nieuwe AZ stadion kun je er nu ook op zien Weliswaar van een ver verleden, maar hij staat erop! | |
highway101 | donderdag 20 april 2006 @ 20:10 |
37° 0'46.53"N, 116° 0'21.83"W Nevada Test Site. Hier zie je de kraters van kernproefen! | |
Drifter__ | donderdag 20 april 2006 @ 20:28 |
quote:http://maps.ask.com Betere beelden dan Google Earth vind ik | |
jp84 | donderdag 20 april 2006 @ 20:47 |
woettttt sommige fotos zijn goed scherp geworden in nederland vooral omg den haag | |
gratisbananen | donderdag 20 april 2006 @ 20:58 |
33°23'45.96"N 44°29'18.24"E Een bloedbad in Baghdat? | |
Rio | donderdag 20 april 2006 @ 21:01 |
Eindelijk; Amsterdam, Haarlem en Schiphol zijn scherp. Amsterdam zijn vrij recente opnamen.quote:Godnondeju, ik heb hetzelfde probleem! [ Bericht 77% gewijzigd door Rio op 20-04-2006 21:06:39 ] | |
Toffe_Ellende | donderdag 20 april 2006 @ 21:01 |
quote:Stukjes Sittard, Landgraaf en Kerkrade | |
Toffe_Ellende | donderdag 20 april 2006 @ 21:06 |
verhip regio heerlen, weert en venray ook | |
renz0r | vrijdag 21 april 2006 @ 01:04 |
Nu nog ijsselmonde | |
Tichelaar | vrijdag 21 april 2006 @ 04:45 |
quote:En Leeuwarden | |
jna | zaterdag 22 april 2006 @ 14:01 |
Den Haag is inderdaad extreem scherp geworden. Op het spuiplein zie je een fietser die bijna in de tramrails beland | |
jp84 | zaterdag 22 april 2006 @ 14:08 |
wateringse veld is wel HEEL erg scherp (vinex wijk den haag) | |
jna | zaterdag 22 april 2006 @ 14:10 |
Ze hebben het paleis van beatrix weggehaald | |
jp84 | zaterdag 22 april 2006 @ 14:13 |
btw bang voor aanslagen in den haag? tjek rechts naast het binnenhof edit: huis van de koningin is ook al pixelelig | |
jna | zaterdag 22 april 2006 @ 14:17 |
Ministerie van Defensie ook hehe | |
Toffe_Ellende | zaterdag 22 april 2006 @ 17:38 |
dat slaat nergens op... dat is censuur. Het Pentagon is toch zeker wel nog te zien? | |
__Saviour__ | zaterdag 22 april 2006 @ 17:42 |
het pentagon is nog erg scherp te zien. wat een enorm gebouw is dat toch zeg | |
__Saviour__ | zaterdag 22 april 2006 @ 17:43 |
wat zijn de coordinaten van die gecensureerde objecten in nederland, dat wil ik wel eens zien | |
Rio | zaterdag 22 april 2006 @ 17:48 |
Echt flauwekul dat dat allemaal afgeschermd is zeg. | |
Tha_T | zaterdag 22 april 2006 @ 17:48 |
Ik zei niets | |
jna | zaterdag 22 april 2006 @ 19:01 |
quote: Voorbeeld voor alle mensen die het willen zien | |
Tha_T | zaterdag 22 april 2006 @ 19:03 |
Moet ik dat hele coordinaat overtikken | |
SpeedyGJ | zaterdag 22 april 2006 @ 19:06 |
dit vind ik alsnog onzin dat ze die zooi verkloten...sterker nog, dit zal alleen maar meer gaan opvallen.. | |
jna | zaterdag 22 april 2006 @ 19:11 |
52° 5'36.34"N,4°20'38.64"E Het paleis van Bea. Wel lief van ze dat we de tennisbaan nog wel kunnen zien -edit- Is dat nou een green om te oefenen op het putten naast die tennisbaan? | |
Agiath | zaterdag 22 april 2006 @ 19:16 |
aaight NL is veel meer scherper nu | |
Agiath | zaterdag 22 april 2006 @ 19:19 |
En die nieuwe stukken zijn ook een stuk scherper M'n voetbalclub 52° 1'49.99"N, 4°22'20.44"E | |
Agiath | zaterdag 22 april 2006 @ 19:22 |
McDonalds paal, in de schaduw kan je het zien 52° 1'35.78"N, 4°21'43.19"E | |
Jill-RMC | zaterdag 22 april 2006 @ 21:41 |
Rondje: Waar ik woon Kruisje: Waar ik als ik na zessen thuis kom, mn auto mag parkeren omdat er nergens meer plek is. Leuk dat google earth | |
__Saviour__ | zaterdag 22 april 2006 @ 21:42 |
damn, da's een eind zeg. moet je voor de gein het eens opmeten met de measure path tool | |
jna | zaterdag 22 april 2006 @ 22:13 |
quote:Zeer herkenbaar inderdaad | |
leusden | dinsdag 25 april 2006 @ 22:23 |
ik ga hem ook weer downloaden, al is harlingen niet beter geworden helaas... en op http://maps.ask.com/maps staat harlingen al wel goed. Als google nu even dat spul van ask.com koopt hebben we nederland wel compleet. kan je voor die ask.com site ook zo'n programma downloaden? Iemand die dat weet? | |
Againzender | woensdag 26 april 2006 @ 09:03 |
OK, hoorde gisteren dat Amsterdam er nu helemaal op staat. Mijn huisje is inderdaad mooi te zien nu | |
CybPraetorian | woensdag 26 april 2006 @ 14:32 |
toepasselijk voor vandaag denk ik zo, 20 jaar na de ramp in Tjernobyl, is dit volgens mij Tjernobyl 51°23'37.19"N 30°06'07.45"E | |
Falco | woensdag 26 april 2006 @ 14:38 |
quote:Klopt . | |
Mr_T | donderdag 27 april 2006 @ 09:37 |
Hebben jullie dat ook dat de recente kaartupdate alleen op maps.google.com te zien is, en niet in Google Earth zelf? Ik kan bij maps.google.com tot op 20m hoogte scherp beeld zien, in Google Earth kom ik echt niet verder dan 1km voor scherp beeld. | |
Incolumis | donderdag 27 april 2006 @ 09:56 |
zelfs op maps.google.com zie ik alleen maar de gedetailleerde vlakken die er eerst ook waren, dus amsterdam, strookje over rotterdam, en limburg. | |
Kogando | donderdag 27 april 2006 @ 17:39 |
Wat is dit? | |
__Saviour__ | donderdag 27 april 2006 @ 19:29 |
een rotonde Google Earth - #5 - nu met censuur [ Bericht 82% gewijzigd door __Saviour__ op 27-04-2006 19:49:27 ] |