Ik wil gewoon meedoen, en dan zie ik wel wat het wordt, iedere kg minder is winst.
Inlichtingen over meedoen: WWW.SBS.net.nl
http://www.fokforum.nl/showtopic/37801
[Dit bericht is gewijzigd door Kielef op 24-03-2001 19:26]
Dus nope, ik zal niet proberen af te vallen gedurende de komende 13 weken.
Toen ik onder het minimumgewicht voor mijn lengte was kwam het ik maar heel langzaam bij toen ik te veel at. Als ik nu normaal eet en weinig snoep gaat het er ook maar weer heel langzaam af.
Op hongerdieet lijkt me echt een ellende!
[off topic] Er is nu een discussie over Big Diet gaande in het Lagerhuis op Nederland 3 [/off topic]
[Dit bericht is gewijzigd door Larissa op 17-03-2001 21:52]
Daarom blijf ik me wel bezig houden op deze sites:
BIG DIET.Een speciale club met de laatste nieuwtjes van Big Diet.
Oa streamverslagen van Big Diet
Het zal hem ook wel in de extreme beweging zitten die ze moeten doen.
Maar Larissa ieder onsje eraf is winst, dus waarom niet
Larissa heeft een bolle kop gekregen las ik, mijn kop was al bol nu is hij ook nog eens rond, heeft ook wel iets.
Big diet voor tong, maar niet onder dwang.
tong80 gaat ervoor, maar wil niet lijden.
Chocolade hè?
quote:dat moet je vooral doen, zodat ik er geen last van heb
Op 17 maart 2001 21:48 schreef femfatale het volgende:
Eingelijk vind ik het wel een rommeltje met al die reality soaps door elkaar hier.Daarom blijf ik me wel bezig houden op deze sites:
BIG DIET.
Een speciale club met de laatste nieuwtjes van Big Diet.
Oa streamverslagen van Big Diet
- 10kg zwembandjes eraf
- 15kg spieren erbij
Ben alvast begonnen met cola light en minder sjips
quote:Nou, mijn hoofd was al bol, maar da's gewoon een brede kaak, daar doe je niets aan. Maar die extra bolle wangetjes bij mij zijn toch echt extra kilootjes.
Op 17 maart 2001 22:51 schreef tong80 het volgende:
Larissa heeft een bolle kop gekregen las ik, mijn kop was al bol nu is hij ook nog eens rond, heeft ook wel iets.Big diet voor tong, maar niet onder dwang.
tong80 gaat ervoor, maar wil niet lijden.Chocolade hè?
quote:Alleen al dat je 5 dagen heb volgehouden wat je je had voorgenomen, is een complinment waard!
Op 17 maart 2001 23:25 schreef Spuuglokje het volgende:
Ik heb net voor het eerst in m'n leven een kuurtje met maaltijdvervangers gedaan. 5 dagen lang 650 kcal per dag. Afzien!!! Maar wel mooi 3 kilo kwijt...
quote:Klopt.
Op 17 maart 2001 21:51 schreef Larissa het volgende:
Maar ik dacht altijd dat je van veel sporten niet echt afvalt, alleen slanker lijkt omdat je dan spieren krijgt. Maar ik kan me vergissen want de enige sport die ik doe is 's ochtends sprintjes naar de bus en trein trekken!
Nou is overgewicht niet echt bevorderlijk voor je hart, dus ben ik gaan sporten.
Fitness, 3 x per week, onder toezicht met cardio-controle.
Het wordt allemaal wel wat steviger, maar het gewicht gaat er niet af.
Mijn conditie is wel verbeterd, de cardioloog was 'dik' tevreden, dus ik blijf stug volhouden.
Ik ga ook kijken naar Big Diet, misschien dat ik nog wat ideetjes opdoe om af te vallen.
Ik wens wel iedereen die mee gaat doen, veel succes toe.
Een week niet op de weegschaal gestaan en 3 kilo eraf! Nu scheelt het wel dat er heel wat af kan bij mij maar dit is natuurlijk wel een leuk beginnetje!
[Dit bericht is gewijzigd door Larissa op 19-03-2001 10:21]
[Dit bericht is gewijzigd door Larissa op 19-03-2001 10:33]
Ík kan niet zomaar 13 weken vrij nemen en me in afzondering volledig op het afvallen concentreren. Met ook nog eens een heel panel diëtisten, voedingsdeskundigen etc. Bij míj gaat het dagelijkse leven gewoon door, inclusief gehaast en gestress, eten op onregelmatige tijden, zonder 'deskundigen' die me bij kunnen sturen.
Ik word chagrijnig van lijnen
(19-3-2001 07:00, Albert Verlinde)
Sinds ik met de Gasten van het Kasteel meedoe aan Big DIET is mij regelmatig gevraagd waarom ik dit eigenlijk doe.
Mensen zien niet dat ook ik een aantal kilo's te veel met me meedraag. Dat dit op tv niet opvalt is mede te danken aan mijn kledingadviseur en mijn eigen keus voor de kleren die ik draag. Op deze manier kun je een hoop verbergen en zijn overtollige kilo's nauwelijks zichtbaar. Toch ben ik een aantal kilo's te zwaar. Voor mij reden genoeg om mee te doen aan dit project, want al zijn het maar enkele kilo's: ze moeten er echt af. Bovendien hoort het bij mijn vak als presentator om goed voor de dag komen. De boel loslaten is in mijn geval niet mogelijk. Ik moet er niet aan denken om ooit als een Wim Bosboom voor de camera te verschijnen. Daarnaast wil ik door mee te doen de Gasten in het Kasteel een hart onder de riem steken. Het is niet niks waar deze mensen aan begonnen zijn.
Zelf ben ik nu een week bezig en heb ik gemerkt dat ik van lijnen chagrijnig word: als ik bijvoorbeeld geen parkeerruimte kan vinden raak ik geïrriteerd. Of ik maak ruzie om de kleinste dingen. Niets voor mij. Inmiddels heeft diëtiste Lenny mij verteld dat dit heel simpel te verhelpen is door minimaal anderhalve liter water per dag te drinken. Daar moet ik echt op letten, want als je druk aan het werk bent denk ik daar niet aan. Net als bewegen of sporten, daar moet ik mezelf toe aanzetten. In mijn tijd op de Kleinkunst Academie kwam bewegen en bezig zijn met je lichaam dagelijks terug. Tegenwoordig is bewegen geen vanzelfsprekendheid meer; ik zit ongemerkt uren achter de computer of ik heb ander zittend werk. Ik ben niet de enige als ik zeg dat ik die kilo's het liefst zonder beweging kwijt wil raken.
De eerste weging was ook voor mij een rare gewaarwording. Daar sta je dan in je onderbroek op de weegschaal. Na de tweede weging blijk ik 1,4 kilo afgevallen te zijn en dat maakte een hoop goed. Ik ben er bewust mee bezig en het klinkt misschien raar, maar ik voel me nu al dunner, ranker en langer.
Ondanks dat ik met grote regelmaat aan de kilo's denk, vind ik dat je gewoon van je leven moet blijven genieten door in het weekend jezelf een keer te verwennen. Zelf mag ik graag een wijntje drinken, dat mag ook. Maar als je dat doet neem dan een rode wijn of een droge witte, dat scheelt de helft in calorieën.
Albert Verlinde
Ben al een kilo of 5 kwijt geraakt toen ik op vakantie was in verweggistan enzo, maar er moet nog 10 kilo vanaf. En als het even kan voor de zomer!
De reden voor mij dat ik wil afvallen is omdat ik een borstverkleinende operatie wil en dan is de eerste eis dat je niet te zwaar bent. Verder wil ik ook wel eens gewoon rond kunnen huppelen op het strand en me lekker slank erbij voelen!
Kortom: ik heb nog wat te doen de komende maanden! Ter compensatie is de kantine op m'n nieuwe werk niet lekker en daar kom ik dus niet in de verleiding!
Rene ontbijt vandaag met de Gasten. Deze overvallen hem met tientallen vragen over gezondheid. "Rene, hoe ga jij met diëten om? Wat doe je aan sport? Hoe ben jij afgevallen? Wat woog je daarvoor?" Rene geeft op alle vragen geduldig antwoord.
Rene vertrouwd de Gasten toe: "Ik woog op een gegeven moment wel 110 kilo." Ray vraagt hoe het met zijn hardlopen gaat. "Ik heb de marathon in New York al een paar keer gedaan, nu ga ik naar Peking." Ray grapt dat hij dan wel meegaat. Rene heeft ook nog een tip: "Ik sport ongeveer vier keer per week. Zorg dat je tijd maakt om te sporten, je moet dat gewoon inplannen."
De Gasten willen weten wat Rene aan zijn lijn doet. "Ik ben mijn hele leven al met mijn lichaam bezig. Je moet geduld hebben, heb ik geleerd. Ik weet nu waarom ik twee kilo aangekomen of afgevallen ben." Rene verteld de Gasten dat goede voeding ook erg belangrijk is: "Als ik twee maanden ongezond heb gegeten in Amerika, ben ik deprssief." Corinne is het daar helemaal mee eens:"Ik houd erg van chocolade, als ik dat eet voel ik me goed. Maar een tijdje later ben ik heel moe." Rene zegt dat dat door je suikerspiegel komt.
Ze raken maar niet uitgepraat over het onderwerp gezondheid. Rene geeft toe dat hij ook weleens iets lekkers eet. Hij houdt niet van zoetigheid, maar... "Als ik op de bank zit vind ik chips zalig, heerlijk!" Volgens Rene moet dat af en toe kunnen. "Je moet jezelf niet de hele tijd pijnigen, dat is onnodig."
quote:Mooie sites met al het laatste nieuws over BIG DIET !
Op 17 maart 2001 21:48 schreef femfatale het volgende:
Eingelijk vind ik het wel een rommeltje met al die reality soaps door elkaar hier.Daarom blijf ik me wel bezig houden op deze sites:
BIG DIET.
Een speciale club met de laatste nieuwtjes van Big Diet.
Oa streamverslagen van Big Diet
quote:Add Serum op je lijst, die heeft vast wel wat tips voor je....
Op 17 maart 2001 21:39 schreef SkyMaster het volgende:
Je bedoelt daadwerkelijk proberen mee af te vallen?
Neuh, daar doe ik niet aan mee.
Ik wil juist eerder wat kilootjes bijkomen eigenlijk..
ik drink me kapot aan 't bier en eet zoveel mogelijk patat, maar de kilootjes komen er niet echt aan.Dus nope, ik zal niet proberen af te vallen gedurende de komende 13 weken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |