abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
pi_173782152
registreer om deze reclame te verbergen
quote:
0s.gif Op donderdag 14 september 2017 22:11 schreef dennistd het volgende:

[..]

En wie zegt dat iedereen uit jouw lijstje ook weer mee kan/wil?
Ik heb nog geen reden om aan iemand te twijfelen :P
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841
  donderdag 14 september 2017 @ 22:20:17 #152
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173782289
Ik denk dat dat de route gaat worden, tenzij drgl2018 ineens iets totaal anders mogelijk maakt :Y
We are shaping the future.
pi_173782357
quote:
5s.gif Op donderdag 14 september 2017 22:14 schreef Dr_Flash het volgende:
Dus wat wordt de route dan? Over Hamm direct naar Dresden las ik? En dan zaterdag Dresden - Görlitz - Wroclaw, middag en avond in Wroclaw, zondag vroeg op, Wroclaw - Poznan - Berlin - Hannover - eten - Pimpel naar huis?
Alleen de heenreis is nog punt van discussie ja. Ik kom nu ook ineens een ICE Leipzig-Dresden tegen waarmee we een uur eerder in Dresden zijn.
quote:
Amersfoort ab 09:36 1 IC 143 Intercity Richtung: Berlin Ostbahnhof
Hannover Hbf an 13:18 9

Umsteigezeit 19 Min.

Hannover Hbf ab 13:37 10 IC 2039 Intercity Richtung: Leipzig Hbf
Leipzig Hbf an 16:25 16

Umsteigezeit 1:07 h

Leipzig Hbf ab 17:32 14 IC 2049 Intercity Richtung: Dresden Hbf
Dresden Hbf an 18:36 1
of

quote:
Amersfoort ab 09:36 1 IC 143 Intercity Richtung: Berlin Ostbahnhof
Hannover Hbf an 13:18 9

Umsteigezeit 19 Min.

Hannover Hbf ab 13:37 10 IC 2039 Intercity Richtung: Leipzig Hbf
Leipzig Hbf an 16:23

Umsteigezeit 12 Min.

Leipzig Hbf ab 16:35 ICE 1651 Intercity-Express Richtung: Dresden Hbf
Dresden Hbf an 17:40 3
of

quote:
Amersfoort ab 08:52 2 IC 1727 Intercity Richtung: Enschede
Enschede an 10:14 1

Umsteigezeit 18 Min.

Enschede ab 10:32 4b RB 20209 Regionalbahn Richtung: Münster(Westf)Hbf
Münster(Westf)Hbf an 11:44 4

Umsteigezeit 26 Min.

Münster(Westf)Hbf ab 12:10 3 ERB90021 eurobahn Richtung: Paderborn Hbf
Hamm(Westf) an 12:37 4

Umsteigezeit 7 Min.

Hamm(Westf) ab 12:44 9 IC 2049 Intercity Richtung: Dresden Hbf
Dresden Hbf an 18:36 1
Nadeel van die laatste optie is 4 uur in een IC2 met alleen een langslopend figuur met eten/drinken, geen bistro of zo.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_173782361
registreer om deze reclame te verbergen
vet relaxt wel, zonder overstap Hamm - Dresden _O_ Maar geen catering toch of zo? :?
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841
pi_173782395
quote:
14s.gif Op donderdag 14 september 2017 22:23 schreef Dr_Flash het volgende:
vet relaxt wel, zonder overstap Hamm - Dresden _O_ Maar geen catering toch of zo? :?
Alleen railcatering:
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_173782417
Die middelste optie is wel dik hout en planken _O_ Laten we dat doen :Y
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841
  donderdag 14 september 2017 @ 22:25:44 #157
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173782426
registreer om deze reclame te verbergen
Voor de heenreis zou ik liever niet over Amersfoort - Hannover gaan, want die route pakken we met de terugrit ook al. Enschede - Muenster - Hamm - Dresden lijkt me leuker.

Het is een zit van een paar uur en er is geen bistro. Maar dat was er in die RE door het Zwarte Woud ook niet :Y

[ Bericht 1% gewijzigd door James1988 op 14-09-2017 22:34:49 ]
We are shaping the future.
pi_173782471
die 7 minuten in Hamm vind ik zorgelijker eerlijk gezegd :{
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841
  donderdag 14 september 2017 @ 22:27:32 #159
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173782484
Dat is niet echt ruim, nee :o
We are shaping the future.
pi_173782523
Eerder gaat er momenteel niks van Münster naar Hamm, dan kom je al een uur vroeger uit.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_173782605
Zou je hem missen dan is er nog een ICE waarmee je hem in Hannover alsnog haalt. De IC staat namelijk 20 minuten stil in Hannover :')
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_173782628
Hannover?? Gaat Hamm - Dresden via Hannover? :')
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841
  donderdag 14 september 2017 @ 22:34:13 #163
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173782658
Ja _O-

Het is wel echt een lange zit trouwens, bijna 6 uur in een IC-dosto _O-
We are shaping the future.
pi_173782689
Het is trouwens maar 140km wat je daardoor niet dubbel aflegt: Hengelo-Löhne
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_173782718
Kan mij dat nou rukken hoeveel we dubbel afleggen, op de terugweg zijn we toch dronken :P
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841
pi_173782746
quote:
10s.gif Op donderdag 14 september 2017 22:36 schreef Dr_Flash het volgende:
Kan mij dat nou rukken hoeveel we dubbel afleggen, op de terugweg zijn we toch dronken is het toch donker :P
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_173782759
ook dat :Y
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841
  donderdag 14 september 2017 @ 22:37:23 #168
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173782770
quote:
12s.gif Op donderdag 14 september 2017 22:37 schreef dennistd het volgende:

[..]

Die twee dingen kunnen best samengaan.
We are shaping the future.
pi_173782788
Voor sommigen wel ja. Voor anderen is het alleen donker (of ze zijn alleen dronken als het niet donker is, kan ook nog :') )
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_173782812
Die woorden lijken niet voor niks zo op elkaar :P
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841
pi_173782824
Maar goed, half oktober verder over de precieze route dus. Ik kan voor Wroclaw wel vast aan de gang qua boekje.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841
pi_173782852
Al met al vind ik het niet dubbel reizen van Hengelo-Löhne de moeite van het omreizen met alle overstappen en risico's het missen daarvan, en daarnaast zo lang IC2, niet waard moet ik zeggen.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  donderdag 14 september 2017 @ 22:43:45 #173
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_173782925
Dat snap ik. Vooral die overstap in Hamm is best wel krap.

We hebben begin dit jaar al gezien hoe goed dat kan gaan :')
We are shaping the future.
pi_173782987
Okee, nou ja dat leggen we per half oktober wel vast dan. Het idee is: Vrijdagochtend weg, slapen in Dresden, zaterdag naar Wroclaw, slapen daar, zondag terug met eten in Hannover. OKee.
Wanneer was de laatste keer dat iemand hier bij het woord "subtiel" aan mij dacht?
PR: 2x2: 14,56 3x3: 57,51 4x4: 3:50,841
pi_173783017
quote:
0s.gif Op donderdag 14 september 2017 22:46 schreef Dr_Flash het volgende:
Okee, nou ja dat leggen we per half oktober wel vast dan. Het idee is: Vrijdagochtend weg, slapen in Dresden, zaterdag naar Wroclaw, slapen daar, zondag terug met eten in Hannover. OKee.
^O^

Met terugweg via Poznan en Berlijn op zondag dan.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')