oke dan kies je dus voor de lagequote:Op zondag 14 oktober 2012 18:56 schreef Lotus. het volgende:
[..]
Nee, ze hebben idd iets weg van paardrijlaarzen haha maar daar koop ik ze niet voor.
Iets weg van paardrijlaarzen? Het is gewoon een identieke kopie ervan.quote:Op zondag 14 oktober 2012 18:56 schreef Lotus. het volgende:
[..]
Nee, ze hebben idd iets weg van paardrijlaarzen haha maar daar koop ik ze niet voor.
Goed dan. Jouw mening. Maar het is en blijft mode.quote:Op zondag 14 oktober 2012 18:59 schreef Barbapapamama het volgende:
[..]
Iets weg van paardrijlaarzen? Het is gewoon een identieke kopie ervan.
Sorry hoor, maar dit kan ik geen mode noemen en is spuuglelijk.
Ja daar dacht ik ook meteen aan toen ik ze zag! Maar dat vind ik er juist leuk aan.quote:Op zondag 14 oktober 2012 19:00 schreef Angel-Joy het volgende:
Ik vind ze op regenlaarzen lijken, alleen dan leuke regenlaarzen
Ik weet niet waar jij woont maar hier ben ik nog nooit iemand tegengekomen op deze laarzenquote:Op zondag 14 oktober 2012 19:06 schreef Mignon het volgende:
Ik vind de Supertrash laars sowieso niet mooi. Ik snap wel dat veel meiden deze laarzen kopen omdat de laars 'in' is. Evenals Uggs. Let wel: Supertrash is kut kwaliteit. Verder vind ik de bovenste d'r echt goedkoop uitzien en áls ik dan zou moeten kiezen, was ik voor de casual zwarte laars gegaan. Waar iedereen op loopt ook eigenlijk.
Ik woon in Rotterdam en zie die derde bijna dagelijks.quote:Op zondag 14 oktober 2012 19:20 schreef Lotus. het volgende:
[..]
Ik weet niet waar jij woont maar hier ben ik nog nooit iemand tegengekomen op deze laarzenook al zijn ze van vorig jaar. Waarom vind je Supertrash kutkwaliteit? Ik ben over geen van mijn Supertrash-items ontevreden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |