quote:In de Naam des Heeren gebied ik je deze relatie te verbreken. Anders ga je regelrecht je ondergang tegemoet. Wees voor eens en voor altijd gewaarschuwd.
"Volgens Rom. 1:26 bestaat er eigenlijk geen lesbischiteit (dus seksualiteit tussen twee vrouwen)"quote:Op vrijdag 27 juli 2012 18:02 schreef nietzman het volgende:
http://www.refoweb.nl/vra(...)amma-met-lesbiennes/
[..]
[..]
Wel God-ver-domme..
[ afbeelding ]
God heeft ze geschapen. In één haastig middagje.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 18:05 schreef dustbrain het volgende:
Waarom hebben ze allemaal zo'n typische rotkop?
quote:Op vrijdag 27 juli 2012 17:54 schreef nietzman het volgende:
[..]
Waarom staat z'n neus in spiegelbeeld?
quote:Op vrijdag 27 juli 2012 18:05 schreef dustbrain het volgende:
Waarom hebben ze allemaal zo'n typische rotkop?
Welke troll heeft dit geschreven???quote:Ik wil zelfmoord plegen. Ik ben in de macht van satan.
Die komt nog goed weg.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 18:26 schreef LeaderRoel het volgende:
http://www.refoweb.nl/vragenrubriek/19176/zelfmoord-plegen/
[..]
Welke troll heeft dit geschreven???
Hij heeft wel succes gehad want die 76-jarige man heeft een heel groot verhaal teruggetypt
Heel hard de tyfus voor dit soort mensen.quote:Eerst iets theoretisch: elke keer dat je lichamelijk contact met iemand hebt, hand geven, zoenen, vrijen, seks, worden er stofjes aangemaakt in je hoofd. hechtingsstofjes. ze maken je blij, gelukkig, opgewonden, vlinders, enz. Dat is een mooi onderdeel van een schepping en helpt je je aan je vriend of vriendin te 'binden'. Op o.a. die manier kunnen mensen samen een heel hecht stel worden.
De andere kant: je relatie blijkt toch niet ' je van het' te zijn, je komt erachter dat je niet met deze persoon wil trouwen. Wanneer de relatie stopt en je hebt wel seks gehad, is dat voor ' die stofjes' een heftige breuk.
Stel dat je een tijdje later weer een leuk iemand tegenkomt, je hebt er weer lichamelijk contact mee, seks, enz, worden er minder van die stofjes aangemaakt. Je hersens zeggen als het ware: nu moet ik dit proces weer doen, ik ga niet zoveel van die stofjes aanmaken. gevolg: je hecht slechter.
Goed, er zijn jongeren die met veel partners het bed delen. Vind je het raar dat zij daarom slechter in staat zijn een duurzame relatie te hebben? Zij missen die hechtingsstofjes. Vind je het dan raar dat er zoveel huwelijken stuk lopen?
Ik vind het juist een fijne reactie; daar kan de jeugd wat mee.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:16 schreef nietzman het volgende:
Okay en nou ben ik dus gewoon pissig.
http://www.refoweb.nl/vragenrubriek/19134/tampon-mislukt/
[..]
Heel hard de tyfus voor dit soort mensen.
Dat ze zichzelf belachelijk gaan lopen maken, Godverdomme prima, maar ga niet meisjes van zestien shit aanpraten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Moira. is tof. :7
Doe eens een beetje normaal man.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:16 schreef nietzman het volgende:
Okay en nou ben ik dus gewoon pissig.
http://www.refoweb.nl/vragenrubriek/19134/tampon-mislukt/
[..]
Heel hard de tyfus voor dit soort mensen.
Dat ze zichzelf belachelijk gaan lopen maken, Godverdomme prima, maar ga niet meisjes van zestien shit aanpraten.
Rustig middagje, biertje d'r bij...quote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:19 schreef Khaleesi het volgende:
Zeg nietzman je bent toch niet heel de middag al op die site aan het rondstruinen he, want dat is niet gezond hoor
quote:
quote:u heeft gelijk, christelijk refo-advies is altijd beter dan gewoon advies.
Met z'n dikke lul.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:24 schreef Geelman het volgende:
De vrouw die zegt dat het verblijven van een vrouw in haar huis zoals een gevangenis is, daar zeg ik tegen dat zij bezwaar toont tegen de uitspraak van Allah (تعالى):
Een minderjarige pseudo-wetenschappelijke onzin vertellen, is gewoon triest.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:21 schreef Geelman het volgende:
[..]
Doe eens een beetje normaal man.Denk aan je bloeddruk.
Wat had je verwacht dan? Dat die man zou zeggen: 'neuk er maar eens stevig op los, dan wordt dat kutje wel wat wijder'?!
Elke groep heeft z'n eigen normen en waarden. Hier kan je weer lezen over besneden vrouwen en zulks: http://forums.marokko.nl/
Hoezo? Sommige mensen zien het als de waarheid. Daarnaast kiest het meisje er zelf voor om de vraag te stellen op een website voor Refo's. En persoonlijk vind ik dat die man haar best een goed en vriendelijk antwoord geeft.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:40 schreef Supertolll het volgende:
[..]
Een minderjarige pseudo-wetenschappelijke onzin vertellen, is gewoon triest.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |