quote:
Op woensdag 3 juni 2009 23:23 schreef mgerben het volgende:Ik vind dat je vrouwen zelf een stem moet geven.
Ik vind het schandalig om de mond vol te hebben van bescherming van de ongeboren vrucht, om dan de moeder als een baksteen te laten vallen wanneer het kind er is.
In bijna alle gevallen staan de meisjes er alleen voor.
quote:
Staat iemand er wel eens bij stil dat zo'n meid heel goed weet hoe haar kind terecht komt als kind van een alleenstaande tienermoeder zonder opleiding? Namelijk omdat ze het met haar eigen ogen heeft zien gebeuren?
Klopt, dat weten ze. Zelfs de jongere meiden weten dat hun leven zoals ze het kennen voorbij is en ze zijn ook nog eens bang om het leven van een kind te verzieken.
quote:
Ik vind: Baas in eigen buik, geef de vrouw een stem.
Een gevolg daarvan is dat sommigen het kunnen gebruiken als alternatief voor veilige sex.
Sommigen.
Daar ontkom je niet aan, want als je het de één toestaat kun je het de ander niet ontzeggen.
Maar de procedure lijkt me zo onplezierig dat die gevallen toch echt uitzonderingen blijven.
Ik vind best dat er een wet mag komen die zegt dat abortus maar een of twee keer toegepast mag worden, tenzij ze een aangifte of een doktersverklaring inleveren.
This is Captain Kathryn Janeway, Federation starship Voyager to Starfleet Command. We are stranded in the Delta quadrant. Do you read?