Ik vind tweetdeck en Twhirl beide handig, maar ik gebruik het meest twhirl.quote:Op woensdag 18 februari 2009 13:31 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Die zal dezelfde limiet hebben.
Tweetdeck is zooo handig.
Ik sla de leesmap bij de plaatselijke frituur over een paar weken ook over.quote:Op woensdag 18 februari 2009 13:41 schreef Sersjee het volgende:
Note to self: niet de Panorama kopen
quote:Ineens dacht ik iets te horen dat me bekend voorkwam. Ik draaide me om en keek m’n geluidsman Ronald aan. Met z’n koptelefoon op kon hij vast beter ontcijferen wat er gezongen werd dan ik. Dat klopte.
Aan z’n gezicht zag ik dat ook hij door het stadion hoorde galmen: ‘Bert Maalderink, ho, ho’. De supporters kenden m’n naam blijkbaar en plaatsten die moeiteloos in het rijtje Nederlandse EK-helden. Ik kwam na Rafael van der Vaart en voor Ruud van Nistelrooij.
Ronald tikte m’n cameraman Frank op de schouder en gebaarde naar hem om in te zoomen op een groepje fans. Tien seconden later werd er een nieuw lied ingezet dat ik niet kon verstaan, maar het werkte erg op de lachspieren van Frank. Pas later in de montagewagen zag en hoorde ik waarom. Een groepje dikke mannen met vlechten, klompen, een leeuwenkop en waarschijnlijk veel bier op, zong uit volle borst: ‘Bertje Maalderink is een homo’. Lekker is dat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |