Inderdaad.quote:Op maandag 17 december 2007 15:25 schreef RemcoDelft het volgende:
Leuk idee
Verder vind ik ook dat bewindslieden per direct hun auto-met-chauffeur moeten inruilen voor een tweedeklas OV-jaarkaart (alleen door de weeks geldig uiteraard)... Mogen ze ook hier hun eigen hypocriete ideeen in de praktijk brengen!
in die klassen wel .quote:Op maandag 17 december 2007 23:53 schreef zwemmerseczeem het volgende:
[..]
Een bewindslied is niet arm, hoor. En het ging toch om het mixen van culturen?. Niet om het mixen met arme/domme/achterlopende mensen. In de praktijk valt dat vaak wel samen. Maar zeker voor een rijk bewindslied is er een alternatief waar je wel het één hebt en niet het andere.
Als het om het mixen met mensen met achterstanden ging, zou any basisschool met meer dan 70% uitstroom naar het VMBO school een voorbeeldschool zijn. Maar de PVV heeft het over het multiculturalisme en multiculturele scholen.
Alsof elke school met meerdere nationaliteiten een poel van achterstand is.
Bedoel je nou dat een bewindspersoon geen geld heeft om zijn kind naar de internationale school te sturen? Of dat er op de internationale school geen mix van culturen is?quote:Op dinsdag 18 december 2007 00:31 schreef Killer_Mom het volgende:
[..]
in die klassen wel .
Een bewindslied is niet arm, geen mix van cultuur. uitgesloten.
Ik denk dat laatste. Althans mijn ervaring is dat de expat cultuur een cultuur op zichzelf is en dat er in veel hogere milieus zoveel mogelijk naar uniformiteit wordt gestreeft. Je zult dus minder snel merken dat je indische speelkameraadje wezelijk anders is als het jochie uit Z-Amerikaquote:Op dinsdag 18 december 2007 14:54 schreef zwemmerseczeem het volgende:
[..]
Bedoel je nou dat een bewindspersoon geen geld heeft om zijn kind naar de internationale school te sturen? Of dat er op de internationale school geen mix van culturen is?
Ja, ik kan je wat, blijkbaar.quote:Op maandag 17 december 2007 15:42 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Je kan me wat. Iemand naar een oorlogssituatie sturen is nog altijd iets waar diegene zelf voor getekend heeft.
Je kind naar een zwarte/witte school sturen is vrijwillig. En de ministers weten het toch allemaal zo goed.
Ik wilde kop van Bos wel eens zien als zijn 14 jarige dochter thuiskomt:
"Ej swa, ga muh die doekoe passen, ik moet tranga pattas scoren van mijn loverboy!".
ipv :
"vadurrrrrrrrr, zou ik misschien een klein voorschot mogen hebben op mijn zakgeld voor een nieuwe hockeystick?".
NIMBY gedrag, zoals altijd..
Exact.quote:Op maandag 17 december 2007 23:23 schreef TC03 het volgende:
Partij van de 'Vrijheid'.
Als je dit plan serieus steunt, spoor je echt niet.
O...M...F..G.quote:Op dinsdag 18 december 2007 16:10 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Ja, ik kan je wat, blijkbaar.
Iedereen kan kiezen waar z'n kind naartoe gaat. Nergens wordt je volgens mij verplicht je kids naar een zwarte school te sturen. Ieder kan zelf kiezen of ze in Laren of in 't Gooi willen wonen, of in Woensel-kankerkachel-west. Alleen heb je voor een woning in 't Gooi wat meer geld nodig.
[..]
Exact.
Als je je kind op tijd aanmeldt, is er toch altijd wel plek op een montessori, of jenaplanschooltje?? Misschien geen hoog hockeygehalte, maar wel een prettig leerklimaat.quote:Op dinsdag 18 december 2007 16:14 schreef HeatWave het volgende:
[..]
O...M...F..G.
Ja hoor, iedereen kan ervoor kiezen om in het Gooi te wonen. Welke dwaasplaneet kom jij vandaan? Die mensen hebben het al zwaar om ergens een sociale woning te krijgen man.
Zou een expat NL'er dan ook anders zijn dan een doorsnee NL'er? Ik krijg de indruk dat die expats druk bezig zijn met rekening houden (en integreren) met elkáár. Ze moeten namelijk met elkaar verder, zaken met elkaar doen. Wat dat betreft zouden ze een voorbeeld zijn voor de rest van de NL 'ers.quote:Op dinsdag 18 december 2007 15:47 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Ik denk dat laatste. Althans mijn ervaring is dat de expat cultuur een cultuur op zichzelf is en dat er in veel hogere milieus zoveel mogelijk naar uniformiteit wordt gestreeft. Je zult dus minder snel merken dat je indische speelkameraadje wezelijk anders is als het jochie uit Z-Amerika
ik bedoel dat er op die scholen een "beschaafde "mix is van culturen. niet die zwarte scholen in BV Rotterdan of iedere willekeurige stad.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:54 schreef zwemmerseczeem het volgende:
[..]
Bedoel je nou dat een bewindspersoon geen geld heeft om zijn kind naar de internationale school te sturen? Of dat er op de internationale school geen mix van culturen is?
quote:Op woensdag 19 december 2007 10:49 schreef Thorical het volgende:
Je hebt idealen en je hebt kinderen. Toch gaan mijn kinderen voor mijn idealen.
Waarom? als je niet beter kan betalen, moet je kind dan maar op en school waar 'leren' het wegwerken van achterstanden is en waar de klasgenootjes niks van huis uit meekrijgen? Waar je kind raar wordt aangekeken als hij zegt dat hij dit weekend naar het museum geweest is?quote:Op woensdag 19 december 2007 07:27 schreef Gia het volgende:
Ik vind wel dat iemand die liever in een achterstandsbuurt woont, vanwege de lage prijzen, fout bezig is als die haar kind dan kilometers ver weg op een witte school doet.
Moet jij nou echt bij elke mogelijkheid die je krijgt Nederland de kop in drukken?quote:Op donderdag 20 december 2007 20:15 schreef StefanP het volgende:
Het doet pijn he, dat je bestuurd wordt door een stel politiek correcte dwazen die Nederland liever gisteren al op zagen gaan in een groot Europa? Die zich schamen voor de Nederlandse geschiedenis en identiteit?
Ik ook, maar je kunt ouders niet dwingen hun kind op een bepaalde school te doen.quote:Op vrijdag 21 december 2007 00:14 schreef Ofyles2 het volgende:
Ik ben trouwens voor een betere verspreiding onder de basisschoolleerlingen. Teveel allochtoontjes die in een zwarte school worden gedrukt en teveel autochtoontjes die naar een witte school gaan.
Over het voortgezet onderwijs laat ik me niet uit, daar liggen de verhoudingen compleet anders.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |