En voor al u relatie-adviezen, de do's en don'ts mbt wel of niet direct reageren op een sms en over dijen-kriebelen. -------->quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 17:03 schreef Greys het volgende:
Vragen over de badslippers kunnen naar Ingetje79 en twijfels over de kippenslofjes kunt u bij Lady-wrb kwijt!
En ik ben onschuldig, zoals altijd....
Die brokjes zijn aardig prijzig en ze vreten anderhalve kilo op in 3 dagenquote:Op dinsdag 30 oktober 2007 17:05 schreef Greys het volgende:Senesss, mogen we weer sticky???
Oh nee, dat was een ander topic
Heb je nou nog die kattenbrokjes niet gehaald, Ing?
Moeten we maar een actie voor je gaan houden dan?
Oh my....quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 17:05 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
En voor al u relatie-adviezen, de do's en don'ts mbt wel of niet direct reageren op een sms en over dijen-kriebelen. -------->GREYS!
![]()
*aai over bol*quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 17:30 schreef Ingetje79 het volgende:
* Ingetje79 heeft poeze-brokkies gehaald...grote meid!![]()
Soep en broodje knakworst...of laat een pizza komen.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 17:32 schreef Greys het volgende:
[..]
*aai over bol*
GoedzoooooooooWat zullen die bollies blij zijn met je
Ik weet niet wat ik zal gaan eten. Meneer Greys staat heel de week op de bedrijfswagen RAI en dat sluit daar pas om 22.00 uur
Hoi MBquote:
Ze is al wat minder snotterig en nieserig heb ik het ideequote:Op dinsdag 30 oktober 2007 17:40 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Hoi MB![]()
We zijn zelf ook erg trots op de TT.
Reageert Ziggy al op de anti-biotica?
quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 17:27 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh my....![]()
![]()
Non, wou je iets kwijt? Moeten we even gaan staan voor je speech?
Wel gul geven he? Voor de Diabetenquote:Op dinsdag 30 oktober 2007 17:59 schreef Greys het volgende:
Cheers! Op het Jochemfonds!
Waar blijft Nok nou... ik zou nog wel wat uitleg over die vlek willen.
Misschien kan ze hem even schetsen?![]()
Oeh, er kwam net een collectant voor de eh... shit... suikerpatiënten?
Ik werd afgeleid omdat Bink weer een poging deed tot pitbull-imitatie
Nou had ik wel de neiging om de mevrouw te vragen of ik het van dichtbij mocht bekijken, maar ik was te druk bezig met het wegpoetsen van de cappuccino die ik per ongeluk overal heen geproest had. De rest van de inhoud van mijn kopje lag ook overhoop door de elleboogstoot van mijn vriendin, wies koffie ook meters verder lag.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 18:09 schreef Greys het volgende:
Haai!
Nou eh... was het 'daar' dan weggesleten o.i.d. of echt kunstmatig met hulpmiddelen toegebracht?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |