nee niet echt, maar sharon vind ik onzettend oninteressant en irritant, jo vind ik een achterbakse trut die net doet of ze zelf niet aan elkaar hangt van drama (flip ga weg, en dan is ie weg, flip kom terug, en het is nooit goed, jank jank dennis, relatie etc, met regelmaat geroepen dat ze er klaar mee is en naar huis wil, maar dat vergeet ze spontaan), en flip die zich gedraagt als jo's schoothondje, hoewel ik gister ff respect voor hem had dat hij zich niet door jo liet vertellen wat hij moest doen, maar dat was van korte duur zie ikquote:Op woensdag 27 april 2011 20:38 schreef Moja het volgende:
De lol is er voor mij ook wel vanaf. Ze hadden Monique gewoon moeten laten gaan. Vinden mensen het serieus leuk om naar dat gezeik van haar te kijken?
op de sloffen van mamajoquote:Op woensdag 27 april 2011 20:41 schreef ToughLove het volgende:
Joanna gaat dit programma gewoon winnen
Mag van mij.quote:Op woensdag 27 april 2011 20:41 schreef ToughLove het volgende:
Joanna gaat dit programma gewoon winnen
uhm, met dit acteur spelletje gaan de leedvermaak zappers juist vóór stemmen. Mo is gehaaid hurzquote:Op woensdag 27 april 2011 20:39 schreef afca_oc het volgende:
Maar als dit 'een' normale tussenstand is wil ik niet weten hoeveel procent Mo zal halen
quote:Op woensdag 27 april 2011 20:34 schreef meneertje1972 het volgende:
Heb alle afleveringen gezien, dit was de beste. Geen gedoe met 'zakloopmissies' maar puur het gedrag van den mensen naar elkaar toe.
PS: jammer dat Gerard of Karim eruit moet terwijl Monique er uit wil.
Waarom klimt ze het hek niet over of iets dergelijks dan voorkomt ze dat een van hen eruit moet.
Of bij komen wonen.....quote:Op woensdag 27 april 2011 20:42 schreef knagsje het volgende:
[..]
en van het geld een overdosis kopen zeker?
ow,vertel???????????????quote:Op woensdag 27 april 2011 20:43 schreef scooby-doo het volgende:
[..]
Of bij komen wonen.....
Geeft nog een betere kick
SCALPEL !!!!quote:Op woensdag 27 april 2011 20:32 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Die moeten ze echt operatief uit het huis halen, volgens mij.
Volgens mij heb ik Gerard zoiets horen zeggen op de streams! Dat hij ook gaat als Karim gaat. Meer mensen dat gehoord?quote:Op woensdag 27 april 2011 20:35 schreef afca_oc het volgende:
Het zal me niet verbazen als de heren loyaal zijn aan elkaar en opstappen als een van de twee eruit en zeker Karim gaat het in zijn eentje moeilijk krijgen.
hij zei er 'grapje' achteraan nadat karim zei dat ze dat echt niet moeten doenquote:Op woensdag 27 april 2011 20:45 schreef Berenjenafok het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik Gerard zoiets horen zeggen op de streams! Dat hij ook gaat als Karim gaat. Meer mensen dat gehoord?
verliest het programma 30%? en dan zitten ze qua inhoud op wat? -215?quote:Op woensdag 27 april 2011 20:46 schreef m00h het volgende:
Qua inhoud verliest het programma 30% als een van de heren vertrekt naar mijn mening, kijk er al steeds minder naar en twijfel of er bij nog een tegenslag een denderend groot publiek overblijft van de toch al niet zo grote groep kijkers..
*highfive*quote:Op woensdag 27 april 2011 20:48 schreef Dakotamu het volgende:
[..]
verliest het programma 30%? en dan zitten ze qua inhoud op wat? -215?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |