abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_172436439
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juli 2017 11:32 schreef Weltschmerz het volgende:
Het maakt zoveel indruk omdat hij symbool stond voor wat nog goed is in het voetbal. Het was geen broodvoetballer die van club naar club ging, maar zelf een echte Ajax-supporter. Het is een kind van de club en een kind van Amsterdam, en een heel erg geliefde omdat het zo'n leuke gozer was. Het was ook maar helemaal de vraag of hij wel het fysiek had om de echte top te halen, maar juist daarom stond hij symbool voor de echt voetballiefhebberij naar Ajax-maatstaven. Een rasvoetballer waarbij het allemaal ging om de balvaardigheid en het oog voor ruimte en tijd, dat staat symbool voor wat Ajax bijzonder maakt, al kan ook Ajax niet helemaal zonder kracht en lengte.

En met dit lot staat hij symbool voor de breekbaarheid van het leven, ook omdat hij nog echt moest doorbreken en het belangrijkste deel van zijn leven nog moest beginnen. Dat het (nog) geen grote voetballer was maakt juist dat de impact groter is.
De enige reden natuurlijk waarom hij (nog) geen broodvoetballer was, was zijn leeftijd. Eigenlijk moest zijn doorbraak nog komen, en dat is dan ook meteen de reden waarom er nog geen Engelse, Italiaanse, of Spaanse clubs met een zak geld op de deur hebben staan bonken. Waren we twee jaar verder geweest, had hij waarschijnlijk al in het buitenland gezeten bij een tweederangsclub in Frankrijk, zoals een El Ghazi, dat ook zo'n talent was en waar nu nog geen hond meer tegenaan pist.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
  zaterdag 15 juli 2017 @ 14:51:34 #79
168739 Red_85
'echt wel'
pi_172437167
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 juli 2017 11:20 schreef hpeopjes het volgende:

[..]

Dat ik het al moet opzoeken zegt genoeg: nee, daar was niet "net zo veel aandacht over".

De rest van je post, al dat persoonlijke geleuter en beledigingen aan mijn adres, zal ik gemakshalve maar negeren. :')
Euh, jawel.

De rest is je oogst van wat je hier zaait.
Idioot.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_172437477
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 juli 2017 14:51 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Euh, jawel.
Euh, nee hoor.
quote:
De rest is je oogst van wat je hier zaait.
Idioot.
Ga janken joh.
  Moderator zaterdag 15 juli 2017 @ 15:18:37 #81
249559 crew  Lavenderr
pi_172437791
quote:
Heel mooi.
pi_172438222
quote:
Ja, jammer dat er geen tijdstip bij staat wanneer en hoe laat god 'm komt genezen. Was ik anders ook even gaan kijken.
"Roken is slecht. Vooral voor de gordijnen." - Willem van Hanegem
  zaterdag 15 juli 2017 @ 16:10:37 #83
233495 LPFAN
<3 Linkin Park
pi_172438732
Ben totaal geen voetbalfan en kende hem ook totaal niet voor dit maar vind het wel erg dat dit een jongen van 20 overkomt. Hele leven nog voor zich en dan zo in 1 keer over.
  zaterdag 15 juli 2017 @ 16:17:26 #84
28033 Pek
je moet wat
pi_172438871
Kan dit geneuzel niet in VBL blijven? :O
The difference between the three Abrahamic religions:
- Christianity mumbling to the ceiling,
- Judaism mumbling to the wall,
- Islam mumbling to the floor.
  zaterdag 15 juli 2017 @ 16:21:51 #85
321876 Cherna
Fuck the System
pi_172438960
Je gezondheid blijkt maar weer, is ontzettend belangrijk. Zo sta je in het leven dat het maken van een keuze zeer eenvoudig is en een dag later ben je afhankelijk van ons sociaal systeem en zorg.
krik, krak, sjiemela, sjiemela, sjiemela
krik, krak, sjiemela, sjiemela
pi_172439297
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 juli 2017 10:38 schreef Rocco.Caine het volgende:

[..]

Niet in wording, dat was hij al. Het gaat niet om 1 of ander anoniem talentje van Ajax he? Hij stond al jaren bekend als 'the next best thing'. Het grootste talent sinds Sneijder / Robben / van Persie. De toekomst van het Nederlands voetbal. Bekend bij iedere voetbalfan van Nederland dus dan praat je denk ik wel over zo'n (?) 9, 10 miljoen mensen. Dan ben je in mijn ogen gewoon een BN'er. De media-aandacht is dan ook gewoon logisch. Dat Henk uit Lutjebroek hem dan niet kent heb ik geen boodschap aan
Precies. Plus dat het een rolmodel is voor alle jongeren en zeker voor Marokkaanse jongeren. Nuchter, maatschappelijk betrokken, er zijn genoeg redenen waarom deze jongen veel aandacht krijgt.
  zaterdag 15 juli 2017 @ 16:41:25 #87
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_172439307
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juli 2017 15:40 schreef Knurft-Zork3 het volgende:

[..]

Ja, jammer dat er geen tijdstip bij staat wanneer en hoe laat god 'm komt genezen. Was ik anders ook even gaan kijken.
Is het prettig om zo harteloos te zijn :r ?
&lt;a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow"&gt;Afleidingsmanoeuvre&lt;/a&gt;
  zaterdag 15 juli 2017 @ 16:46:51 #88
414204 WoordenShuffelaar
Wereldkampioen shuffelaar
pi_172439402
Ik shuffel je woorden naar een hoogtepunt.
pi_172439470
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 juli 2017 09:57 schreef Greys het volgende:

[..]

Dan zap je weg en kijk je niet in topics als dit. Opgelost voor jou. Voor de mensen die dit wel echt betreft is het geenszins opgelost maar jij kunt er vrij simpel iets aan doen hè? Zestien keer komen gillen dat het je niet interesseert is ook nogal aandachttrekkerij namelijk. ^O^

En het heeft geen fuck met Ajax of afkomst te maken dat het op tv is. Dat denk je maar. Jouw probleem.
Daar gaat het niet om. Het was de opening van het rtlnieuws. Dat vind ik erg overdreven. Er gebeuren ergere dingen. Dat dit überhaupt meerdere dagen het nieuws heeft gehaald vind ik schandalig. Dat neemt niet weg dat ik het sneu vind voor hem en zijn familie. Maar laten we normaal doen en de familie met rust laten.
pi_172439505
Gooi dit topic toch naar VBL.
Make my day!
pi_172439731
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 juli 2017 16:50 schreef potjecreme het volgende:

[..]

Daar gaat het niet om. Het was de opening van het rtlnieuws. Dat vind ik erg overdreven. Er gebeuren ergere dingen. Dat dit überhaupt meerdere dagen het nieuws heeft gehaald vind ik schandalig. Dat neemt niet weg dat ik het sneu vind voor hem en zijn familie. Maar laten we normaal doen en de familie met rust laten.
Volgens mij wordt de opening van het nieuws niet gerangschikt op erge dingen, maar op nieuwswaarde. En of je het nu leuk vindt of niet: Voetbal is iets wat een prominente plek inneemt in onze maatschappij.

Maar je kunt altijd nog een hele boze brief schrijven naar RTL natuurlijk. Openen ze misschien elke dag met de oorlog in Syrië.
pi_172440114
quote:
Dubbel!

Wat vindt jij van z'n broer?
Hey
pi_172440139
quote:
1s.gif Op zaterdag 15 juli 2017 16:50 schreef potjecreme het volgende:

[..]

Daar gaat het niet om. Het was de opening van het rtlnieuws. Dat vind ik erg overdreven. Er gebeuren ergere dingen. Dat dit überhaupt meerdere dagen het nieuws heeft gehaald vind ik schandalig. Dat neemt niet weg dat ik het sneu vind voor hem en zijn familie. Maar laten we normaal doen en de familie met rust laten.
Mee eens. Het is goed dat je er aandacht aan wordt besteed en ik hoop voor de beste jongen dat hij er grootendeels weer bovenop komt, maar vervolgens meerdere dagen lang vind ik ook overdreven. Niet alleen wordt er al op meerdere kanalen aandacht aan geven, ik kijk het nieuws ook omdat ik wil weten wat er nog meer afspeelt in de rest van de wereld en er inderdaad nog andere belangrijke onderwerpen zijn die aandacht nodig hebben. Ik loop me soms ook mateloos te irriteren dat er b.v. regelmatig weer een dierenverhaaltje tussendoor gegooid wordt om het nieuws luchtig te houden. Dat er weer een kat in de boom zit. Allemaal wel leuk, maar gooi dat lekker in shownieuws.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')