abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Redactie Sport maandag 24 februari 2014 @ 10:38:08 #76
274204 crew  Mexicanobakker
pi_137082946
quote:
0s.gif Op maandag 24 februari 2014 10:25 schreef Mansjester het volgende:
Ik werd zojuist wakker en dacht:Kuuuuuuut, ik heb Nostradamus niet ingevuld.Pas toen besefte ik dat het ook helemaal niet meer hoefde :')
_O-
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_137156643
Geniale ontknoping :D

Feli voor de winnaars *O*
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  Moderator woensdag 26 februari 2014 @ 12:35:40 #78
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_137156655
quote:
0s.gif Op maandag 24 februari 2014 10:25 schreef Mansjester het volgende:
Ik werd zojuist wakker en dacht:Kuuuuuuut, ik heb Nostradamus niet ingevuld.Pas toen besefte ik dat het ook helemaal niet meer hoefde :')
:D
pi_137157081
Feedback voor een volgende keer: vragen niet in een keer is op zich geen slecht idee. Er zal van te voren dan wel een regel moeten komen hoe om te gaan met vragen waarvan het antwoord al bekend door bijvoorbeeld een blessure en/of doping. Scores lagen dicht bij elkaar, er zullen misschien wat meer echt open vragen moeten komen i.p.v. ja/nee vragen. Of meer onderscheid in punten per vraag, hoewel dat een beetje arbitrair wordt.

Andere feedback is ook welkom.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  Eindredactie Sport / Forummod woensdag 26 februari 2014 @ 13:10:35 #80
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_137157604
Wat beter nadenken over wanneer vragen beslist worden, zoals een vraag over het bobsleeën op de dag van de 3e en 4e run ipv de 1e en 2e :P

Vragen zoals die over Weirather lijken me niet zo moeilijk te behandelen, als iemand niet start (om wat voor reden dan ook) zou de vraag wat mij betreft ongeldig moeten zijn, tenzij het een vraag is als "wie wint?"

Dus:

"Haalt Weirather de top-5?" en ze doet niet mee = vraag ongeldig
"Wie wint de super-G?" en iemand geeft als antwoord Weirather, maar ze doet niet mee = pech
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  woensdag 26 februari 2014 @ 17:59:47 #81
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_137167279
quote:
0s.gif Op woensdag 26 februari 2014 12:51 schreef Felagund het volgende:

Scores lagen dicht bij elkaar, er zullen misschien wat meer echt open vragen moeten komen i.p.v. ja/nee vragen. Of meer onderscheid in punten per vraag, hoewel dat een beetje arbitrair wordt.
Goud-, zilver- en brons-vragen?
Goud: 4 punten, open vragen
Zilver: 2 punten, multiple choice met 4 opties
Brons: 1 punt: ja/nee vraag

Kan je ook een medaillelklassement maken ipv puntentelling. :P
Géén kloon van tvlxd!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')