Hij is plat op zijn gezicht terecht gekomen dus dan ben je in ieder geval niet bij je positieven op het moment dat je valt.. hij is onwel geworden of was onder invloedquote:Op dinsdag 26 november 2013 23:59 schreef FL_Freak het volgende:
En je valt trouwens niet zomaar in een stadion
Jaquote:Op woensdag 27 november 2013 00:03 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik zie dat je heb gestreden voor vergiffenis. Wat mij betreft is het weer koek en ei en een beetje Beemsterkaas.
Je kunt raar vallen in zo'n feestdrukte.quote:Op woensdag 27 november 2013 00:04 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Hij is plat op zijn gezicht terecht gekomen dus dan ben je in ieder geval niet bij je positieven op het moment dat je valt.. hij is onwel geworden of was onder invloed
ja zelfs de spelersquote:Op woensdag 27 november 2013 00:17 schreef Tropanzia het volgende:
[..]
Je kunt raar vallen in zo'n feestdrukte.
Verder is iedereen daar zowat onder invloed van alcohol of dan wel iets anders.
Karina is niet een moderator die bewust dingen zomaar verwijderd. Integendeel,gemoedelijkheid is haar bijnaam is mijn ervaring.quote:Op woensdag 27 november 2013 00:08 schreef johannes_vermeer het volgende:
JaKarina probeerde nog wel olie op het vuur te gooien door het één en ander te verwijderen, maar ik ben in zulk een goede stemming dat ik voorstel het door de vingers te zien.
Bron?quote:Op woensdag 27 november 2013 11:55 schreef Cavaliers het volgende:
De man schijnt nu echt overleden te zijn.
Preciesquote:Op woensdag 27 november 2013 12:11 schreef GGMM het volgende:
[..]
Is alweer weggehaald.
Al die geruchten altijd...
Word ik altijd zo moe van, laat die mensen gewoon hun werk doen, gaat echt niet sneller of beter als je er naar gaat schreeuwenquote:Op woensdag 27 november 2013 11:15 schreef Pino112 het volgende:
Dat wijf hysterisch te schreeuwen en te schelden.
quote:
WTFquote:Op dinsdag 26 november 2013 21:25 schreef kapiteintje het volgende:
Frank doet ook totaal geen moeite meer om z'n partijdigheid te verbergen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |