Fotos in een boek, mwoah, dan liever of een collageboard aan je muur of mooie fotos groot aan de muurquote:Op donderdag 11 juli 2013 08:52 schreef Uncle het volgende:
Sowieso horen foto's in een boek. Ten eerste komen goede foto's veel beter tot hun recht als ze zijn afgedrukt dan op een tablet of tv. Daarnaast pak ik/bezoek nu gewoon wel eens spontaan een fotoboek uit de kast. En die vakantiefoto's die ergens in de backup rondslingeren daar kijk je vrijwel nooit meer naar!
Klacht: mensen die te weinig afdrukken en daardoor te weinig naar hun foto's kijken!!
Ik druk ook nooit wat af, er zijn fotos die best mooi zullen staan aan de muur , maar fotoboeken doorbladeren, nee. Ja de oude waar ik geen digitale afbeelding van hebquote:Op donderdag 11 juli 2013 08:54 schreef Weakling het volgende:
Helemaal mee eens wat betreft vakantiefoto's en films! Als het een handjevol heel mooi geschoten foto's zijn, dan wil ik die best zien. Helaas zijn het te vaak van die doodsaaie standaardkiekjes. Daar kun je misschien hele goede herinneringen mee ophalen als je er zelf geweest bent, maar als buitenstaander kan ik daar meestal helemaal niks mee.
Wat betreft te weinig foto's afdrukken en daardoor te weinig naar hun foto's kijken. Ik druk niks af en zie toch vrijwel dagelijks een aantal foto's van mezelf. Zal wel de uitzondering zijn dan.
Ik weet nog dat ik in 1989 met m'n oom en ouders een maand met een camper in de VS ben geweest. 3500 foto's (weinig voor nu, maar toen was dat een enorme berg), en 36 uur(!) video. Daar heb ik een compilatievideo van gemaakt van 8(!) uur en die heeft m'n vader door de hele familie laten kijkenquote:Op donderdag 11 juli 2013 08:34 schreef Stefan het volgende:
Klacht: mensen die op verjaardagen hun vakantiefoto's laten zien, 300+ fotos in een trage slide waarbij elke object drie keer van een ander standpunt is genomen.
Geld ook voor vakantievideos waar geen eind aan komt, anderhalf uur slecht gemonteerd materiaal met goedkope effectjes en slechte audio
Mijn oom deed dat ook altijdquote:Op donderdag 11 juli 2013 09:01 schreef Danny het volgende:
[..]
Ik weet nog dat ik in 1989 met m'n oom en ouders een maand met een camper in de VS ben geweest. 3500 foto's (weinig voor nu, maar toen was dat een enorme berg), en 36 uur(!) video. Daar heb ik een compilatievideo van gemaakt van 8(!) uur en die heeft m'n vader door de hele familie laten kijkenAchteraf te zot voor woorden
Dat was bij ons dan wel wat gevariëerder, want 30 dagen door zuid-oost VS en dan zie je veel dingen, maar niemand zit te wachten op het bekijken van complete attracties, volledige bootritjes door de everglades, een wandeling door het vliegtuig van Elvis etc. Ik heb het ooit geprobeerd knorretje aan te doen daarnaar te kijken, maar heb na een uurtje toch ingezien dat we beter zelf over een paar jaar een soortgelijke trip kunnen maken met de kinderen. Ze vond me schattig toen ik mager was en nog haar had hoor, maar zelfs IK vond de video inmiddels dodelijk saaiquote:Op donderdag 11 juli 2013 09:03 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Mijn oom deed dat ook altijdOp hun vakantievideo's en foto's zag je dan altijd mijn tante voor de caravan, naast de caravan, in de caravan
Ik heb familie die naar de Molukken gaan en ik heb naar ruwe videos gekeken met de hele familie naar scenes waar kilometers langs was vergeten de camera uit te zetten, nou, dan weet je wel hoe de straten eruitzien hoorquote:Op donderdag 11 juli 2013 09:01 schreef Danny het volgende:
[..]
Ik weet nog dat ik in 1989 met m'n oom en ouders een maand met een camper in de VS ben geweest. 3500 foto's (weinig voor nu, maar toen was dat een enorme berg), en 36 uur(!) video. Daar heb ik een compilatievideo van gemaakt van 8(!) uur en die heeft m'n vader door de hele familie laten kijkenAchteraf te zot voor woorden
Ik zou voor een soort family viewing nooit langer dan 15, hooguit 30 minuten film editen. Behalve als ze er zelf opstaan. Op een gegeven verslapt de aandacht gewoonquote:Op donderdag 11 juli 2013 09:06 schreef Danny het volgende:
[..]
Dat was bij ons dan wel wat gevariëerder, want 30 dagen door zuid-oost VS en dan zie je veel dingen, maar niemand zit te wachten op het bekijken van complete attracties, volledige bootritjes door de everglades, een wandeling door het vliegtuig van Elvis etc. Ik heb het ooit geprobeerd knorretje aan te doen daarnaar te kijken, maar heb na een uurtje toch ingezien dat we beter zelf over een paar jaar een soortgelijke trip kunnen maken met de kinderen. Ze vond me schattig toen ik mager was en nog haar had hoor, maar zelfs IK vond de video inmiddels dodelijk saai
De beste foto's gaan ook aan de muur jaquote:Op donderdag 11 juli 2013 08:57 schreef Stefan het volgende:
[..]
Fotos in een boek, mwoah, dan liever of een collageboard aan je muur of mooie fotos groot aan de muur
In oude fotoboeken kijk ik niet. Mijn moeder heeft ooit met veel enthousiasme twee fotoboeken gemaakt met al mijn kinderfoto's die ik meekreeg toen ik op mezelf ging wonen en daar heb ik in al die jaren nog nooit in gekeken.quote:Op donderdag 11 juli 2013 08:58 schreef Stefan het volgende:
Ik druk ook nooit wat af, er zijn fotos die best mooi zullen staan aan de muur , maar fotoboeken doorbladeren, nee. Ja de oude waar ik geen digitale afbeelding van heb
nou probeerde ik nog altijd een beetje vol te lullen en wat te geinen en uitleg te geven, dus dat waren dan nog wel de geniale stukjes uit de video. M'n pa was meer van het in doodse stilte de camera pannen. En als hij al sprak begon hij elke opname met 'zo....'quote:Op donderdag 11 juli 2013 09:09 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Ik zou voor een soort family viewing nooit langer dan 15, hooguit 30 minuten film editen. Behalve als ze er zelf opstaan. Op een gegeven verslapt de aandacht gewoon![]()
Maar ja, niet iedereen is nou eenmaal een Spielberg
knor en ik hebben van onze USA vakantie in 2006 wel een fotoboek laten afdrukken. Kan me de laatste keer niet herinneren dat we daarin gekeken hebbenquote:Op donderdag 11 juli 2013 09:11 schreef Uncle het volgende:
[..]
De beste foto's gaan ook aan de muur jaMaar fotoboeken for the win
maar dan niet van die cheese Hema boeken met een motiefje op elke pagina uiteraard
Maar fotoboeken for the winquote:
"Zo, moeders de vrouw in haar onderbroek"quote:Op donderdag 11 juli 2013 09:13 schreef Danny het volgende:
[..]
nou probeerde ik nog altijd een beetje vol te lullen en wat te geinen en uitleg te geven, dus dat waren dan nog wel de geniale stukjes uit de video. M'n pa was meer van het in doodse stilte de camera pannen. En als hij al sprak begon hij elke opname met 'zo....'
Dan hoorde je in een kwartier 400 keer 'zo...'.
"Zo, het is avond en we zijn nu daarendaar. Lekker naar bed."
"Zo, het is de volgende ochtend en we gaan lekker douchen"
"Zo, we zijn net wezen douchen en we gaan nu even lekker ontbijten"
"Zo, we zitten aan het euuuh ontbijt en we hebben hamburgers"
Mijn schoonoma is heel blij met een video die we een keer tijdens een familieuitje hebben gemaakt in een een klein pretparkje in Nijmegen. o.a. mijn inmiddels overleden schoonopa staat er nog op en je ziet op die video iedereen ongedwongen plezier hebben. Ik vind het altijd wel mooi om te zien hoeveel waarde zoiets kan hebbenquote:Op donderdag 11 juli 2013 09:19 schreef Stefan het volgende:
Mijn Molukse familie krijgt geen genoeg van bewegend beeld, op familiereunies staan er overal beamers te draaien en men gaat er ook voor zitten. Ikzelf kijk zelden, ik neem zelf ook beelden op maar monteer t nooit. Ik wil wel een keer een echte familie docu maken en dan kan ik t alsnog gebruiken
Heel gek dat mensen nooit een homemadeporn opzetten voor de familiequote:Op donderdag 11 juli 2013 09:21 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
"Zo, moeders de vrouw in haar onderbroek"
Oude beelden zijn ook leuk, en in n montage kan t te gek zijn maar t gaat vooral om uren en uren ongemonteerd materiaal of niet geselecteerde fotosquote:Op donderdag 11 juli 2013 09:22 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Mijn schoonoma is heel blij met een video die we een keer tijdens een familieuitje hebben gemaakt in een een klein pretparkje in Nijmegen. o.a. mijn inmiddels overleden schoonopa staat er nog op en je ziet op die video iedereen ongedwongen plezier hebben. Ik vind het altijd wel mooi om te zien hoeveel waarde zoiets kan hebben
Inderdaad. De foto's of films die je net nadat je ze gemaakt hebt eigenlijk weg wil gooien omdat ze te gewoontjes zijn, blijken jaren later vaak de leukste om naar te kijken. Juist omdat ze je herinneren aan hoe het normale leven was. Zo vond ik laatst tussen wat ouwe zooi een foto van 16 jaar geleden van m'n tweelingbroer (ik maakte hem) terwijl we een rondje aan het rijden zijn in een Opel Ascona. We hadden net onze rijbewijzen gehaald, en dit was zo ongeveer het eerste ritje zonder instructeur/ouders. Het is helemaal niet zo'n interessante foto, maar het roept bij mij meteen het gevoel op dat je hebt wanneer je 18 bent en net je rijbewijs hebt gehaald, dat de wereld vol avontuur voor je open ligt.quote:Op donderdag 11 juli 2013 09:22 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Mijn schoonoma is heel blij met een video die we een keer tijdens een familieuitje hebben gemaakt in een een klein pretparkje in Nijmegen. o.a. mijn inmiddels overleden schoonopa staat er nog op en je ziet op die video iedereen ongedwongen plezier hebben. Ik vind het altijd wel mooi om te zien hoeveel waarde zoiets kan hebben
Terecht. Idem met backlog en vakantiefoto's, heb ook nog een aardige reeks staan van Madrid, Indonesie en Thailand.quote:Op donderdag 11 juli 2013 08:52 schreef Uncle het volgende:
Sowieso horen foto's in een boek. Ten eerste komen goede foto's veel beter tot hun recht als ze zijn afgedrukt dan op een tablet of tv. Daarnaast pak ik/bezoek nu gewoon wel eens spontaan een fotoboek uit de kast. En die vakantiefoto's die ergens in de backup rondslingeren daar kijk je vrijwel nooit meer naar!
Klacht: mensen die te weinig afdrukken en daardoor te weinig naar hun foto's kijken!!
Ik wil een groot prikbord nog maar dan moet ik regelmatig fotos afdrukken, gelukkig woon ik achter de hemaquote:Op donderdag 11 juli 2013 10:12 schreef Danny het volgende:
We hebben wel een digitale fotolijst waar elke zoveel minuten een andere foto op verschijnt. Dat is op zich een aanrader. Leuker is de muur op de wc die we hebben volgeplakt met foto's in allerlei vormen. Juist de leuke foto's. Alicia die in de pot zakt, jayden met een fles bier, dat werk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |