Wat let jequote:
Als je kijkt naar de selectie en wat Lampre gemiddeld doet is dit inderdaad een uitstekende racequote:Op dinsdag 2 juli 2013 19:04 schreef Chiappucci het volgende:
Uitstekende ploegentijdrit van Lampre, dat mag toch ook gezegd worden. Las zelfs ergens dat iemand ze op de laatste plaats inschatte...
Zo moeilijk is het niet toch. Kost even wat tijd, maar dan heb je alvast een topic voor etappe 5.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 19:09 schreef sonnyspek het volgende:
[..]
Diegene die het altijd deed was erg bekwaam.
http://cqranking.com/men/asp/gen/race.asp?raceid=24032quote:Op dinsdag 2 juli 2013 19:27 schreef Chiappucci het volgende:
Waar kun je eigenlijk de tijden van alle renners van vandaag zien? Op de Toursite zie ik alleen de tijden van de ploegen, en niet wie er met de ploeg of later over de finish kwam.
Thanks, deze is echter nog lang niet compleet.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 19:29 schreef Steven184 het volgende:
[..]
http://cqranking.com/men/asp/gen/race.asp?raceid=24032
Beter nog niet kunnen vinden. Komt vanzelf.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 19:34 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Thanks, deze is echter nog lang niet compleet.
Ongelooflijk.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 21:31 schreef wimderon het volgende:
Tony Martin heeft een boete van 2000 CHF gekregen omdat hij regenboogstrepen op z'n fiets had
Kinderachtig inderdaad..quote:De jury van de Ronde van Frankrijk heeft dinsdag een geldboete uitgedeeld aan Tony Martin. De Duitser moet 1600 euro betalen omdat hij dinsdag tijdens de ploegentijdrit met een fiets met daarop de kleuren van de regenboog rond reed. De jury benadrukte dat alleen de wereldkampioen op de weg met dergelijke kleuren mag rondrijden. Martin is de regerend wereldkampioen tijdrijden. Team Omega Pharma-Quick Step, de ploeg van Martin, heeft al aangegeven dat het de boete voor de coureur zal betalen.
Omdat je tegenwoordig een WK ploegentijdrit hebt.quote:Op dinsdag 2 juli 2013 21:40 schreef Marcoss het volgende:
Snap trouwens niet helemaal waarom Martin niet met zijn regenboogtrui mocht starten, terwijl ook nationale kampioenen niet in die trui mochten rijden. Was afgelopen jaren wel anders toch?
Weet ik, maar in de Tirreno starten ze wel met kampioenstruien, waarom dan hier niet?quote:Op dinsdag 2 juli 2013 21:56 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Omdat je tegenwoordig een WK ploegentijdrit hebt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |