Ik was er gister ook. Zat in vak 115 tussen de Chelsea aanhang....quote:Op donderdag 16 mei 2013 10:09 schreef Snamyook het volgende:
Terechte column over Chelsea ...\
http://www.nusport.nl/bal(...)an-chelsea-boys.html
Want de fans hebben alleen kaartjes gekocht voor hun toebedeelde locatiesquote:Op donderdag 16 mei 2013 12:51 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ik was er ook, Benfica zong veel harder dan Chelsea. Aantal was wel ongeveer gelijk denk ik. Chelsea zat op noord 1e ring, plus vak 413 tot en met 417. Benfica op zuid 1e ring, plus vak 424 tot en met 428. Zijn exact dezelfde hoeveelheid plaatsen.
Ik zat gewoon in een neutraal vak en de verhouding Chelsea/Benfica was daar ook ongeveer gelijk. Zongen ze trouwens niet SLB?quote:Op donderdag 16 mei 2013 14:40 schreef xminator het volgende:
[..]
Want de fans hebben alleen kaartjes gekocht voor hun toebedeelde locaties.
Benfica zong wel harder maar buiten benfica benfica en essame esaame (oid) houdt het wel op met hun gezang, wat het wel jammer maakt imo.
Ah, leuk manquote:Op donderdag 16 mei 2013 14:53 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ik zat gewoon in een neutraal vak en de verhouding Chelsea/Benfica was daar ook ongeveer gelijk. Zongen ze trouwens niet SLB?![]()
@waaromniet1988: ik had gistermiddag twee last minute vrijkaarten gekregen. Ik werk bij Ajax dus kan op die manier soms wel eens aan gratis kaarten voor niet-Ajax-evenementen komen in de Arena. Een gelukje dus.
Ik had mijn kaartje via Chelsea... Op het kaartje staat 70 euro maar door euro/pond conversie kwam ik op 60 uit.quote:Op donderdag 16 mei 2013 14:49 schreef waaromniet1988 het volgende:
Hoeveel hadden jullie betaald voor kaartjes @xminator en @silenus ?
Dat is goedkoopquote:Op donderdag 16 mei 2013 15:11 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Ik had mijn kaartje via Chelsea... Op het kaartje staat 70 euro maar door euro/pond conversie kwam ik op 60 uit.
Gratisquote:Op donderdag 16 mei 2013 14:49 schreef waaromniet1988 het volgende:
Hoeveel hadden jullie betaald voor kaartjes @xminator en @silenus ?
Vorige week dinsdag besteld.. Toen gingen ze in de verkoop..quote:Op donderdag 16 mei 2013 15:15 schreef waaromniet1988 het volgende:
[..]
Dat is goedkoop![]()
Ik was ook op zoek naar kaartjes, maar pas sinds ik wist dat ze naar de finale gingen. Op Marktplaats stonden ze voor niet minder dan 230 euro per kaartje.
Maar jij hebt ze gewoon via Chelsea? Wanneer had je ze besteld ongeveer?
Op straat werden ze ongeveer voor 100 euro de stuk verkocht als je geluk had.quote:Op donderdag 16 mei 2013 15:15 schreef waaromniet1988 het volgende:
[..]
Dat is goedkoop![]()
Ik was ook op zoek naar kaartjes, maar pas sinds ik wist dat ze naar de finale gingen. Op Marktplaats stonden ze voor niet minder dan 230 euro per kaartje.
Maar jij hebt ze gewoon via Chelsea? Wanneer had je ze besteld ongeveer?
quote:
quote:Op donderdag 16 mei 2013 15:29 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Vorige week dinsdag besteld.. Toen gingen ze in de verkoop..
Nou ja, niet zelf besteld, maar die vriend van mij
quote:Op donderdag 16 mei 2013 15:33 schreef xminator het volgende:
[..]
Op straat werden ze ongeveer voor 100 euro de stuk verkocht als je geluk had.
Zelf had ik er nog één over en die deed ik ook voor 100 euro weg. Had geen zin om me daarmee bezig te houden. Zonnetje scheen prachtig en chelsea fanzone draaiden ze ook nog leuk muziek
Wat een huillie huilliequote:Op donderdag 16 mei 2013 10:09 schreef Snamyook het volgende:
Terechte column over Chelsea ...\
http://www.nusport.nl/bal(...)an-chelsea-boys.html
dit dusquote:Op donderdag 16 mei 2013 15:32 schreef tjoptjop het volgende:
Wel een beetje gezeik op Chelsea hoor, nemen ze de EL een keer serieus is het wéér niet goed
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |