Tja, Seth Gaaikema werkte soms een jaar of langer aan een show, wil niet zeggen dat het dan meteen grappig is.quote:Op woensdag 27 februari 2013 14:44 schreef Stefan het volgende:
[..]
Ik hoorde dat Seth 5 maanden aan deze grappen heeft geschreven
Ik vond haar man helemaal niet lelijk.quote:Op woensdag 27 februari 2013 14:45 schreef Stefan het volgende:
Overigens was hier de klacht dat Anne Hathaway zo'n lelijke man heeft, zelf is Anne ook niet een standaard mooie vrouw natuurlijk, ze een schoonheid maar niet uitgesproken knap.
Ik vond het allemaal maar erg mild, Chris Rock durfde Hollywood te schofferen, maar die mocht het jaar erop ook niet meer terugkomen.quote:Op woensdag 27 februari 2013 12:45 schreef Stefan het volgende:
Het goede aan Seth vond ik dat ie Hollywood durfde te schofferen'
De meest rake zin was (vrij vertaald)
Er is in 2012 zoveel verdiend in de industrie dat de accountants overuren hebben moeten maken om te bewijzen dat ze geen winst hebben gedraaid
Nou, bij de vrouw van Quintin Tarantino vond ik het wel jammer dat ze heeft gekozen voor zo'n lelijke manquote:Op woensdag 27 februari 2013 16:38 schreef VeX- het volgende:
Lekker belangrijk hoe die mensen eruit zien.
Is hij getrouwd?quote:Op woensdag 27 februari 2013 22:00 schreef Stefan het volgende:
[..]
Nou, bij de vrouw van Quintin Tarantino vond ik het wel jammer dat ze heeft gekozen voor zo'n lelijke man
Ik heb zeker geen muzikaal gehoor, daar heb je gelijk in. Ik herken leuke deuntjes, mooie stemmen, of prettige muziek puur op gevoel. Maar Adele vind ik verschrikkelijk overrated. Gisteren stond het album 21 van haar op repeat op de plek waar ik werkte, dus ik heb het inmiddels genoeg gehoord voor de rest van m'n leven. Die lange halen en ronduit geschreeuw* van haar, doen me naar de uit-knop reiken. Helaas kon ik daar gisteren niet bij.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 07:46 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
verre van. Maar het kan dat je gewoon geen muzikaal gehoor hebt. Doe je niks aan.
quote:In October 2011, Adele was forced to cancel two tours because of a vocal-cord haemorrhage.
Beetje verveeld in bed liggen... Ik vond Trintignant vele malen beter spelen in Amour.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 16:45 schreef single_queen het volgende:
ugh, net Amour en Silver Linings Playbook gezien en teleurgesteld in de Oscar for Jennifer Lawrence. Ja, ze was goed (en is een beeldschone actrice waar ik hopelijk nog veel van ga zien)... maar ik vond Emmanuelle echt BRILJANT. :-(
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |