Oké, ik snap 'm, bedankt.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 22:49 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Zo bedoel ik het niet:
1000,- aflossen scheelt je 4,5% per jaar.
1000,- op je spaardeel levert je 4,5% per jaar op.
Per saldo maakt dat geen verschil, of je nu aflost of extra spaart.
Dus zolang je je aparte spaarrekening nog wilt aanvullen doe dat dan (stel je voor dat je niet verplicht je spaardeel hoefde te spekken, dan is dit je kans). En staat er naar jouw mening genoeg op je aparte spaarrekening, ga dan je niet aftrekbare lening aflossen.
Voorlopig nog steeds niet bevestigd...quote:Op woensdag 3 oktober 2012 22:43 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Geen paniek, PVDA en VVD zijn als het goed is tot een akkoord gekomen dat dat van de baan is. Oftewel... er veranderd per 1 januari niets
Sjesus wat schandalig. Als ik zulke dingen tot telkens lees in topics als deze (naast de HRA in het algemeen) besef ik me weer hoe snel ik over moet gaan tot het kopen van een huis..quote:Op maandag 24 september 2012 12:44 schreef _VoiD_ het volgende:
[..]
Jawel hoor, grens ligt in 2012 op 51.691 euro als je een toeslagpartner hebt (verzamelinkomen). En dat verzamelinkomen is dus NA aftrek van de hypotheekrente (10k in dit geval). Dus dan vallen ze daar net onder. (48 < 51.7)
Schandalig omdat geld sparen bevorderd wordt? Het is godverdomme niet normaal meer, die jaloerse en afgunstige figuren.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 11:00 schreef pfaf het volgende:
[..]
Sjesus wat schandalig. Als ik zulke dingen tot telkens lees in topics als deze (naast de HRA in het algemeen) besef ik me weer hoe snel ik over moet gaan tot het kopen van een huis..
Nee, schandalig dat iemand met een inkomen van 60000 euro zorgtoeslag krijgt. Wat het met afgunst te maken heeft snap ik ook niet. Misschien moet je je eigen bevuilde geest eens onder de loep nemen in plaats van 'm op anderen projecteren.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 11:03 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Schandalig omdat geld sparen bevorderd wordt? Het is godverdomme niet normaal meer, die jaloerse en afgunstige figuren.
Het is schandalig inderdaad, dat een persoon die al in de 52% belastingschijf valt ook nog eens zelf gebruik mag maken van de voordelen van de maatschappij waar hij zelf meer aan bijdraagt dan de gemiddelde Jan Modaal. Ongelooflijk, schandalig, crimineel, hoe durft zo`n iemand dat te doen.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 11:25 schreef pfaf het volgende:
[..]
Nee, schandalig dat iemand met een inkomen van 60000 euro zorgtoeslag krijgt. Wat het met afgunst te maken heeft snap ik ook niet. Misschien moet je je eigen bevuilde geest eens onder de loep nemen in plaats van 'm op anderen projecteren.
quote:Op donderdag 4 oktober 2012 11:27 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Het is schandalig inderdaad, dat een persoon die al in de 52% belastingschijf valt ook nog eens zelf gebruik mag maken van de voordelen van de maatschappij waar hij zelf meer aan bijdraagt dan de gemiddelde Jan Modaal. Ongelooflijk, schandalig, crimineel, hoe durft zo`n iemand dat te doen.![]()
Hoeveel verdien jij eigenlijk ? Ik gok zo rond een modaal salarisje. Ook jij hebt geen zorgtoeslag nodig, dus als je even je eigen woorden wilt uitvoeren en je zorgtoeslag naar een goed doel overmaakt, dan geniet je misschien wat meer aanzien in dit topic.quote:
quote:Op donderdag 4 oktober 2012 11:31 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Hoeveel verdien jij eigenlijk ? Ik gok zo rond een modaal salarisje. Ook jij hebt geen zorgtoeslag nodig, dus als je even je eigen woorden wilt uitvoeren en je zorgtoeslag naar een goed doel overmaakt, dan geniet je misschien wat meer aanzien in dit topic.
Ah, je wilt geen antwoord geven op de vraag. Komt het allemaal een beetje te dichtbij voor je nu?quote:Op donderdag 4 oktober 2012 11:33 schreef pfaf het volgende:
[..]Wat een schattige aanval!
Ik heb een idee: waarom verhogen we de zorgtoeslag niet gewoon bij toenemend inkomen? Hoe meer belasting iemand betaald des te meer zorgtoeslag iemand ontvangt! Prachtig initiatief toch?
Realiseer jij je wel eens wat je zegt? Dat als iemand meer verdiend, juist recht heeft op zorgtoeslag? Snap je het principe van zorgtoeslag wel eens?quote:Op donderdag 4 oktober 2012 11:34 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ah, je wilt geen antwoord geven op de vraag. Komt het allemaal een beetje te dichtbij voor je nu?
Heb jij enig benul hoe afgunstig en gefrustreerd je klinkt met je rants over mensen die 'veel' verdienen en in jouw ogen dus geen toeslagen of HRA mogen zouden hebben? Je klinkt net een communist man, niemand heeft recht op iets omdat ze teveel zouden verdienen maar je gaat maar even heel sneaky voorbij aan het feit dat zo`n iemand ook veel meer in het laatje brengt. Hoe bedoel je hypocriet, kortzichtig en ronduit schandalig dom?quote:Op donderdag 4 oktober 2012 11:36 schreef pfaf het volgende:
[..]
Realiseer jij je wel eens wat je zegt? Dat als iemand meer verdiend, juist recht heeft op zorgtoeslag? Snap je het principe van zorgtoeslag wel eens?
Alsof iemand met 30k inkomen dat ook niet kanquote:Overigens krijg ik geen zorgtoeslag, dat zou ook van de zotte zijn. Iemand met een verzamelinkomen van 60000 kan twee keer per jaar naar Zuid-Amerika op vakantie, een mooie auto rijden, in Hugo-kleren lopen, maar dan wel een extra steuntje in de rug voor de zorgkosten?
Je mag best in PM verder komen discussieren hoor, als je bang bent dat je het topic teveel vervuild. Maar ik heb zo`n donkerbruin vermoeden dat je niks meer van jezelf zal laten horen, gezien je flinterdunne en o zo broze argumentatie die rammelt aan alle kanten.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 11:41 schreef pfaf het volgende:
't Is wel goed. Dit is zo'n topicvervuiling dat ik er niet verder aan mee zal doen. Meelijwekkend geschreeuw. Ik wist in dat WGR tegenwoordig ook al zo'n inhoudsloos forum is geworden.
Alsof 60k¤ zo buitengewoon veel is. Je kunt er goed van leven hoor, geen probleem.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 11:36 schreef pfaf het volgende:
Overigens krijg ik geen zorgtoeslag, dat zou ook van de zotte zijn. Iemand met een verzamelinkomen van 60000 kan twee keer per jaar naar Zuid-Amerika op vakantie, een mooie auto rijden, in Hugo-kleren lopen, maar dan wel een extra steuntje in de rug voor de zorgkosten?
Ik weet het, ik beschreef ongeveer mijn eigen situatie. Overigens gaat dit nu dusdanig off-topic en zijn Scorpie en ik (gelukkig op normale toon) via PM al verder, dat ik voorstel om mijn posts als niet geplaatst te beschouwen en verder te discussiëren over aflossingen.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 11:54 schreef Worteltjestaart het volgende:
[..]
Alsof 60k¤ zo buitengewoon veel is. Je kunt er goed van leven hoor, geen probleem.
Maar doe nou niet alsof dit de inkomens zijn die villa's bewonen.
Dat kan je echt niet van 60k. Dat is qua inkomen een standaardgezin. De reden dat huizen zo duur zijn is niet de HRA, maar het feit dat we van 1 inkomen per gezin naar anderhalf a 2 inkomens per gezin zijn gegaan.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 11:36 schreef pfaf het volgende:
[..]
Realiseer jij je wel eens wat je zegt? Dat als iemand meer verdiend, juist recht heeft op zorgtoeslag? Snap je het principe van zorgtoeslag wel eens?
Overigens krijg ik geen zorgtoeslag, dat zou ook van de zotte zijn. Iemand met een verzamelinkomen van 60000 kan twee keer per jaar naar Zuid-Amerika op vakantie, een mooie auto rijden, in Hugo-kleren lopen, maar dan wel een extra steuntje in de rug voor de zorgkosten?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |