quote:Op donderdag 17 juli 2025 23:43 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Een matige renner wordt met doping ook niet opeens een Tourwinnaar.. natuurlijk doet het in duursporten meer, maar ook in voetbal ken het een enorm verschil maken
quote:Op vrijdag 18 juli 2025 00:44 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Doping doet in het voetbal verder natuurlijk enorm veel. Die gasten spelen tegenwoordig 70 wedstrijden per seizoen ofzo, soms drie wedstrijden per week. Het herstel tussen die wedstrijden in is enorm belangrijk en dat herstel kun je bevorderen met allerlei verboden middelen. Buiten het feit dat je in het voetbal ook gewoon allerlei spierbundels ziet rondlopen waarbij het maar de vraag is of dat allemaal naturel is. En een sprintje kunnen trekken in de 90e minuut om toch nog even de winnende goal te kunnen maken is een niet te onderschatten kwaliteit, een kwaliteit die je met gekende middelen mooi kunt bevorderen.
Even niet zo mal doen hoor.
Volgens mij was het vooral dat er in die studie niet bijgehouden werd hoeveel er getraind werd, dus je kon er echt niks over zeggen.quote:Op donderdag 17 juli 2025 23:50 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat niet. Het is de laatste paar procent extra. Weleens Jim v/d Berg gehoord over een experiment met wielrenners die epo pakten. Groot deel trainde amper en dan leidt het niet tot wonderen.
Bij voetbal zal het veel minder impact hebben. En enkel op 'n aspect, zoals bv. uithoudingsvermogen of kracht.
Ah, verkeerd gelezen, bedankt. Veel dezelfde namen wel natuurlijk, met nog Pantani en Zulle ertussen dat ook geen onbesproken bladen zijn.quote:Op vrijdag 18 juli 2025 00:08 schreef tizitl2 het volgende:
[..]
[..]
Hij heeft het over 1994 he
Dat was het jaar van Luc Leblanc, en er werd in de breedte ongeveer even hard gereden dan in 1996
Drie wedstrijden per week bestaat niet. Competitie plus beker/Europees is altijd max 2x in de week. Het kan gebeuren dat je feitelijk een keer zondag, woensdag, zaterdag speelt, dus 3x in 7 dagen. Maar dan speel je de week daarna in principe maar 1x.quote:Op vrijdag 18 juli 2025 00:44 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Doping doet in het voetbal verder natuurlijk enorm veel. Die gasten spelen tegenwoordig 70 wedstrijden per seizoen ofzo, soms drie wedstrijden per week. Het herstel tussen die wedstrijden in is enorm belangrijk en dat herstel kun je bevorderen met allerlei verboden middelen. Buiten het feit dat je in het voetbal ook gewoon allerlei spierbundels ziet rondlopen waarbij het maar de vraag is of dat allemaal naturel is. En een sprintje kunnen trekken in de 90e minuut om toch nog even de winnende goal te kunnen maken is een niet te onderschatten kwaliteit, een kwaliteit die je met gekende middelen mooi kunt bevorderen.
Even niet zo mal doen hoor.
Ik noemde bewust 1994 omdat de “mindere” renners rond plek 12/13 toen nog sneller gingen dan in 1996 inderdaadquote:Op vrijdag 18 juli 2025 00:08 schreef tizitl2 het volgende:
[..]
[..]
Hij heeft het over 1994 he
Dat was het jaar van Luc Leblanc, en er werd in de breedte ongeveer even hard gereden dan in 1996
Bijna vergeten om hierover op te scheppen!quote:Op donderdag 17 juli 2025 07:58 schreef DecoAoreste het volgende:
Ik geloof nog steeds in Lipowitz als topfavoriet voor plek 3. Zowel in deze rit als in het eindklassement.
Ik zei dit voor de Tour al!quote:Op vrijdag 18 juli 2025 09:43 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Bijna vergeten om hierover op te scheppen!
Hij werd zelfs nog bijna 2e, dat had ik helemaal niet durven dromen. Al was dat ook door een iets mindere Vingegaard natuurlijk.
De nr 15 ging dan weer een heel stuk harderquote:Op vrijdag 18 juli 2025 09:43 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Ik noemde bewust 1994 omdat de “mindere” renners rond plek 12/13 toen nog sneller gingen dan in 1996 inderdaad
Ik ook, daarom 'nog steeds'quote:
PlOeGeNkLaSsEmEnTquote:Op donderdag 17 juli 2025 20:11 schreef The_Undertone het volgende:
Waarom buffelt Holle Bolle Garcia Pierna zich naar een 12e plaats ? Zou zich dan beter sparen voor de tijdrit van morgen.
Niemand zegt dat doping geen nut heeft, alleen a) we hebben een bloedpaspoort en b) ze zijn er bij de topsport achter dat je op legale manier 90% van de dopingvoordelen kan behalen.quote:Op vrijdag 18 juli 2025 10:48 schreef maxi-mus het volgende:
Het is 2025 en mensen denken nog steeds dat bij voetballers met hun prop-en propvolle agenda en waar het fysieke steeds belangrijker wordt doping geen nut heeft. (lol)
Lachwekkend inderdaad.quote:Op vrijdag 18 juli 2025 10:48 schreef maxi-mus het volgende:
Het is 2025 en mensen denken nog steeds dat bij voetballers met hun prop-en propvolle agenda en waar het fysieke steeds belangrijker wordt doping geen nut heeft. (lol)
Er is een bloedpaspoort in het voetbal, waar topspelers soms jaren niet gecontroleerd worden? Cool.quote:Op vrijdag 18 juli 2025 10:54 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Niemand zegt dat doping geen nut heeft, alleen a) we hebben een bloedpaspoort en b) ze zijn er bij de topsport achter dat je op legale manier 90% van de dopingvoordelen kan behalen.
Nou ja ze hebben het soms. In ieder geval op WK's zorgen ze ervoor dat mensen daadwerkelijk gecontroleerd worden in het jaar voorafgaand aan het WK en op het WK zelf. en kijken ze ook naar waardes van oudere controles. UEFA is minder daarin, zeker bij de CL.quote:Op vrijdag 18 juli 2025 11:36 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Er is een bloedpaspoort in het voetbal, waar topspelers soms jaren niet gecontroleerd worden? Cool.
quote:Op donderdag 17 juli 2025 21:18 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Wel hetzelfde scenario als in de Dauphine. Heb het idee dat Vingegaard eerst net wat te lang probeert te volgen na de aanval van Pogi en zich daarna een beetje over de kop rijdt als hij ziet dat het verschil klein blijft. Dat werkte goed in 2022 en 2023, maar nu sloopt hij zichzelf omdat Pogi nog een extra versnelling heeft en hij zelf wat minder lijkt.
Al zal het mentale ook wel meespelen op een bepaald moment ja
Niet helemaal, hij vloog ook in 95 op de rit naar La Plagne na. Tweede deel TDF was hij echter gelijk aan Indurainquote:Op vrijdag 18 juli 2025 09:52 schreef tizitl2 het volgende:
[..]
De nr 15 ging dan weer een heel stuk harder
Blijft toch een wonderlijk verhaal; Riis reed in 1994 voor Gewiss-Ballan, waar ze toch ook stevig aan de epo zaten. Maar in 1996 gaat hij ineens vliegen.
Daar heeft epo natuurlijk een rol in, maar mij maak je niet wijs dat hij het in 1994 op water en brood deed, dus daar is nog wat gebeurt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |