Tokio was ook al zo frustrerend. Kenny (die helemaal niet goed was) die het goud op de presenteerplaatje krijgt van die Australiër, die de rest bijna met opzet leek te blokkeren.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 21:37 schreef Aguero het volgende:
[..]
Poeh, ik was echt viesmad toen. Net als de rest van het topic destijds.
Neem toch aan dat de focus altijd op zowel de teamsprint als op de individuele nummers heeft gelegen? Alleen lijkt het niveauverschil tussen de 2 nu wat groter te zijn.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 22:35 schreef TheVulture het volgende:
Maar Hoogland wil dus niet meer blind alles op de Teamsprint zetten omdat ie Harry individueel wil kloppen, begrijp ik het dan goed?
Inclusief gezeik over de trainers.
quote:Op woensdag 9 augustus 2023 23:05 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Tokio was ook al zo frustrerend. Kenny (die helemaal niet goed was) die het goud op de presenteerplaatje krijgt van die Australiër, die de rest bijna met opzet leek te blokkeren.
Ik zie net nog een stukje op de NOS. Hoogland geeft duidelijk aan dat hij zijn eigen pad gaat kiezen met Mehdi naar Parijs, en dat impliceert ook dat ie niet zomaar meer mee gaat draaien in het plan van Lavreijsen/Haak en de teamsprint secundair belang vindt. Hoogland zegt ook letterlijk dat de concurrentiestrijd het nu van de vriendschap wint. Nogal aparte uitspraken allemaal.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 23:08 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Neem toch aan dat de focus altijd op zowel de teamsprint als op de individuele nummers heeft gelegen? Alleen lijkt het niveauverschil tussen de 2 nu wat groter te zijn.
Heb het interview niet gezien, maar gedoe over de coaches klinkt voor mij dan logischer
Mja, de rest had ook best iets kunnen doen..quote:Op woensdag 9 augustus 2023 23:12 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Dat was echt lachwekkend. Die was drukker met wat er achter hem gebeurde, dus liet die maar een gigantisch gat vallen naar Kenny, hoeft die daar in ieder geval geen rekening mee te houdenAllemachtig.
Maar dat is toch een beetje vreemd, met de dominantie van Nederland op de teamsprint (Ja Australie komt nu dichtbij) gooi je dus een zekere olympische (gouden) medaille wellicht weg, omdat je ego niet aan kan dat er iemand beter is. Het lijkt mij ook heel stug dat hij met een eigen pad Harrie de baas gaat zijn, hij heeft net de pech om in het tijdperk van een heel dominante sprinter te moeten vechten om de wereldtitel. Misschien denkt hij anders omdat hij al een gouden medaille van Tokyo heeft, maar dit klinkt niet als het slimste besluit ooit.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 23:19 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik zie net nog een stukje op de NOS. Hoogland geeft duidelijk aan dat hij zijn eigen pad gaat kiezen met Mehdi naar Parijs, en dat impliceert ook dat ie niet zomaar meer mee gaat draaien in het plan van Lavreijsen/Haak en de teamsprint secundair belang vindt. Hoogland zegt ook letterlijk dat de concurrentiestrijd het nu van de vriendschap wint. Nogal aparte uitspraken allemaal.
Alle details krijgen we te horen over 20 jaar in Andere Tijden Sport.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 23:19 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik zie net nog een stukje op de NOS. Hoogland geeft duidelijk aan dat hij zijn eigen pad gaat kiezen met Mehdi naar Parijs, en dat impliceert ook dat ie niet zomaar meer mee gaat draaien in het plan van Lavreijsen/Haak en de teamsprint secundair belang vindt. Hoogland zegt ook letterlijk dat de concurrentiestrijd het nu van de vriendschap wint. Nogal aparte uitspraken allemaal.
Oh ja tuurlijk, maar als je Kenny constant verder weg ziet rijden hou je toch je benen niet stil lijkt mij. Hij had ook gewoon aan kunnen sluiten vanaf moment 1, ipv net voordat de derny weggaat een gat te laten vallen, en vanuit daar zijn 'tactiek' kunnen uitvoeren.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 23:20 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Mja, de rest had ook best iets kunnen doen..
Helemaal mee eens, maar denk en hoop dat het uiteindelijk wel los zal lopen. Hij zal die teamsprint echt wel blijven rijden. Het enige gevaar is dat de automatismen wat kunnen verdwijnen, maar als je al zo lang samen hebt gereden hoeft dat ook geen probleem te zijn.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 23:23 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Maar dat is toch een beetje vreemd, met de dominantie van Nederland op de teamsprint (Ja Australie komt nu dichtbij) gooi je dus een zekere olympische (gouden) medaille wellicht weg, omdat je ego niet aan kan dat er iemand beter is. Het lijkt mij ook heel stug dat hij met een eigen pad Harrie de baas gaat zijn, hij heeft net de pech om in het tijdperk van een heel dominante sprinter te moeten vechten om de wereldtitel. Misschien denkt hij anders omdat hij al een gouden medaille van Tokyo heeft, maar dit klinkt niet als het slimste besluit ooit.
Hoeveel zou Kenny betaald hebben?quote:Op woensdag 9 augustus 2023 23:12 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Dat was echt lachwekkend. Die was drukker met wat er achter hem gebeurde, dus liet die maar een gigantisch gat vallen naar Kenny, hoeft die daar in ieder geval geen rekening mee te houdenAllemachtig.
Bij het lezen word ik alweer boos, terwijl ik helemaal niet meer weet wat er gebeurdequote:Op woensdag 9 augustus 2023 21:37 schreef Aguero het volgende:
[..]
Poeh, ik was echt viesmad toen. Net als de rest van het topic destijds.
Z'n wegcarriere is niet echt een groot succes, maar die was ook in z'n toptijd al een stuk minder dan Hoogland op de teamsprint. Vooral een specialist op de keirin, maar ook daarin schat ik Hoogland nog wel hoger inquote:Op donderdag 10 augustus 2023 09:09 schreef AgnesGru het volgende:
Zou Büchli voor een eventuele terugkeer openstaan?
Misschien zijn de Kimmannetjes nog voor een baancarriere te porren, maar dat zal niet nog gebeuren voor Parijs lijkt me.quote:Op donderdag 10 augustus 2023 09:09 schreef AgnesGru het volgende:
Zou Büchli voor een eventuele terugkeer openstaan?
Dat zou ook al starter zijn waarschijnlijk (Niek dan)quote:Op donderdag 10 augustus 2023 16:06 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Misschien zijn de Kimmannetjes nog voor een baancarriere te porren, maar dat zal niet nog gebeuren voor Parijs lijkt me.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |