abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_217208617
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 15:57 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
Ja, een ding dat vaststaat is dat opa echt een vreemde vogel is.
Gisteravond heeft die met de tuinslang journalisten natgespoten.

Zie filmpje in de link.
https://www.lindependant.(...)micile-12600461.php#
:') _O-

Zowel opa als zijn schoonzoon hebben duidelijk een cursus woedebeheersing nodig. :')
pi_217222465
quote:
10s.gif Op vrijdag 28 maart 2025 16:01 schreef Kim-Holland het volgende:

[..]
:') _O-

Zowel opa als zijn schoonzoon hebben duidelijk een cursus woedebeheersing nodig. :')
Recherche heeft audio opnames van de kinderen die onderling klagen over het fysieke geweld van hun vader.

https://www.lindependant.(...)nquete-12602939.php#
pi_217222798
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 maart 2025 20:02 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
Recherche heeft audio opnames van de kinderen die onderling klagen over het fysieke geweld van hun vader.

https://www.lindependant.(...)nquete-12602939.php#
Een reactie;

..de kleding die bij de schedel is gevonden, is niet de kleding die Emile droeg op de dag dat hij verdween. Wie heeft dit kledingstuk afgegeven? Het is moeilijk voor te stellen dat een buitenlander de kleren van Emile zou bezitten. Als dit geen vreemde is, wie dan wel? Het meest waarschijnlijke lijkt een familielid te zijn.

Heb jij iets gelezen hierover?
pi_217222875
quote:
5s.gif Op zaterdag 29 maart 2025 20:34 schreef Kim-Holland het volgende:

[..]
Een reactie;

..de kleding die bij de schedel is gevonden, is niet de kleding die Emile droeg op de dag dat hij verdween. Wie heeft dit kledingstuk afgegeven? Het is moeilijk voor te stellen dat een buitenlander de kleren van Emile zou bezitten. Als dit geen vreemde is, wie dan wel? Het meest waarschijnlijke lijkt een familielid te zijn.

Heb jij iets gelezen hierover?
Nee, nieuw voor me, ik kan er zo snel ook niks over vinden.
Zijn schoenen werden gevonden zonder veters, dat wel. Verder een geel T-shirt en een onderbroek.
Enkele meters van elkaar op 150 meter afstand van de botresten.

Edit
Ik denk dat ze die aanname doen omdat het gevonden shirt geen sporen van ontbinding had.
Of ze daarmee ook bloedvlekken bedoelen, geen idee.

[ Bericht 7% gewijzigd door ootjekatootje op 29-03-2025 21:54:50 ]
pi_217224270
quote:
Grootou­ders van overleden Franse Émile zijn overtuigd dat peuter werd aangereden door auto

De grootvader van de overleden Franse peuter Émile is fysiek en mentaal uitgeput, zegt zijn advocaat. Philippe Vedovini (58) zat eerder deze week in hechtenis, samen met zijn echtgenote en twee van zijn kinderen. Advocaat Isabelle Colombani houdt vol dat haar cliënt niets met de dood van zijn kleinzoon te maken heeft. Sterker nog: Philippe Vedovini en zijn vrouw geloven naar verluidt dat Émile aangereden werd.
quote:
Volgens BFMTV verklaarden Philippe en Anne Vedovini tijdens hun verhoren dat ze geloven dat Émile aangereden werd door een auto. Dat hypothetische ongeluk zou enkel gebeurd kunnen zijn buiten het gehucht Haut-Vernet, waar de peuter verdween uit de vakantiewoning van zijn grootouders. ,,Anders zouden buurtbewoners het hebben gehoord”, was de redenering.

De Vedovini’s zijn er naar verluidt van overtuigd dat Émile werd aangereden in de buurt van de kapel Saint-Pancrace. Niet ver van die plaats trof een wandelaar vorig jaar de schedel van het jongetje aan. ,,Vanaf het begin heb ik gedacht aan een ongeval met een voertuig. Een bestuurder in paniek, die het lichaam nadien heeft verborgen”, zegt ook Colombani bij BFMTV. Volgens de nieuwszender houden de onderzoekers nog altijd rekening met die optie.
https://www.ad.nl/buitenl(...)-door-auto~aee46579/

Dit is erg specifiek en ook onlogisch voor grootouders. Je omgekomen kleinzoon wordt diep in een bos gevonden met ernstige gezichtsletsel, en je eerste gedachte is dat het een aanrijding was en de bestuurder in paniek raakte, en in de paniek je kleinzoon in het bos verstopte.

Dat is geen logische gedachte. Dat komt niet door de Occam's razor.
pi_217227708
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 maart 2025 23:23 schreef Jojoke het volgende:

[..]
[..]
https://www.ad.nl/buitenl(...)-door-auto~aee46579/

Dit is erg specifiek en ook onlogisch voor grootouders. Je omgekomen kleinzoon wordt diep in een bos gevonden met ernstige gezichtsletsel, en je eerste gedachte is dat het een aanrijding was en de bestuurder in paniek raakte, en in de paniek je kleinzoon in het bos verstopte.

Dat is geen logische gedachte. Dat komt niet door de Occam's razor.
In de drie Franse kranten die gezamenlijk ook documentaires maken, lekken steeds meer details van de verhoren uit.

Zo ook dat de twee getuigen verklaarden op 28 maart, dat de opa de jongen achterna is gelopen bij de fontein.
  zaterdag 5 april 2025 @ 11:34:54 #59
3542 Gia
User under construction
pi_217293536
quote:
Een klap op zijn hoofd...
pi_217294961
quote:
De priester verdacht de vader. De priester had een interview gegeven afgelopen januari.

In C l'Hebdo beantwoordden de journalisten Ronan Folgoas van Le Parisien en Arthur Herlin van Paris-Match , beiden specialisten in de affaire , deze zaterdag, 29 maart, vragen van Aurélie Casse.

" Hij had al gezegd dat hij de grootvader verdacht? " " Ja. (...) Vanaf het begin legde hij me uit dat Philippe iemand kon zijn die streng of zelfs een beetje agressief kon zijn met zijn kinderen , dat hij hem al had verrast door een van hen heftig te slaan. Als hij het me vertelde, denk ik dat hij erover sprak met een parochiaan of iemand die hij vertrouwde, en Philipe wist ervan. Ook wetende dat de pater me had verwelkomd en een foto had gegeven aan Paris Match , wekte dat zijn woede op. Een zwarte woede. Hij beledigde hem met alle namen onder de zon, hij vertelde hem dat hij hem nooit meer zou zien en dat hij er alles aan zou doen om hem uit de parochie te verdrijven - wat hem in september lukte ," vervolgde Arthur Herlin, die vervolgens sprak over de langzame afdaling van de priester in de hel. " Na zijn ontslag (...) had hij geen concrete redenen voor zijn ontslag. De bisschop heeft hem zelfs nooit ontvangen. Het deed hem dus enorm pijn, want hij had de mis opgedragen voor de doop van Émile , het huwelijk van Marie en Colomban, hij was al twintig jaar in deze parochie. (...) Hij wist niet meer waar hij terecht kon, vertelde hij me afgelopen januari. Hij begon zich zelfs zorgen te maken dat hij in zijn thuisregio in het noorden geen mis meer kon opdragen ," concludeerde de journalist. Een pijn die de priester tot pure wanhoop zou hebben gedreven.

https://actu.voici.fr/tel(...)Ms29PdD-1079626013-1
pi_217331569
Nieuwe wending in zaak-Émile? Rechercheurs trekken verklaring van twee belangrijke getuigen in twijfel.

Het onderzoek naar de verdwijning en de dood van de Franse peuter Émile Soleil neemt mogelijk een nieuwe wending. Volgens de regionale krant ‘La Provence’ trekken rechercheurs de verklaring in twijfel van de twee getuigen die de peuter als laatsten zouden hebben gezien.

Het gaat om twee buren van Philippe en Anne Vedovini, de grootouders van Émile, bij wie de peuter verbleef toen hij op 8 juli 2023 verdween in Haut-Vernet. Dat is een gehucht in het Franse departement Alpes-de-Haute-Provence met ongeveer dertig inwoners.

De twee getuigen vertelden tijdens hun eerste verhoor aan de politie dat ze de peuter die dag tussen 16.45 uur en 17 uur hadden zien lopen in de hoofdstraat van het gehucht. Volgens een van de getuigen was Philippe op dat moment hout aan het hakken, niet ver bij de peuter vandaan. “Ik zag geen reden tot bezorgdheid”, zei de getuige daarover tegen de Franse nieuwszender BFMTV in 2023. Om 17.15 uur sloegen de grootouders van Émile alarm.

Rechercheurs trekken hun verklaringen nu in twijfel. De twee spreken elkaar namelijk tegen. Volgens de ene liep Émile een andere richting uit dan volgens de andere.

Volgens de rechercheurs is het bovendien mogelijk dat de getuigen Émile hebben verward met een ander kind, schrijft ‘La Provence’. Het was namelijk al een jaar geleden, sinds zijn vorige vakantie in het dorp, dat de buren de peuter hadden gezien. De autoriteiten sluiten de mogelijkheid van verwarring dan ook niet uit. Dit zou ervoor kunnen zorgen dat het onderzoek opnieuw een heel andere wending neemt.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')