Morgen is er weer een morgenquote:Op zondag 8 maart 2026 17:27 schreef Sarabi het volgende:
Het gaat helaas niet zo snelwe moeten nu naar de verjaardag van mijn moeder dus morgen weer verder.
Bestelling geplaatstquote:Op dinsdag 10 maart 2026 16:58 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Morgen is vandaagze staan in de webshop.
Ze krijgen nu in ieder geval wel veel publiciteitquote:Op zondag 3 mei 2026 21:11 schreef voetbalmanager2 het volgende:
@:Sarabi
Ik moest gelijk aan jullie denken![]()
https://www.rtl.nl/nieuws(...)o-john-lennon-beatle
Hebben jullie zelf vooraf onderzoek gedaan wat wel en niet mogelijk is ivm portretrecht of creatief bedachte biernamen?quote:Op maandag 4 mei 2026 14:36 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ze krijgen nu in ieder geval wel veel publiciteit
In Nederland mag je karikaturen gebruiken, zo lang het duidelijk is dat we niets te maken hebben met de echte film/acteur.quote:Op maandag 4 mei 2026 15:48 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Hebben jullie zelf vooraf onderzoek gedaan wat wel en niet mogelijk is ivm portretrecht of creatief bedachte biernamen?
Dankjewel! We zijn er erg blij mee, met 1 bier meedoen en daar ook meteen een prijs mee winnen.quote:
Dankjewel!quote:
Ik weet niet alles maar er zijn in ieder geval 29 categorieën (naar onze mening nog wel wat verouderd, dus benieuwd of daar de komende jaren nog wat in gaat veranderen). En in totaal zijn er 403 bieren ingestuurd. En 84 bieren hebben iets gewonnen.quote:Op donderdag 7 mei 2026 12:21 schreef Barreltje het volgende:
Super gefeliciteerd![]()
![]()
![]()
Hoeveel categorien waren er ? en hoeveel bieren doen er dan mee aan een categorie?
maakt de prestatie natuurlijk niet beter of minder, gewoon geintresseerd hoe dat werkt
Oeh, dat geeft wel extra voldoening!quote:Op donderdag 7 mei 2026 12:11 schreef Sarabi het volgende:
Kwaliteit van het bier staat dus voorop en niet bijvoorbeeld een categorie waarin alleen 'slechte' bieren worden ingezonden dat je dan toch een gouden plak uitreikt.
We weten alleen dat het er max 15 waren. En de nummer 1 is zeker een aanraderquote:Op donderdag 7 mei 2026 16:49 schreef sigme het volgende:
[..]
Oeh, dat geeft wel extra voldoening!
Heb je een idee hoeveel inzendingen er waren in de categorie waarin jullie een prijs pakten?
Ik vind jullie Coldmember trouwens ook een bijzonder geslaagd biertje, dus wat dat betreft ben ik het vast eens met hun criteria (en zal ik eens kijken of ik nummer 1 ergens te pakken kan krijgen)
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |