quote:Dat eerste is waar, uiteindelijk heeft Fortuyn immers nooit definitief stemmen binnengehaald, we zullen dat dus nooit weten. Over dat tweede: Fortuyn was zeker niet inhoudslozer dan Bos.
Op donderdag 18 december 2003 21:40 schreef dazzle123 het volgende:
Punt een haalde Fortuyn niet meer stemmen en punt twee was Fortuyn nog inhoudslozer dan Bos. Toch leuk dat al die Fortuyn adepten Bos nu verwijten inhoudsloos te zijn
quote:Ik geloof best dat Bos een intelligente kerel is. Maar dit argument gebruiken om te de bewering te ondersteunen dat Bos politiek met inhoud zou bedrijven noem ik pas om je te bescheuren
Op donderdag 18 december 2003 18:45 schreef Nyrem het volgende:
Het sterke van Wouter Bos is dat hij gewoon Wouter Bos is; een intelligente kerel.
Hij wist zich te handhaven in een ondernemersklimaat (topmanagement Shell).
Hij weet de man op de straat aan te spreken.
Hij is flexibel.Wat ik in dit topic heb gelezen als 'kritiek op Bos' is gewoon om je te bescheuren.
In het algemeen kenmerken mensen aan de top zich door het doen van uitspraken, die inhoudelijk goed gevuld lijken, maar dat bij nadere analyse helemaal niet zijn. Het is nu eenmaal moeilijk overleven aan de top, zowel in het bedrijfsleven als in de publieke sector.
Dat hij de 'man op de straat' aan weet te spreken is een fabel. Het grootste deel van zijn achterban bestaat uit vrouwen die vallen voor z'n mooie achterwerk en uit hoogopgeleide quasi-intellectuelen.
/edit Het feit dat de beste man intelligent zou moeten zijn, maakt zijn leegheid voor mij overigens alleen nog maar ondraaglijker .
[Dit bericht is gewijzigd door Lemmeb op 19-12-2003 08:32]
quote:
Op vrijdag 19 december 2003 08:08 schreef Lemmeb het volgende:[..]
In het algemeen kenmerken mensen aan de top zich door het doen van uitspraken, die inhoudelijk goed gevuld lijken, maar dat bij nadere analyse helemaal niet zijn. Het is nu eenmaal moeilijk overleven aan de top, zowel in het bedrijfsleven als in de publieke sector.
quote:
Op vrijdag 19 december 2003 08:08 schreef Lemmeb het volgende:[..]
Het grootste deel van zijn achterban bestaat uit vrouwen die vallen voor z'n mooie achterwerk.
OK, de koers van de PvdA is niet helemaal helder, en dat is mijns inziens juist de kracht van Bos. Een monderne partij moet zich aanpassen aan de steeds veranderende omstandigheden. de tijd dat het Communistisch Manifest en das Kapital als lijdraad golden voor de sociaal-democratie is gelukkig voorbij. Voor rigide vasthouden aan onhaalbare punten moet je bij de SP zijn! God, wat ben ik blij dat de PvdA dat niet doet.
quote:Nogmaals, ik twijfel er niet aan dat Dhr. Bos voldoende intelligent zou zijn. Alleen jammer dat het er in de politiek niet uitkomt
Op vrijdag 19 december 2003 09:43 schreef Het_Vijfde_Wiel het volgende:
Wat een ontzettende flauwekul lees ik hier. Bos heeft voldoende inhoud, heeft een lijst wetenschappelijke publicaties op zijn naam staan waar Fortuyn jaloers op kan zijn.
quote:Nee, omdat hij geen toekomstvisie lijkt te hebben. Hij neuzelt alleen binnen de marge. Zelfs Melkert deed sterkere uitspraken.
Op vrijdag 19 december 2003 10:20 schreef Het_Vijfde_Wiel het volgende:
En waarom komt dat er volgens jou dan niet uit? Omdat hij geen keiharde achterhaalde socialistische kreten slaakt wellicht?
Nou moet ik wel zeggen dat Bos z'n stem ook niet mee heeft. Het is soms moeilijk hem serieus te nemen, als hij praat als een vent met een ernstig tekort aan testosteron.
quote:
Op vrijdag 19 december 2003 10:26 schreef Lemmeb het volgende:[..]
Nou moet ik wel zeggen dat Bos z'n stem ook niet mee heeft. Het is soms moeilijk hem serieus te nemen, als hij praat als een vent met een ernstig tekort aan testosteron.
quote:Als hij niks te melden heeft, ga je op andere dingen letten. Het is overigens niet alleen de hoogte van z'n stem, maar ook z'n woordkeuze en de manier waarop hij de woorden uitspreekt.
Op vrijdag 19 december 2003 10:38 schreef Het_Vijfde_Wiel het volgende:
Dus jij baseert je mening over een politicus op de hoogte zijn stem, dat zegt voldoende...
Trouwens, Fortuyn had ook zo'n zijïg stemmetje, maar wèl wat te melden.
quote:Maakt hem dat automatisch een uitstekende partijleider en politicus?Ad Melkert is immers ook gewoon Ad Melkert, een intelligente kerel. Jan Peter Balkenende is immers ook Jan Peter Balkenende, een intelligente kerel...
Op donderdag 18 december 2003 18:45 schreef Nyrem het volgende:
Het sterke van Wouter Bos is dat hij gewoon Wouter Bos is; een intelligente kerel.
quote:De oude directie van Ahold wist dat ook jaren te doen, zij vertrokken er alleen wat te laat. Verder weet ook Harry Mens zich te handhaven in een ondernemersklimaat. Zou dat ook een uitstekende partijleider zijn?
Hij wist zich te handhaven in een ondernemersklimaat (topmanagement Shell).
quote:Ene Pim Fortuyn en ene Frits Bolkesteijn kwijtten zich ook uitstekend van deze opgave. Beiden zijn intussen in Nederland niet langer politiek actief.
Hij weet de man op de straat aan te spreken.
quote:Als de wind morgen anders waait volgt hij zijn jasje en kan hij zo een ander standpunt innemen bedoel je?
Hij is flexibel.
Ik vind dat je geen ijzersterke argumenten in je betoog gebruikt om Wouter Bos goed neer te zetten.
quote:Dat geldt dan ook weer voor de wijze waarop sommigen hem proberen te rehabiliteren.
Wat ik in dit topic heb gelezen als 'kritiek op Bos' is gewoon om je te bescheuren.
quote:
Op vrijdag 19 december 2003 10:46 schreef Lemmeb het volgende:[..]
Als hij niks te melden heeft, ga je op andere dingen letten.
quote:
Op vrijdag 19 december 2003 10:46 schreef Lemmeb het volgende:[..]
Het is overigens niet alleen de hoogte van z'n stem, maar ook z'n woordkeuze en de manier waarop hij de woorden uitspreekt.
Trouwens, Fortuyn had ook zo'n zijïg stemmetje, maar wèl wat te melden.
quote:Fortuyn had wel degelijk iets te melden
Op donderdag 18 december 2003 21:40 schreef dazzle123 het volgende:[..]
Punt een haalde Fortuyn niet meer stemmen en punt twee was Fortuyn nog inhoudslozer dan Bos. Toch leuk dat al die Fortuyn adepten Bos nu verwijten inhoudsloos te zijn
[Dit bericht is gewijzigd door DrWolffenstein op 19-12-2003 11:24]
quote:Ik denk dat de PvdA over een halve eeuw ongeveer wel liberaal is. Het socialisme hebben ze weg gegooit en nu hebben ze geen ideologie meer. Ze worden nu liberalen. Het heeft wat tijd nodig, maar het komt wel.
Op vrijdag 19 december 2003 09:43 schreef Het_Vijfde_Wiel het volgende:
Wat een ontzettende flauwekul lees ik hier. Bos heeft voldoende inhoud, heeft een lijst wetenschappelijke publicaties op zijn naam staan waar Fortuyn jaloers op kan zijn.OK, de koers van de PvdA is niet helemaal helder, en dat is mijns inziens juist de kracht van Bos. Een monderne partij moet zich aanpassen aan de steeds veranderende omstandigheden. de tijd dat het Communistisch Manifest en das Kapital als lijdraad golden voor de sociaal-democratie is gelukkig voorbij. Voor rigide vasthouden aan onhaalbare punten moet je bij de SP zijn! God, wat ben ik blij dat de PvdA dat niet doet.
quote:Onzin, leger dan Wouter Bos kan eigenlijk niet.
Op vrijdag 19 december 2003 11:29 schreef Kozzmic het volgende:
Het begint zo langzamerhand de ondraaglijke leegte van De ondraaglijke leegte van Wouter Bos te worden.
[Dit bericht is gewijzigd door DrWolffenstein op 19-12-2003 11:39]
quote:Zegt dat niet genoeg over Wouter Bos? Dat er eigenlijk niets inhoudelijks over hem en zijn standpunten te melden is?
Op vrijdag 19 december 2003 11:29 schreef Kozzmic het volgende:
Het begint zo langzamerhand de ondraaglijke leegte van De ondraaglijke leegte van Wouter Bos te worden.
quote:Kritiek is prima, maar de kritiek in dit topic is nogal inhoudsloos. Er gebeurt genoeg in de PvdA, en met de punten waar de fractie en partij zich mee bezig houdt kun je het wel of niet mee eens zijn, maar ik vind het nogal flauw om te stellen dat het allemaal de glimlach en het kontje van Bos is. Een genuanceerde oppositie is ook moeilijker te voeren, of in ieder geval minder interessant voor de media, dan het anti-verhaal van de SP en Marijnissen, maar het is gewoonweg niet waar dat de PvdA helemaal geen inbreng heeft in het politieke debat.
Op vrijdag 19 december 2003 11:37 schreef DrWolffenstein het volgende:[..]
Onzin, leger dan Wouter Bos kan eigenlijk niet.
of ben je boos dat je idool kritiek krijgt.
Een greep uit artikelen over initiatieven van de fractie en de partij van april 2003 tot nu...
- Verantwoording inzet PvdA tijdens formatie
- H-woord niet langer taboe in politiek Den Haag
- Dit Hoofdlijnenakkoord is meedogenloos en zonder compassie
- De aanpak van overlast in treinen is onvoldoende en te laat
- Wouter Bos over politiek en media
- PvdA wil opheldering over mogelijke uitzending van Nederlandse militairen naar Congo
- PvdA Tweede-Kamerfractie focust op probleemwijken
- PvdA bepleit debat 'aandelenlease-probleem'
- Actie tegen jeugdwerkloosheid bittere noodzaak
- Reactie PvdA op hervorming Europees landbouwbeleid
- PVDA wil snel maatregelen tegen nachtelijk vliegtuiglawaai
- Bezuinigingen in de zorg leiden tot grote problemen
- Wet Werk en Bijstand: half werk?
- PvdA wil SPAM en telemarketing hard aanpakken
- De PvdA presenteert tegenbegroting
- Bos reageert op kritiek Balkenende
- Bos wil geen 'fop-burgemeester'
- Stabiliteitspact is aan vernieuwing toe
- Sociaal akkoord laat aantal knelpunten ongemoeid
- Nieuwe aanpak bolletjesslikkers mag niet ten koste gaan van de aanpak van en celcapaciteit voor veelplegers
- PvdA wil spoedoverleg over doorstroom ID-banen
- PvdA, GroenLinks en LSVb pleiten voor nieuw stelsel studiefinanciering
- PvdA lanceert overblijfplan
- 'Het kabinet verwart belasting innen met geld ophalen'
- Een goede start in de Nederlandse samenleving is voor 'statushouders' van cruciaal belang
- 'Het gaat deVVD om aanval op de islam'
- Integratie in de grote stad; verslag debat kennisfestival
- PvdA-plan chronisch zieken blijkt effectief
- Debat over georganiseerde solidariteit
- Actieplan zonne-energie: goed voor milieu, innovatie en economie
- 12 puntenplan PvdA Rotterdam
enzovoort
quote:Toegegeven, je hebt wel enigszins een punt
Op vrijdag 19 december 2003 12:13 schreef Kozzmic het volgende:
Kritiek is prima, maar de kritiek in dit topic is nogal inhoudsloos. Er gebeurt genoeg in de PvdA, en met de punten waar de fractie en partij zich mee bezig houdt kun je het wel of niet mee eens zijn, maar ik vind het nogal flauw om te stellen dat het allemaal de glimlach en het kontje van Bos is. Een genuanceerde oppositie is ook moeilijker te voeren, of in ieder geval minder interessant voor de media, dan het anti-verhaal van de SP en Marijnissen, maar het is gewoonweg niet waar dat de PvdA helemaal geen inbreng heeft in het politieke debat.Een greep uit artikelen over initiatieven van de fractie en de partij van april 2003 tot nu...
- Verantwoording inzet PvdA tijdens formatie
- H-woord niet langer taboe in politiek Den Haag
- Dit Hoofdlijnenakkoord is meedogenloos en zonder compassie
- De aanpak van overlast in treinen is onvoldoende en te laat
- Wouter Bos over politiek en media
- PvdA wil opheldering over mogelijke uitzending van Nederlandse militairen naar Congo
- PvdA Tweede-Kamerfractie focust op probleemwijken
- PvdA bepleit debat 'aandelenlease-probleem'
- Actie tegen jeugdwerkloosheid bittere noodzaak
- Reactie PvdA op hervorming Europees landbouwbeleid
- PVDA wil snel maatregelen tegen nachtelijk vliegtuiglawaai
- Bezuinigingen in de zorg leiden tot grote problemen
- Wet Werk en Bijstand: half werk?
- PvdA wil SPAM en telemarketing hard aanpakken
- De PvdA presenteert tegenbegroting
- Bos reageert op kritiek Balkenende
- Bos wil geen 'fop-burgemeester'
- Stabiliteitspact is aan vernieuwing toe
- Sociaal akkoord laat aantal knelpunten ongemoeid
- Nieuwe aanpak bolletjesslikkers mag niet ten koste gaan van de aanpak van en celcapaciteit voor veelplegers
- PvdA wil spoedoverleg over doorstroom ID-banen
- PvdA, GroenLinks en LSVb pleiten voor nieuw stelsel studiefinanciering
- PvdA lanceert overblijfplan
- 'Het kabinet verwart belasting innen met geld ophalen'
- Een goede start in de Nederlandse samenleving is voor 'statushouders' van cruciaal belang
- 'Het gaat deVVD om aanval op de islam'
- Integratie in de grote stad; verslag debat kennisfestival
- PvdA-plan chronisch zieken blijkt effectief
- Debat over georganiseerde solidariteit
- Actieplan zonne-energie: goed voor milieu, innovatie en economie
- 12 puntenplan PvdA Rotterdamenzovoort
Dat zijn ten minste punten waarop een inhoudelijke oriëntatie mogelijk is.
Ik zal me er de komende dagen eens gaan vervoegen.
quote:Zou je een link naar de lijst willen geven, Vijfde Wiel? Ik zou daar erg graag kennis van nemen.
Op vrijdag 19 december 2003 09:43 schreef Het_Vijfde_Wiel het volgende: Wat een ontzettende flauwekul lees ik hier. Bos heeft voldoende inhoud, heeft een lijst wetenschappelijke publicaties op zijn naam staan waar Fortuyn jaloers op kan zijn.
Bij voorbaat dank.
quote:Bij WouterBos.nl onder het kopje Publicaties.
Op vrijdag 19 december 2003 14:07 schreef rroloff het volgende:[..]
Zou je een link naar de lijst willen geven, Vijfde Wiel? Ik zou daar erg graag kennis van nemen.
Bij voorbaat dank.
Ik denk dat het Vijfde Wiel dit bedoeld en daarmee de term wetenschappelijk in een iets ander verband gebruikt.
quote:Dat staat er niet. Goed lezen knul.
Op vrijdag 19 december 2003 08:08 schreef Lemmeb het volgende:[..]
Ik geloof best dat Bos een intelligente kerel is. Maar dit argument gebruiken om te de bewering te ondersteunen dat Bos politiek met inhoud zou bedrijven noem ik pas om je te bescheuren
.
quote:Nee, deze retoriek van jou is een fabel en heeft inmiddels een baard die erg lang is.
Dat hij de 'man op de straat' aan weet te spreken is een fabel. Het grootste deel van zijn achterban bestaat uit vrouwen die vallen voor z'n mooie achterwerk en uit hoogopgeleide quasi-intellectuelen.
quote:Ik snap je frustratie best wel; Bos is immers succesvol (iets wat jij kennelijk niet kan hebben).
/edit Het feit dat de beste man intelligent zou moeten zijn, maakt zijn leegheid voor mij overigens alleen nog maar ondraaglijker.
quote:Dank je voor het meedenken, sidekick.
Op vrijdag 19 december 2003 14:10 schreef Sidekick het volgende: Bij WouterBos.nl onder het kopje Publicaties.
quote:Hmmm, misschien zien we toch iets over het hoofd. Laten we het Vijfde Wiel de gelegenheid geven met een overtuigender lijst te komen.
Ik denk dat het Vijfde Wiel dit bedoeld en daarmee de term wetenschappelijk in een iets ander verband gebruikt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |