- officiele Gamecube schouder tas. Gewonnen met een wedstrijd alleen gebruik ik 'm niet. Bieden vanaf 10 euro.
- nintendo naamplaat gesigneerd door Miyamoto (dit is de zwarte cirkel bovenop je gamecube. Die kan je er uit halen en dan deze naam plaat ervoor in de plaats doen) Deze heb ik ook met dezelfde wedstrijd gewonnen. Bieden vanaf 10 euro.
- Eventueel heb ik ook nog een wavebird gesigneerd door Miyamoto. Hiervoor wil ik minimaal 65 euro. Deze doe ik liever niet weg, vandaar dit redelijk hoge bedrag. De doos heb ik erbij.
- Enter the matrix voor de gamecube. Nog in originele seal. Ook gewonnen, maar ik had de xbox versie al. Vanaf 30 euro
Voor de GBA
- Super Bust a Move - vanaf 15 euro
- Pokemon Silver - Vanaf 20 euro
- Lord of the Rings: the fellowship of the ring - Vanaf 15 euro
- Warioland 4 - Vanaf 25 euro
- Rayman Advance - vanaf 15 euro
- Klonoa: empire of dreams - vanaf 20 euro
- Chu Chu Rocket - bieden vanaf 7,50 euro
Alle spellen zijn met doosje en boekje
Voor de Nintendo 64 - Vanaf 7,50 euro
- Body Harvest
- Robotron 64
Beide met doosje en boekje (alleen niet in zeer goede staat. De cartridges zelf wel)
Ik ben opzoek naar:
Midtown Madness 3 voor de xbox
Metroid Prime voor de gamecube
Fokke en Sukke - het afzien van 2000 (stripboek)
Ophalen kan in Den Haag of eventueel in Rotterdam. De verzendkosten zijn voor de kopers. De tas moet in een doos verzonden worden en er komt dan iets meer dan 5 euro verzendkosten bij. Deze advertentie staat momenteel op fok en Xboxworld. Foto's kan je vinden op http://home.deds.nl/~lillie/tekoop.html
[Dit bericht is gewijzigd door koei op 05-09-2003 22:44]
(Nog interesse in Metroid Fusion of TOCA voor GBA? (als iemand anders interesse heeft, zie mijn topic in V&A))
Ik begin met resp 12,50 en 10 euro.
Ik kan in DH komen ophalen, woon in Delft nl
Edit: Misschien heb ik nog wel Metroid Prime voor je om te ruilen. Ik had een koper, maar die heeft nog steeds nix overgemaakt.
Voor de tas is inmiddels 10 euro + verzendkosten geboden op XBW
@Roy als je de hoogste bieder blijft dan is ruilen tegen metroid prime goed, als iemand anders nog over een van je boden heen gaat dan zien we wel wat we doen.
samen voor 15,50 incl. verzend.
quote:oke, staat genoteerd!
Op vrijdag 5 september 2003 14:03 schreef C0ns01e-B0y het volgende:
Naamplaatje @ 15 jeurow
quote:Foto's van de gamecube tas zie ik niet?
Op vrijdag 5 september 2003 19:35 schreef koei het volgende:[..]
oke, staat genoteerd!
Zo niet, dan ga ik voor Bust a Move alleen.
quote:Oke, ik hoor het wel
Op vrijdag 5 september 2003 20:05 schreef Notorious_Roy het volgende:
Koei. Maandag weet ik of je Metroid krijgt in ruil voor het naamplaatje en Super Bust a Move.Zo niet, dan ga ik voor Bust a Move alleen.
en btw het is geen GBA game, maar een GBC game...
quote:Ja, die foto staat op de site die ik onderaan het bericht noem ( http://home.deds.nl/~lillie/tekoop.html ) er is het hoogste bod voor de naamplaat staat ondertussen op 16 euro, maar Notorious_roy wil bust a move en de naamplaat ruilen tegen metroid en dan heeft dat mijn voorkeur. Maandag hoor ik of dat doorgaat. Als dat niet doorgaat dan gaat hij naar de hoogste bieder.
Op zaterdag 6 september 2003 21:15 schreef Alter_Ego het volgende:
heb je hier foto van:
- nintendo naamplaat gesigneerd door Miyamoto (dit is de zwarte cirkel bovenop je gamecube. Die kan je er uit halen en dan deze naam plaat ervoor in de plaats doen) Deze heb ik ook met dezelfde wedstrijd gewonnen. Bieden vanaf 10 euro.
Hooghoudt, je bod is onder het huidige hoogste bod (en het op een na hoogste bod)
Yawgmoth: Ik denk niet dat ik het spel voor 10 euro weg doe. Ik weet haast wel zeker dat ik er op marktplaats wel meer voor kan krijgen. Je hebt wel gelijk dat het een GBC spel is, ik had er alleen niet echt over nagedacht, vandaar dat hij wel bij de gba spellen staat.
quote:Voor 24 euro koop ik hem nieuw, vandaar dit bod... maar hoger dan 15 ga ik niet, het is en blijft een 2ehands game...
Op zondag 7 september 2003 00:10 schreef koei het volgende:[..]
Yawgmoth: Ik denk niet dat ik het spel voor 10 euro weg doe. Ik weet haast wel zeker dat ik er op marktplaats wel meer voor kan krijgen. Je hebt wel gelijk dat het een GBC spel is, ik had er alleen niet echt over nagedacht, vandaar dat hij wel bij de gba spellen staat.
quote:hmm, hier moet ik nog even over na denken. Op zich begrijp ik jouw standpunt goed, maar ik denk dat er op marktplaats veel mensen zijn die niet weten dat die nieuwprijs 25 euro is en er dus meer voor over hebben (dan 15 euro dus)...
Op zondag 7 september 2003 12:33 schreef Yawgmoth het volgende:[..]
Voor 24 euro koop ik hem nieuw, vandaar dit bod... maar hoger dan 15 ga ik niet, het is en blijft een 2ehands game...
- Tas : 25 excl. verzendkosten
- Naamplaatje: 18 euro
- Super Bust a Move: 12,50
- Chu Chu Rocket: 7,50
- Nintendo 64 spellen: 15,50 excl. verzendkosten
Notorius_Roy bied Metroid Prime aan, in ruil voor het naamplaatje en super bust a move. Dit heeft mijn voorkeur boven los verkopen.
Als deze deal niet doorgaat heb ik een andere bieder (via mail) die 55 euro bied voor de tas, naamplaat en super bust a move. Hij kan de spullen ook ophalen dus dit verdient na Metroid Prime mijn voorkeur.
I.v.m met chu chu
quote:Ik denk dat de verkoop morgen is afgelopen. Je kan dan woensdag een mailtje verwachten.
Op maandag 8 september 2003 18:34 schreef Vrieskist het volgende:
Wanneer is deze verkoop afgelopen? Mail me dan even ofzoI.v.m met chu chu
Dit geld trouwens voor alle spullen die hier worden aangeboden.
Morgevroeg laat ik het weten... Excuse me for the trouble.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |