Thanks
quote:
*zucht -kon ik maar onzichtbaar zijn!!!
quote:Ik zeik niet!
Niet zeiken meid. Je bent best een lekker ding.
-dit is toch niet off hè-
Nu ben ik wel weer beetje verward, omdat een vriend moeilijk doet, wat im absolute onzin is!
Maar er komt straks een heleboel leuks op tv... dus ik ga lekker met weinig kleren aan op de bank hangen, en de ventilator aan
Ben nu leuk een verhaaltje aan het schrijven, en vanavond ga ik lekker voor de buis hangen en m'n nieuwe dvd's kijken
Morgen gezellie de stad in met een vriendin,
en zaterdag EINDELIJK m'n liefie weer zien, knuffelen, etc
quote:Zoals...???
Op donderdag 7 augustus 2003 19:13 schreef Christine het volgende:Maar er komt straks een heleboel leuks op tv...
Na een gesprekje met mijn zus aan de tel. weer wat beter, snap t nu wat beter.
Verder naast het warm hebben wel ok, heb zin om hopeloos verliefd te worden
quote:20.00 uur Ned 2 Kinderziekenhuis (erg interessant)
Op donderdag 7 augustus 2003 19:34 schreef myxomatosekonijn het volgende:
Zoals...???
Ontopic: nog steeds warm
Ga zometeen kijken of ik nog wat kan schrijven
quote:Hehe, dat heb ik toevallig nu ook.
Op donderdag 7 augustus 2003 19:44 schreef sleepflower het volgende:
M'n voet jeukt,
quote:Waarom is die film bij jou wel op tv? Hier staat hij niet in de krant, en op tvgids.nl staat ie ook niet. Forever Young komt, volgens die twee. Hetzelfde geldt voor de andere programma's! Je keek ws in de gids van een dag terug of zo.
Op donderdag 7 augustus 2003 19:41 schreef Christine het volgende:20.30 uur Net5 I dreamed of africa (goeie film!)
Momenteel goed gesprek met die vriend die me verward liet voelen. Het is nog steeds niet oke, hij is even weg, en hopelijk zit het dalijk wel allemaal oke, en anders laat ik het lekker, want dan weet ik het ook niet meer, ik doe mijn best om mijn gevoel uit te leggen!
Ennu ik geniet volop van Phil Collins
[Dit bericht is gewijzigd door hardsilence op 07-08-2003 20:06]
quote:Irritant
Op donderdag 7 augustus 2003 19:47 schreef QyRoZ het volgende:[..]
Hehe, dat heb ik toevallig nu ook.
quote:
Op donderdag 7 augustus 2003 19:56 schreef hardsilence het volgende:[..]
Waarom is die film bij jou wel op tv? Hier staat hij niet in de krant, en op tvgids.nl staat ie ook niet. Forever Young komt, volgens die twee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |