Uitgegeven: 17 juli 2003 07:13
SYDNEY - Hoe vaker mannen tussen de twintig en vijftig jaar ejaculeren, des te kleiner is het risico dat zij later aan prostaatkanker overlijden. Dit blijkt uit wetenschappelijk onderzoek van de Australische Cancer Council Victoria, dat komend weekeinde wordt gepubliceerd in het British Journal of Urology International.
Twintigers die minimaal een keer per dag seks hebben of masturberen, kunnen het risico op prostaatkanker met een derde verminderen. "Voor mannen in de vijftig is dat vaak niet haalbaar", aldus onderzoeksleider Graham Giles.
Een theorie die de resultaten van het nieuwe onderzoek kan verklaren, is dat zaadcellen een kankerverwekkend effect kunnen hebben op de zaadleiders. Dat kan worden verkleind door die afvoerbuisjes regelmatig ejaculerenderwijs door te spoelen, aldus de Australische wetenschappers.
bron: www.nu.nl
quote:ik vind dat dit hier thuishoort.
Op donderdag 17 juli 2003 09:59 schreef Kreator het volgende:
Ejaculeren doet leven!!!
Ejaculeren helpt tegen prostaatkankerDubbel.
quote:Ik vind dat het eigenlijk ook in Lifestyle thuishoort ...
Op donderdag 17 juli 2003 10:00 schreef 001 het volgende:[..]
ik vind dat dit hier thuishoort.
quote:sluit het dan, je bent niet voor niets blauw....
Op donderdag 17 juli 2003 09:59 schreef Kreator het volgende:
Ejaculeren doet leven!!!
Ejaculeren helpt tegen prostaatkankerDubbel.
quote:wedstrijdje doen wie hem het eerst opent?
Op donderdag 17 juli 2003 10:02 schreef realist_ik het volgende:[..]
Ik vind dat het eigenlijk ook in Lifestyle thuishoort ...
wacht ff ... ga ik 'm daar ook plaatsen ...
quote:WAT ZEG JE ????
Op donderdag 17 juli 2003 10:11 schreef mant.info het volgende:
ik trek mezelf 2 keer per dag af, dus weing kans op prostaatkanker vooir mijen blind wordt je er ook niet van
quote:Natuurlijk tref ik jou in dit topic aan
Op donderdag 17 juli 2003 10:22 schreef ChOas het volgende:[..]
WAT ZEG JE ????
Hey Gijs
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |