WTF is de FOK!100?
De FOK!100 is een lijst van de 100 beste albums allertijden volgens de FOK!ers. Jullie sturen me je lijstjes, ik zet ze allemaal bij elkaar, tel de punten op en post het resultaat later hier ergens.
Leuk, hoe kan ik meedoen?
Volg deze link, vanaf daar is het wel duidelijk denk ik.
Moet ik nog meer weten?
Jazeker, je mag namelijk niet zomaar alles invullen:
* De albums moeten allemaal van voor 2001 zijn, dus van 2000 of eerder.
* Geen best-ofs of greatest hits.
* Geen compilaties, zoals Knuffelrock oid.
* Wel soundtracks of live-albums.
Verder is het handig als iedereen bandnamen enzo op ongeveer dezelfde manier schrijft, daar het ik het volgende voor bedacht:
* Laat 'the' of 'de' voor de bandnaam weg.
* Schrijf afkortingen zonder puntjes.
Nog iets?
Oh ja, je kan kiezen of je een top 10 of een top 25 instuurt. In een top 10 moeten alle albums van verschillende artiesten zijn, in een top 25 mag je per artiest 2 albums zetten.
Ow, en in de uiteindelijke lijst komen alleen platen waar meer dan 1 fok!er op heeft gestemd (of ik moet me nog bedenken).
En zeer belangrijk: als je hebt gestemd moet je dat ff in dit topic zeggen.
Waneer krijgen we de eindlijst te zien?
Ik dacht aan vrijdag 29 maart, in dat geval kan je insturen tot donderdag de 28e.
Dat was het wel voorlopig, heb je nog vragen of opmerkingen dan kan je ze hieronder kwijt.
[Dit bericht is gewijzigd door menjo op 27-02-2002 23:18]
Leuk initiatief Menjo!
Ga je nog verschil maken in de puntentelling tussen een top 10 en top 25?
Bij een top 25 krijgt de nummer 25 punten en elke volgende in de rij 1 punt minder, dus nummer 25 krijgt 1 punt. De top 10 werkt hetzelfde behalve dat de nummer 1 20 punten krijgt en elke daarna 2 punten minder, dus de nummer 10 krijgt dan 2 punten.
Het kan btw zijn dat als je als je je keuze hebt verzonden een mail-error krijgt, dat zal wel aan de hosting liggen. Als dat gebeurt moet je gewoon ff back doen en opnieuw verzenden.
Let wel ff op dat alle albums van voor 2001 zijn, het zou jammer zijn als ik albums zou moeten schrappen uit de eindlijst.
quote:Voor zover ik weet waren al mijn albums van voor 2001
Op Wednesday 27 February 2002 17:51 schreef menjo het volgende:
mooiLet wel ff op dat alle albums van voor 2001 zijn, het zou jammer zijn als ik albums zou moeten schrappen uit de eindlijst.
quote:Hmm, dan heb je met een top 25 325 punten in de melk te brokkelen en met een top 10 110...
Op Wednesday 27 February 2002 14:55 schreef menjo het volgende:
Oh over de puntentelling:Bij een top 25 krijgt de nummer 25 punten en elke volgende in de rij 1 punt minder, dus nummer 25 krijgt 1 punt. De top 10 werkt hetzelfde behalve dat de nummer 1 20 punten krijgt en elke daarna 2 punten minder, dus de nummer 10 krijgt dan 2 punten.
Het kan btw zijn dat als je als je je keuze hebt verzonden een mail-error krijgt, dat zal wel aan de hosting liggen. Als dat gebeurt moet je gewoon ff back doen en opnieuw verzenden.
Dat wordt een top 25
Lijkt me leuk om dit ook per tijdperkt te doen, soort alternatief 60's/70's/80's/90's toernooi.
Maarreh....stemmen lukt me niet, je site is nu al fubar!
Als je een error krijgt moet je ff terug gaan en opnieuw verzenden, mn script is iig goed.
[Dit bericht is gewijzigd door menjo op 27-02-2002 23:22]
quote:Kan je ff opnieuw stemmen maar dan zonder die te nieuwe cds erin? Anders moet ik er wat schrappen en dat zou zonde zijn
Op woensdag 27 februari 2002 17:09 schreef Tweek het volgende:
gestemd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |