Omdat grotere namen veel bekender zijn bij het publiek en vooral - oudere mensen.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 16:51 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Dat valt wel mee denk ik. Waarom zouden vooral beginnende bandjes daar last van hebben? Dat zijn juist de cd's die online ook moeilijker te vinden zijn. En het zijn vaak de cd's van grote bands die voor 22 euro in de winkel komen, terwijl de kleinere bands nog wel regelmatig voor 15 tot 17 euro ernaast liggen.
Ik moet zeggen dat ik over het algemeen ook liever cd's koop van wat onbekendere bandjes.
En hun cd's zullen ook meer gedownload worden.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 18:34 schreef snorfiets het volgende:
maar grotere bands hebben gewoon veel meer aanhang en bekendheid waardoor ze zowiezo meer zullen verkopen, lijkt me
wel wat aan de late kantquote:Op maandag 8 oktober 2007 15:25 schreef guitarist.nl het volgende:
[TK] Kaartje Enter Shikari vanavond @ Tivoli
Klinkt tof, ze zijn nu met een nieuw album bezig toch?quote:Op maandag 20 oktober 2008 21:38 schreef Mosq. het volgende:
Iemand het nieuwe nummer als gehoord? 't is een remake van een demo, maar hij is wel meesterlijk gedaan:
voorprogramma van the prodigy!quote:Op dinsdag 30 juni 2009 16:45 schreef Angel_of_Dth het volgende:
HMH? Is die niet wat groot voor Enter Shikari? Of doen ze voorprogramma voor een andere act?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |