Ik brand wel eens films voor vriendenquote:Op zondag 25 maart 2007 18:32 schreef Geqxon het volgende:
Disco is voor mensen die niet weten hoe ze in OS X moeten branden.
En branden is voor mensen met weinig opslagruimte == paupers.
En ik maar denken dat die kindjes daar zo hard werkenquote:Op zondag 25 maart 2007 18:59 schreef Jarno het volgende:
Ja, ik had ook zo'n boekje besteld via iPhoto, maar worden die boekjes ook in Taiwan gedrukt ofzo? Duurt laaaaaaaang.
Niemand is slechter geworden door die propaganda van ze...quote:Op zondag 25 maart 2007 19:00 schreef Anthraxx het volgende:
Hij heeft gewoon losse foto's besteld. Maar laat die kindertjes in Taiwan maar zwoegen hoor. Van een beetje kinder arbeid is nog nooit iemand doodgegaan.
Maak even iets mooiers dan.quote:Op zondag 25 maart 2007 18:35 schreef Geqxon het volgende:
Nee, dat downloaden ze dan zelf maar.
Daarnaast ziet de GUI van Disco er totaal niet uit. Zogenaamd hip met dat zwarte kijk mij anders dan de rest zijn gothic feel. Oe oe, "Legal in 48 states", gevaarlijk hoor
Welke Adium theme is dat?quote:Op zaterdag 24 maart 2007 18:43 schreef TwyLight het volgende:
Mijn desktop pwnd [afbeelding]
[[url=http://www.puregfx.net/desktop/23-03-2007/desktop.th.png]afbeelding][/url]
[[url=http://www.puregfx.net/desktop/23-03-2007/desktop.windows.th.png]afbeelding][/url]
En ga je die toevallig nog online zetten?quote:
quote:Op zondag 25 maart 2007 20:50 schreef TwyLight het volgende:
Hey blaxje, toffe icons: http://iconfactory.com/freeware/preview/vend
Ik zou wel willen maar ik weet niet waar dat wordt opgeslagenquote:Op zondag 25 maart 2007 21:05 schreef Tomasso het volgende:
En ga je die toevallig nog online zetten?
Jaquote:Op zondag 25 maart 2007 21:10 schreef Tomasso het volgende:
En kan ik de originele icons altijd nog terugzetten?
quote:Op zondag 25 maart 2007 21:14 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Ik zou wel willen maar ik weet niet waar dat wordt opgeslagen.
quote:Op zondag 25 maart 2007 20:50 schreef TwyLight het volgende:
Hey blaxje, toffe icons: http://iconfactory.com/freeware/preview/vend
Niet iedereen heeft vrienden hoor, dat is gemeen van je!quote:Op zondag 25 maart 2007 18:34 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Ik brand wel eens films voor vrienden [afbeelding].
Jij niet?
Toch nog ff, hoe verander de icons van de prullenbak en die daarnaast?quote:Op zondag 25 maart 2007 22:49 schreef Tomasso het volgende:
Hoe zorg ik er trouwens voor dat de icons in het dock veranderen? En waar had je ze vandaan Twylight?
Veel vragen, ik weet het
Never mind
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |