FOK!forum / Muziek / Dave Matthews Band
Meneer_Aartzondag 27 januari 2002 @ 23:05
Ik ken ze verder niet, maar The space between us is wel een heel mooi nummer. Iemand die ze kent?
nikaomaandag 28 januari 2002 @ 18:43
jeps.. vind het super.. wel ff wennen somige nummers.. maar erg gaaf,..schijnen in Amerika al erg bekend te zijn...
Zandermaandag 28 januari 2002 @ 18:44
quote:
Op zondag 27 januari 2002 23:05 schreef Meneer_Aart het volgende:
Iemand die ze kent?
Ik heb ze een keer op Parkpop zien spelen. Meer dan uitstekende muzikanten, maar het is me verder niet echt bijgebleven.
Kellymaandag 28 januari 2002 @ 19:49
Ik heb m net opgezet, fantastisch nummer. Ik ken ze verder niet, maar ga binnenkort wel eens kijken hoe de rest van hun muziek is. Ze hebben toch ook eens gespeeld met santana?
Arceemaandag 28 januari 2002 @ 20:00
quote:
Op zondag 27 januari 2002 23:05 schreef Meneer_Aart het volgende:
Ik ken ze verder niet, maar The space between us is wel een heel mooi nummer. Iemand die ze kent?
Yep.

The Best of What's Around had ik op m'n FOK!ZeeDee gezet. Vind ik echt een prachtig nummer. Aanrader dus.

Die komt van hun CD Under the Table and Dreaming (1994), waarvan ook Ants Marching, Satellite en Typical Situation errug mooi zijn.

Strolie75maandag 28 januari 2002 @ 20:00
"Crash into me" vind ik persoonlijk hun mooiste nummer
Citroentjemaandag 28 januari 2002 @ 20:02
quote:
Op maandag 28 januari 2002 19:49 schreef Kelly het volgende:
Ze hebben toch ook eens gespeeld met santana?
Klopt, maar niet helemaal. "Love Of My Life" is alleen met Dave Matthews. Mooi nummer. Verder ken ik weinig van Dave Matthews Band.
Schorpioenmaandag 28 januari 2002 @ 21:09
Ik heb ze een tijd geleden een keer in het voorprogramma van de stones gezien, maar toen vond ik het niet bijzonder. Het zijn stuk voor stuk puike muzikanten maar podiumuitstraling hebben ze niet echt.
Veel later hoorde ik opeens een nummer van ze op de radio ("I did it" geloof ik) en dat klonk echt heel goed. Ik heb toen hun cd Everyday gekocht, en ik vind ze toch eigenlijk wel erg goed.
n0.G3nmaandag 28 januari 2002 @ 21:11
ik heb TSB (tiësto remix) op de comp van hun

is wel relaxed

Machielmaandag 28 januari 2002 @ 23:50
Ik heb hun nieuwste album everyday door het horen van het nummer mother, father was ik zeer van onder de indruk.. the space between is ook erg goed maar verder niet fantastisch maar wel degelijk Goeie zanger iig.

Vind trouwens de versie in die reklame waar een mooie dame op het peron begint mee te zingen met the space between op haar MP3speler(geloof ik?) en iedereen geld begint te geven erg mooi misschien nogwel mooier klinken

Fixxxerzaterdag 11 mei 2002 @ 01:01
ja ik ken het nummer "crush" van hun
Mikulazaterdag 11 mei 2002 @ 01:05
ontzettende ruige band... vind vooral het nummer typical situation van Under the Table and Dreaming (geloof ik) erg mooi..
kezmaniazaterdag 11 mei 2002 @ 11:54
quote:
Op maandag 28 januari 2002 19:49 schreef Kelly het volgende:
Ik heb m net opgezet, fantastisch nummer. Ik ken ze verder niet, maar ga binnenkort wel eens kijken hoe de rest van hun muziek is. Ze hebben toch ook eens gespeeld met santana?
Inderdaad op supernatural.

Er bestaat ook een hele mooie set van hun in de serie VH1 storytellers( vh1 is een muziekzender in amerika) gewoon ff zoeken bij kazaa, grokster ed

Trance4Everzaterdag 11 mei 2002 @ 12:50
The Space Between (DJ Tiesto Mix)

een AAA plaat

Yokozunazaterdag 11 mei 2002 @ 14:02
quote:
Op maandag 28 januari 2002 18:44 schreef Zander het volgende:

[..]

Ik heb ze een keer op Parkpop zien spelen. Meer dan uitstekende muzikanten, maar het is me verder niet echt bijgebleven.


Ik vind het wel een POP nummer, waar overigens niet mis mee hoeft te zijn. Volgens mij kunnen ze hier best mee in de top40 komen
Shortzondag 27 oktober 2002 @ 23:45
Mooiste nummer Rythme and Reason van Under the Table and Dreaming. Heb ze zien op treden in Amerika....
ulliezondag 27 oktober 2002 @ 23:49
Een keer gezien als voorprogramma van de Stones. Deed me helemaal niks. Middle of the Road muziek doet 't goed in Amerika, maar hier gelukkig niet. Zie ook bijvoorbeeld Hootie & the Blowfish.
killingcupidzondag 27 oktober 2002 @ 23:55
Heb een stuk of 6 albums van ze en ik vind het echt geweldig. Een van de beste en meest smaakvolle pop/rock drummers in de 'scene' (carter beaufort) en allemaal GEWELDIGE muzikanten! Soms Victor Wooten mee op bass (mijn god, wat een geweldige bassist!!!).

Check 'lillywhite sessions' ook eens (de cd).

Reddiablomaandag 28 oktober 2002 @ 08:11
Geniale band, met een combinatie van muziekstromen en stijlen.

Mijn persoonlijke favoriet is eigenlijk de hele CD Before these Crowded Streets, die barst van de inventiviteit en afwisseling.

Naar mijn mening muzikaal gezien een van de beste bands die er op dit moment zijn, zo niet de beste.

fsleekingmaandag 28 oktober 2002 @ 11:58
quote:
Mijn persoonlijke favoriet is eigenlijk de hele CD Before these Crowded Streets, die barst van de inventiviteit en afwisseling.
ook mijn favoriet, ze komen niet snel naar Europa helaas, want er is hier gewoon te weinig belangstelling.
rooierooiemaandag 30 december 2002 @ 11:51
Weet niet of ik hier naar het Vraag en Aanbod-topic mag verwijzen, maar ik heb daar een cd van de Dave Matthews Band te koop aangeboden. Misschien dat er muziekliefhebbers zijn die geïnteresseerd zijn maar die nooit in dat topic kijken... (Ik keek er zelf tot vandaag eigenlijk ook nooit in, vandaar.)
Rooligandinsdag 20 april 2004 @ 15:16
Ik heb onlangs de DVD "Live at Central Park" aangeschaft.............. wat een show. Die kleine dikke opdonder met zijn patserige bandleden kunnen er wat van!

Ik ben goed naar Dave Matthews gaan luisteren, sinds de release van "Dave Matthews & Tim Reynolds - Live at Luther College". Vervolgens maar direct de albums "Before these...." en "Under the table and dreaming" aangeschat. Zeer inventieve muziek met een duidelijk eigen geluid; waarvan de nummers makkelijk in het gehoor liggen. Geweldige gitaarriffs en een idioot goeie drummer. Moet wel bekennen, dat ik van hun nieuwere werk nog weinig gehoord heb...
Rooligandinsdag 20 april 2004 @ 15:31
PICS willen we zien....




Dave Matthews:



Carter Beauford:



Boyd Tinsley


Stefan Lessard:



Leroi Moore:

Quickbeamvrijdag 23 april 2004 @ 13:45
ja dave rules , ik heb ook onlangs dmb central park op dvd gekocht. Ze zijn gewoon DE live band, ik kan geen andere band bedenken die een beter show zou kunnen leveren. Al hun cd's (behalve everyday BRRR) zijn kickass. Er komt waarschijnlijk deze zomer of dit najaar een nieuwe cd uit, die in de stijl van before these crowded streets moet passen. Ik hoop dat dit weer een knaller word waar je jaren naar kunt luisteren net zoals hun eerste echte 3 cd's.
Kirkezaterdag 24 april 2004 @ 01:09
Ken ze van Crash en Remember Two Things, de latere dingen spreken met niet meer zo aan. Vind je dit leuk, luister naar zijn solo live plaat met Tim Reynolds. Verder komt John Mayer in de buurt...
lindastuurmanwoensdag 26 mei 2004 @ 23:46
Ik ben ondertussen ook al een tijdje helemaal into DMB (zo'n 3 jaar nu). Ze zijn gewoon helemaal te gek, elke CD van ze is super! Mijn eerste CD was Crash en dat zal ook altijd mijn favoriete CD blijven denk ik. Het nummer Two Step was het nummer dat me deed realiseren hoe goed deze band is.

Ik heb ze nog nooit live gezien, maar deze zomer ga ik ze zeker zien in de States! Ze gaan een gratis concert geven in het Golden Gate Park in San Francisco. Het zal dus net zo gezellig gaan worden als het Central Park concert (ook een super concert/DVD natuurlijk!).
Idd, er zou een nieuwe CD moeten komen deze zomer. En als die echt in het Before These Crowded Streets straatje past, dan kan het al niet meer stuk!
Het solo album van Dave (Some Devil) ben ik ook helemaal weg van trouwen. Wat een geweldige teksten kan die gozer schrijven zeg!

Heeft iemand trouwens ooit de clip van "I did it" gezien. Echt een geweldige clip!
Hutadonderdag 24 juni 2004 @ 23:26
Dave Matthews (Band)!!
Ik zal deze zomer ook in SF zijn, dus ben erg benieuwd naar de concertdatum!
Quickbeamvrijdag 25 juni 2004 @ 00:32
sorry to break your bubble maar
dat concert in sf gaat volgens mij niet door, want de locale gemeente wil dat niet ofzo (tenminste zoiets
meen ik te hebben gelezen op www.nancies.org). Ja de clip van i did it is cool MAAR het album everyday is helaas niet zo goed
Hutavrijdag 25 juni 2004 @ 10:36
Bedankt voor die link, Quickbeam!
lindastuurmanzaterdag 10 juli 2004 @ 23:37
Concert gaat wel door hoor. Er is al allerlei promotiemateriaal gemaakt. Het concert is niet op de 11e september zoals geplanned, maar 1 dagje later.
Ik hoop dat ik op tijd ben met m'n werk die dag, dan kan ik er nog naartoe

Ik zal iig nog naar 2 andere concerten van ze gaan in San Diego and LA. Heb er echt ongelooflijk veel zin in!
DennisMooremaandag 23 augustus 2004 @ 02:24
Dave Matthews Band - Gravedigger .

Gravedigger
when you dig my grave
could you make it shallow
so that I can feel the rain
Gravedigger
Quickbeamdinsdag 24 augustus 2004 @ 08:52
is dat iets posifties dennis, of vind je het maar kut
DennisMooredinsdag 24 augustus 2004 @ 09:03
quote:
Op dinsdag 24 augustus 2004 08:52 schreef Quickbeam het volgende:

is dat iets posifties dennis, of vind je het maar kut
Zie de .
Doekedinsdag 24 augustus 2004 @ 13:07
Een top band!!!

Heb pas hun laatste live cd in huis gehaald: The Gorge 2002

http://www.davematthewsband.com/sights/sights_main.asp?album=16

Jammer dat ze bijna nooit hier in Europa spelen. Heb ze helaas maar een keer gezien op Parkpop.
BadDaydinsdag 24 augustus 2004 @ 20:31
Busted Stuff (incl. DVD) vandaag eindelijk gekocht! Echt ik snap niet waarom ze eerst die Lillywhite sessies in de kast hebben gezet, dit is zo veel beter dan Everyday..
julekesdonderdag 26 augustus 2004 @ 15:43
quote:
CHICAGO - De Amerikaanse rockgroep Dave Matthews Band is betrokken bij een stinkend zaakje. Een chauffeur van de band zou op een brug in Chicago de toilettank van de tourbus hebben geleegd bovenop een rondvaartboot. De Amerikaanse staat Illinois heeft de band aangeklaagd, aldus de Chicago Tribune donderdag.

Bijna honderd toeristen kregen de meer dan 350 kilo menselijk afval op hun hoofd. Vijf mensen zijn voor onderzoek naar het ziekenhuis gebracht. De poep die niet op de toeristen is beland, kwam in de rivier terecht.


De staat Illinois heeft 70.000 dollar (58.000 euro) schadevergoeding geëist van de Dave Matthews Band, die zich profileert als politiek geëngageerd en milieubewust. De band wordt aangeklaagd voor milieuvervuiling en bedreiging voor de volksgezondheid.
bron: nu.nl
Slordig hoor Dave
mark_03donderdag 26 augustus 2004 @ 19:17
Live @ The Red Rocks is goed !!!
rooierooiedonderdag 26 augustus 2004 @ 21:35
350 kilo poep, tjemig!
Hutadonderdag 24 februari 2005 @ 22:49
Ik ben verbaasd hoe ik twee uur lang met een hoofdtelefoon stil kan zitten terwijl ik luister naar Dave Matthews. Tijdens die twee uur luister ik alleen maar. Ik doe verder werkelijk niks. Zijn akoestische dubbel-album met Tim Reynolds "Live at Luther College" is waarschijnlijk het beste live-album dat ik ooit gehoord heb..

Een zelf-geïmporteerd album uit Amerika, toen ik in Boston en New York was voor werk en plezier. Het lag een tijdje in de kast wachtend om weer gespeeld te worden. Jammer dat Dave Matthews niet zo populair is in Nederland, want elk nummer is een boeiend verhaal dat gestalte krijgt door prachtige gitaren en zang.

Opgenomen in een zaaltje ergens op een universiteit. Een paar stoelen voor het publiek, twee barkrukken voor de twee gitaristen waarvan Dave er een is. Het publiek moedigt de muzikanten aan én niet andersom.

Prachtig, hoe Dave begint te praten over de dag dat hij een mooie vrouw ontmoette in New York, maar geen telefoonnummer vroeg. Boos beseft hij dat hij de vrouw nooit meer zal zien in de mensenmassa van NY. Het leven is te kort om altijd maar te aarzelen. Wat gitaarakkoordjes op de achtergrond. Het publiek lacht af en toe om sommige gedachtegangen die geuit worden. "Damn that girl was fine!" Ongekend hoe zijn spraak, naarmate zijn verhaal vordert, foutloos en langzaam overgaat in een goed opgezet muziekstuk.

Herkenbaar, hoe hij zingt over het leven in een stad, de maatschappij, levensvragen, jongensdromen, familie, vrienden en liefdesrelaties - allen in voor en tegenspoed.

Verbazendwekkend, hoe zijn maat Tim met de gitaar te werk gaat. Alsof hij met een gitaar in zijn handen geboren is, tokkelt hij erop los als een bezetene - maar de muziek blijf rustig overkomen. Zijn 6 minuten durende solo is geen straf om naar te luisteren.

Waarom ik dit schrijf? Omdat bijna niemand in Nederland Dave Matthews kent en gebrainwashed lijkt te zijn door de Radio538 meute. Overgeproduceerde marketing met teveel nonsens en oppervlakkigheid. Live luisteren naar twee getalenteerde jongelui die gewoon hun ding doen, is toch velen malen leuker dan luisteren naar iemand die brult over zijn bitches en ho's en bij MTV over het scherm wandelt alsof hij zojuist een stomp in zijn kruis heeft gekregen?
Rooliganvrijdag 25 februari 2005 @ 08:35
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 22:49 schreef Huta het volgende:
...
Zijn 6 minuten durende solo is geen straf om naar te luisteren.
...
Stream!
lindastuurmanvrijdag 25 februari 2005 @ 13:07
quote:
Op donderdag 24 februari 2005 22:49 schreef Huta het volgende:
Omdat bijna niemand in Nederland Dave Matthews kent en gebrainwashed lijkt te zijn door de Radio538 meute. Overgeproduceerde marketing met teveel nonsens en oppervlakkigheid. Live luisteren naar twee getalenteerde jongelui die gewoon hun ding doen, is toch velen malen leuker dan luisteren naar iemand die brult over zijn bitches en ho's en bij MTV over het scherm wandelt alsof hij zojuist een stomp in zijn kruis heeft gekregen?
Mooi gezegd en het feit dat DMB hier zo klein blijft vind ik uitermate jammer. Maar goed, niets aan te doen...

Afgelopen zomer ben ik naar een concert van ze geweest in LA. Ze speelde 3 nieuwe nummers waaronder Joy Ride. Ik heb er een versie van kunnen downloaden en die klonk wel aardig, maar live. Wow, dan heeft het echt power!
Zo'n concert is overigens zowiezo fantastisch, de sfeer is geweldig, de muziek is super, Dave heeft zo z'n droge opmerking tussendoor en er zitten werkelijk duizende ECHTE fans. Al die hotels rondom de locatie waar het concert gehouden wordt, zitten vol. Je loopt er binnen en er wordt over niets anders gepraat dan de Dave Matthews Band. Geweldige ervaring was dat .
Hutavrijdag 25 februari 2005 @ 13:38
quote:
Op vrijdag 25 februari 2005 08:35 schreef Rooligan het volgende:
Stream!
Jep
quote:
lindastuurman schreef het volgende:
Afgelopen zomer ben ik naar een concert van ze geweest in LA. Ze speelde 3 nieuwe nummers waaronder Joy Ride. Ik heb er een versie van kunnen downloaden en die klonk wel aardig, maar live. Wow, dan heeft het echt power!
Er gaat niets boven een goede live-band!
quote:
Zo'n concert is overigens zowiezo fantastisch, de sfeer is geweldig, de muziek is super, Dave heeft zo z'n droge opmerking tussendoor en er zitten werkelijk duizende ECHTE fans. Al die hotels rondom de locatie waar het concert gehouden wordt, zitten vol. Je loopt er binnen en er wordt over niets anders gepraat dan de Dave Matthews Band. Geweldige ervaring was dat .
*Jaloers* !!
Hutadonderdag 10 maart 2005 @ 12:43
Chauffeur rockband dumpte poep op toeristen

Uitgegeven: 10 maart 2005 11:00
Laatst gewijzigd: 10 maart 2005 11:15
Bron: Nu.nl

CHICAGO - Een van de chauffeurs van de Amerikaanse rockgroep Dave Matthews Band heeft voor de rechter in Chicago bekend dat hij vorige zomer op een brug in de Amerikaanse stad al rijdend een toilettank heeft geleegd, waarvan de inhoud op een rondvaartboot belandde.

Ruim honderd toeristen kregen in totaal vierhonderd kilo menselijk afval op hun hoofd. De rechter veroordeelde chauffeur Stefan Wohl woensdag tot achttien maanden voorwaardelijke celstraf en 150 uur maatschappelijke dienstverlening, meldde de krant Chicago Tribune donderdag.

De rechter veroordeelde de chauffeur tevens tot het betalen van 10.000 dollar aan de organisatie 'Friends of the Chicago River'. Deze vrijwilligers zetten zich in voor een schonere rivier. Wohl leegde vorig jaar augustus de septic tank in de rivier.
Subgrooverdonderdag 10 maart 2005 @ 16:55
Ja het zijn echt mijn helden! Tipical Situation is echt mijn favorite nummer, muzikaal gezien en ook qua tekst zo mooi! En voor diegene die het nog niet weten is het niet zomaar een bandje uit Amerika: De meest verdienende band van Amerika: Dave Mattews Band!!! ... Maar zo te zien aan jullie reacties ben ik niet de enige die echte muziek kan waarderen... Voor diegene die DMB meer luisteren is het een tip om de Dvd van het concert en Central Park te loeren! Eindeloos genieten! Want niet zoals de meeste bands zijn zij live even geniaal als studio! Maar goed... ff offtopic... ik gok dat 90% van degene die reageren zelf ervaring hebben met muziek maken en daarom deze muziek nog meer waarderen... (ikzelf speel jaren piano en drum (Carter... koning... )...
officervrijdag 11 maart 2005 @ 11:23
Zelf luister ik ook al geruime tijd naar hun muziek en ik kan er geen genoeg van krijgen. Vooral de opnames van het concert 'The Gorge' zijn helemaal geweldig, mede door de lange instrumentale stukken in sommige nummers.

Deze zomer gaan ze weer touren door de VS en ik zit toch sterk te overwegen om naar een concert te gaan. Beetje jammer inderdaad dat weinig Nederlanders de band kennen, want het is zulke goeie muziek!
Kabouter_Krulleputzondag 13 maart 2005 @ 10:54
Ze hebben een gevarieerd repertoire, en dat maakt ervan dat ik niet alles van DMB kan waarderen. Where Are You Going, Angel en The Space Between zijn natuurlijk top
Sandertje21woensdag 20 april 2005 @ 22:07
Ik heb nu ong 80 nummers van ze, en ik vind het geweldige muziek!

Jammer dat ze in europa niet zo bekend zijn.
Sandertje21zaterdag 23 april 2005 @ 15:54
Weinig fans hier.
peacemanzaterdag 23 april 2005 @ 15:58
Leuke band, maar te onbekend nog voor de meesten...
Toffe_Ellendezaterdag 23 april 2005 @ 16:12
Tvp ga er nog wat van ontdekken wil ik wedden...
Apfelzaterdag 23 april 2005 @ 23:18
Ben toevallig Everyday aan het luisteren.
Trismuszondag 24 april 2005 @ 14:50
DAVE MATTHEWS band is een zeer goede band. Nummers die ik erg goed vind zijn o.a. "The Bartender", "Grace is Gone", "Two Step", "The Space between us" en last maar zeker not least "when the world ends"

Tip van Flip
Trismuszondag 24 april 2005 @ 14:51
Ahhhhhhhhhhhhhh helemaal vergeten, "Gravedigger", "Cry Freedom" echt super
Sandertje21dinsdag 26 april 2005 @ 00:04
[GEZ] Dave Matthews band DVD's en CD's.

Quickbeamzaterdag 30 april 2005 @ 10:37
het nieuwe album van DMB komt over 9 dagen uit, stand up. Hopelijk wordt dit wel populair buiten de vs/canada want dan ben ik in ieder geval niet de enige die er naar luisterd. Ik heb al een aantal clips beluisterd en het klinkt weer ouderwets goed (dus niet everyday).
Apfeldonderdag 12 mei 2005 @ 10:16
quote:
Op zaterdag 30 april 2005 10:37 schreef Quickbeam het volgende:
het nieuwe album van DMB komt over 9 dagen uit
Geweldige plaat

Stolen Away On 55th & 3rd
Quickbeamzaterdag 21 mei 2005 @ 09:37
klopt prima album . Ik vind hunger for the great light ook erg goed.
Hutavrijdag 23 september 2005 @ 16:00
Iemand die het over het nieuwe album Stand Up wil hebben?

Ik heb het vanmiddag beluisterd in de platenzaak, maar heb het niet direct gekocht. Het viel dus een beetje tegen om eerlijk te zijn (en ik ben een groot DMB fan!).

Wat is jullie mening?
Nirakmaandag 6 november 2006 @ 23:12
Toch dit topic eens omhoog halen
Al vanaf het zogenaamde proefcd tje wat een aantal jaren geleden (aantal trackstukjes van before these crowded streets) bij het magz OOR zat ben ik helemaal weg van de DMB.
Geweldige band, ik krijg nooit genoeg van de muziek die ze maken en zou ze graag eens life zien...
SFRjedinsdag 7 november 2006 @ 15:55
'Crash into me' is te gek . Luister m (te) vaak. Ik zal maar eens opzoek gaan naar andere nummers.
kreuk050dinsdag 7 november 2006 @ 16:15
Heb de cd gekocht toen ik in 2002 in Canada was, daar waren ze heel bekend.

Ben de cd nu kwijt maar weet wel dat deze erg relaxt was!
Apfelwoensdag 8 november 2006 @ 15:40
Paradiso!

DAVE MATTHEWS, AN ACOUSTIC EVENING WITH DAVE MATTHEWS
zaterdag 10 maart 2007
Voorverkoop vanaf zaterdag 18 november
Voorverkoop informatie
SFRjewoensdag 8 november 2006 @ 16:15
Oh nice thanks
Nirakwoensdag 8 november 2006 @ 17:45
quote:
Op woensdag 8 november 2006 15:40 schreef Apfel het volgende:
Paradiso!

DAVE MATTHEWS, AN ACOUSTIC EVENING WITH DAVE MATTHEWS
zaterdag 10 maart 2007
Voorverkoop vanaf zaterdag 18 november
Voorverkoop informatie
Hij staat in de agenda voor de voorverkoop
kreuk050woensdag 8 november 2006 @ 19:43
Ff in de gaten houden dit concert.
Nirakmaandag 16 april 2007 @ 17:42
Voor Paradiso had ik dus net ff achter het net gevist
Maar ik heb net kaarten besteld voor Brussel in mei
Pinkpop komen ze ook maar het is natuurlijk leuker om naar Brussel te rijden!
Apfelmaandag 16 april 2007 @ 22:02
Ja inderdaad. Op pinkpop worden ze vast weggefrommeld in 45 minuten om 11 uur 's ochtends.
Nirakdinsdag 17 april 2007 @ 19:52
Mensen weten niet wat ze missen!
Maar ik ben blij dat ik naar Brussel kan, want ik zag het dus niet zitten om al vanaf 's ochtends heel vroeg in Landgraaf te zijn voor de 45 minuutjes..
Apfeldinsdag 22 mei 2007 @ 10:39
Aanstaande zondag is het zover!

DMB in Brussel
kreuk050dinsdag 22 mei 2007 @ 11:56
A.S. weekend Pinkpop, ben benieuwd naar ze!
Nirakdinsdag 22 mei 2007 @ 12:12
Ik heb er zo'n zin in
Ik ben nog nooit in vorst nationaal geweest, maar het schijnt een niet al te grote zaal te zijn
Nirakmaandag 28 mei 2007 @ 01:54
Het was GE WEL DIG!!!!
Black_Rainbowmaandag 28 mei 2007 @ 02:50
zo, net thuis, en idd, kleine 3 uur genieten. Ben echt kapot, maar was het echt wel waard.
Black_Rainbowmaandag 28 mei 2007 @ 02:54
Nog even snel de playlist:
(Still Water)
Don’t Drink the Water *
When The World Ends *
Grey Street *
Dream Girl *
Crash Into Me *
Jimi Thing *
The Maker *
Louisiana Bayou *
Sister +
#41 *~
Satellite *~
Crush *
Down By The River *
Stay (Wasting Time) *
Ants Marching *

__________________

So Damn Lucky +
American Baby Intro *
Two Step *


Show Notes:
* Rashawn Ross
+ Dave Solo
~ Tom Morello
lindastuurmanwoensdag 15 augustus 2007 @ 02:16
Ja, dat was echt een geweldige show. Op Dave z'n solo shows na, #2 in de lijst beste live show waar ik zelf bij ben geweest denk ik.
Wel jammer dat er helemaal niets van te merken is..je zou toch denken dat z'n muziek nu eindelijk eens opgepakt wordt door de europeanen, maar ik merk er helemaal niets van. Het gros van de mensen hier kent hem niet eens...echt doodzonde!

Nieuwe CD/DVD "Live at Radio City" is ook helemaal geweldig trouwens. Een van de beste setlists die je je maar kunt wensen!

[ Bericht 15% gewijzigd door lindastuurman op 15-08-2007 02:56:38 ]
ArcticBlizzardwoensdag 20 augustus 2008 @ 11:52
Saxofonist LeRoi Moore, één van de oprichters van de Dave Matthews Band, is in het ziekenhuis overleden aan de gevolgen van een auto-ongeluk.

Dat maakte de Amerikaanse rockgroep vandaag bekend. De 46-jarige Moore kreeg in juni een ongeval met zijn terreinwagen in de buurt van zijn boerderij. Hij liep hierbij meerdere gebroken ribben en een longperforatie op. Enkele dagen na het incident werd Moore ontslagen uit het ziekenhuis. In juli werd hij echter weer opgenomen wegens complicaties rondom zijn herstel.

http://www.spitsnieuws.nl(...)_matthews_overl.html
kreuk050zaterdag 14 maart 2009 @ 20:27
Weet iemand of ze bij hun concerten veel nummers van de cd 'Busted Stuff' spelen?

Geweldige cd
Terneritozaterdag 14 maart 2009 @ 20:32
Gravedigger
Terneritozaterdag 14 maart 2009 @ 20:38
Hij speelt trouwens op 7 juli in de HMH. kaarten zijn nog beschikbaar. Het is dat ik die dag in het vliegtuig zit naar Milaan voor U2, anders had ik er wel heen gegaan
SevenWonderszondag 15 maart 2009 @ 20:51
quote:
Op maandag 28 januari 2002 20:00 schreef Strolie75 het volgende:

Dat heeft Stevie Nicks (van Fleetwood Mac) tijdens haar vorige US-tour gespeeld. Staat op een live-DVD die volgende week uitkomt. In de VS is haar versie vorige week op single uitgebracht (althans op single voor airplay bij de radio-stations)...vind het wel een cool nummer en ga binnenkort eens het origineel en wat meer van Dave Matthews beluisteren...
Nirakmaandag 16 maart 2009 @ 21:54
Ik heb in ieder geval kaartjes voor juli
Numbievrijdag 15 mei 2009 @ 12:00


Nieuwe plaat volgende maand!
Nirakwoensdag 8 juli 2009 @ 01:35
Weet niet of er vanavond meer fokkers zijn geweest in de HMH, maar ik heb ervan genoten
Anchorwoensdag 8 juli 2009 @ 01:37
Heeft hij John Mayer niet een carriereschop gegeven?
Kapteinwoensdag 8 juli 2009 @ 17:36
quote:
Op woensdag 8 juli 2009 01:35 schreef Nirak het volgende:
Weet niet of er vanavond meer fokkers zijn geweest in de HMH, maar ik heb ervan genoten
Het was fantastisch!
MikeyManwoensdag 8 juli 2009 @ 20:12
Yepz, heb ook genoten...

Vond de violist ook een geinig gezicht
funriderdonderdag 9 juli 2009 @ 14:25
Vond ze op Rock Werchter 2009 ook erg vet!!
kreuk050donderdag 9 juli 2009 @ 15:47
Drumsolo

Nieuwe album is trouwens super!!
Nirakdonderdag 9 juli 2009 @ 19:17
Om nog even na te genieten zit ik nu de dvd van piedmont park te kijken

Dat is nog zonder timmy, persoonlijk mis ik timmy niet tijdens optredens. Het is wel een goede toevoeging, maar zijn solo's mogen ze wat mij betreft overslaan...
jeoffdonderdag 9 juli 2009 @ 20:55
Ah Nirak is ook op Fok te vinden
Inderdaad weer een geweldig optreden!! Hopelijk komen ze nu binnen één jaar weer terug en slaan ze ons niet weer een jaartje over (hoewel het nu al beter is dan voor 2007).

Aan de uitverkochte zaal te zien stijgt de populariteit in Nederland in ieder geval (ondanks dat er ook heel wat Engels/Duits werd gesproken in de HMH)
Nirakzaterdag 11 juli 2009 @ 12:28
quote:
Op donderdag 9 juli 2009 20:55 schreef jeoff het volgende:
Aan de uitverkochte zaal te zien stijgt de populariteit in Nederland in ieder geval (ondanks dat er ook heel wat Engels/Duits werd gesproken in de HMH)
achter mij heb ik ook pools en russisch gehoord
Kapteinzondag 31 januari 2010 @ 09:26
*Kick*

3 maart 2010, Heineken Music Hall, kaartjes zijn binnen

Wie gaat er meer?
Black_Rainbowzondag 31 januari 2010 @ 14:33
quote:
Op zondag 31 januari 2010 09:26 schreef Kaptein het volgende:
*Kick*

3 maart 2010, Heineken Music Hall, kaartjes zijn binnen

Wie gaat er meer?
Susidinsdag 9 februari 2010 @ 20:36
Ik ga ook
kreuk050dinsdag 9 februari 2010 @ 21:16
Toen ik in 2002 in Canada (Toronto) was, kocht ik na kort luisteren in de platenwinkel de cd Busted Stuff, geweldige cd en een geweldige herinnering aan die tijd in Canada. Ik denk dat ik die cd als ik 80 ben nog mooi vind...

Live hebben ze nog niet die sfeer bij me opgeroepen die ik heb bij het beluisteren van die cd.

Nieuwe cd vind ik ook onwijs tof btw, rest ken ik nog niet zo heel goed.

Ga helaas niet naar het concert...
Yevgenidinsdag 9 februari 2010 @ 22:58
Alberta Cross is het voorprogramma.
Kapteinwoensdag 10 februari 2010 @ 04:31
quote:
Op dinsdag 9 februari 2010 21:16 schreef kreuk050 het volgende:
Toen ik in 2002 in Canada (Toronto) was, kocht ik na kort luisteren in de platenwinkel de cd Busted Stuff, geweldige cd en een geweldige herinnering aan die tijd in Canada. Ik denk dat ik die cd als ik 80 ben nog mooi vind...

Live hebben ze nog niet die sfeer bij me opgeroepen die ik heb bij het beluisteren van die cd.

Nieuwe cd vind ik ook onwijs tof btw, rest ken ik nog niet zo heel goed.

Ga helaas niet naar het concert...
Busted Stuff vind ik ook hun beste studio-album, maar live doet me toch echt veel meer. Ik houd van mijn nachtrust, maar voor #41 live wil ik te allen tijde wakker gemaakt worden
Kapteinwoensdag 10 februari 2010 @ 04:32
quote:
Op woensdag 10 februari 2010 04:31 schreef Kaptein het volgende:

[..]

Busted Stuff vind ik ook hun beste studio-album, maar live doet me toch echt veel meer. Ik houd van mijn nachtrust, maar voor #41 live wil ik te allen tijde wakker gemaakt worden
Dat van die nachtrust komt ook lekker geloofwaardig over, zo om half 5
DrDentzwoensdag 10 februari 2010 @ 04:36
Die gast heeft wel een fantastische stem.
Ik ken ze niet solo, alleen van zijn optredens met The Rolling Stones en laatst met Neil Young gezien op tv.
Kapteinwoensdag 10 februari 2010 @ 04:46
quote:
Op woensdag 10 februari 2010 04:36 schreef DrDentz het volgende:
Die gast heeft wel een fantastische stem.
Ik ken ze niet solo, alleen van zijn optredens met The Rolling Stones en laatst met Neil Young gezien op tv.
Wild Horses met de Rolling Stones, van de Bridges to Babylon-tour! Daardoor ben ik DMB gaan waarderen
DrDentzwoensdag 10 februari 2010 @ 04:54
Ja dat klopt, en op The Biggest Bang doen ze Let It Bleed. Erg goed.
Kapteinwoensdag 10 februari 2010 @ 05:44
quote:
Op woensdag 10 februari 2010 04:54 schreef DrDentz het volgende:
Ja dat klopt, en op The Biggest Bang doen ze Let It Bleed. Erg goed.
Die ken ik niet, zal 'm eens downloaden kopen
Pilesmaandag 22 februari 2010 @ 17:09
quote:
Op zondag 31 januari 2010 09:26 schreef Kaptein het volgende:
Wie gaat er meer?
Check!
quote:
Op dinsdag 9 februari 2010 20:36 schreef Susi het volgende:
Ik ga ook
Tof, misschien zie ik je dan nog wel
jeoffdinsdag 2 maart 2010 @ 09:41
Present morgen!! Heb er zin in
Numbiedinsdag 2 maart 2010 @ 11:20
Idem hier
Heb ze nog niet eerder live gezien dus ben benieuwd.
jeoffdinsdag 2 maart 2010 @ 17:29
Live komt deze band pas echt tot zijn recht vind ik. Ik vind hun live albums vaak ook nog beter dan hun studio albums.

Jammer dat het concert niet uitverkocht is.. tickets worden nu redelijk gedumpt op Marktplaats voor de helft van de normale prijs
Pilesdinsdag 2 maart 2010 @ 17:41
quote:
Op dinsdag 2 maart 2010 17:29 schreef jeoff het volgende:
Live komt deze band pas echt tot zijn recht vind ik. Ik vind hun live albums vaak ook nog beter dan hun studio albums.
Ik ken er eigenlijk niks van, maar ik hoor dat de hele tijd idd
quote:
Jammer dat het concert niet uitverkocht is.. tickets worden nu redelijk gedumpt op Marktplaats voor de helft van de normale prijs
Oh, das wel jammer ja. Nou ja, HMH is groot genoeg, dus aan mensen geen gebrek
Pilesdinsdag 2 maart 2010 @ 18:55
Oh bagger, morgen Nederlands Elftal in de ArenA Dus met de auto er heen is geen optie

Parkeren in Breukelen dus maar, en dan het laatste stukje met de trein.

[ Bericht 13% gewijzigd door Piles op 02-03-2010 23:00:12 ]
Pileswoensdag 3 maart 2010 @ 14:40
Afzegging Nu moet ik alleen, als ik binnen nu en 2,5 uur niemand anders kan vinden...
Kapteindonderdag 4 maart 2010 @ 08:28
Zooo hé! Het was weer mooi! Genoten van Crash Into Me, Crush en vooral Don't Drink the Water.
Ik hoopte alleen stiekem dat #41 nog zou komen, maar ja, je kunt niet alles hebben hè

De andere Fok!ende Daveheads zich ook vermaakt?
Numbiedonderdag 4 maart 2010 @ 10:44
Ben eerlijk gezegd met een uur weer naar huis gegaan. Band stond als een huis maar de songs an sich spreken me toch niet zo aan als ik had gehoopt. Gelukkig waren de tickets gratis...
Black_Rainbowdonderdag 4 maart 2010 @ 11:20
Stond idd weer als een huis, maar dit is voor mij voorlopig wel de laatste keer dat ik ga. Nu een keer of 4 gezien, en het verrast me niet meer. Elke keer de zelfde show en veel de zelfde liedjes, het doet me weinig meer.

Maar eerlijk gezegd ben ik dave niet alleen live moe, ook de cd's doen me weinig meer, laatste cd kan me ook niet meer boeien. Ik ben klaar met dave. Dus mijn mening zegt ook weer niet zo veel over de kwaliteit van het concert an sich
Pilesdonderdag 4 maart 2010 @ 12:10
Goed concert hoor , matig publiek (maar dat was verwacht)
quote:
Op donderdag 4 maart 2010 11:20 schreef Black_Rainbow het volgende:
Stond idd weer als een huis, maar dit is voor mij voorlopig wel de laatste keer dat ik ga.
Ik zag 'm live voor het eerst, maar ik kan me je mening wel voorstellen Het is hele goede muziek, maar niet spannend genoeg om elke keer weer 'nieuw' te zijn.
jeoffdonderdag 4 maart 2010 @ 13:41
Het leven wordt snel saai als alles elke keer 'nieuw' moet zijn. Ik kan ook niet elke dag naar Dave luisteren (naar welke band wel??), maar een of twee concerten per jaar gaan er goed in! Liever Dave dan een band als U2 die steeds voor uitverkochte stadions spelen terwijl ze teren op goede liedjes uit 1990 en eerder.

Ik vond het een geweldige show van een stel geweldige muziekanten gisteren! Wat kunnen die gasten jammen. Ze speelden veel nummers van hun nieuwe album, dat ik steeds beter vind klinken, maar er kwamen ook een aantal klassiekers voorbij. Ook de covers Burning down the house en Sledge hammer waren ERRRUG strak gespeeld.

Kan niet wachten tot ze er volgend jaar weer zijn.
Kapteindonderdag 4 maart 2010 @ 13:56
Dit was de tweede keer dat ik bij hun concert was (juli vorig jaar was de eerste) en ik ben er nog niet moe van
Ben het wel met Piles eens dat het publiek wat tam was, dat was vorig jaar een stuk beter (waarschijnlijk omdat er meer Amerikanen bij waren, logisch in juli).
Wat mij trouwens opviel: ik hoorde veel meer bas dan de vorige keer, zowel drums als basgitaar dreunden wel érg door. Heb mijn (weinige) telefoonfilmpjes van gisteravond eens vergeleken met die van vorig jaar, en dan is het verschil ook te horen.
fruupkevrijdag 5 maart 2010 @ 18:38
Heb wederom erg genoten van Dave en zijn band wat een goede muzikanten zijn het en de muziek die ze maken vind ik erg goed, muziek die mij boeit van het begin tot eind. Je houd van deze muziek of je houd er niet van, heb al vele grote namen live gezien maar muzikaal vind ik de Dave Matthews Band het beste wat ik ooit live heb gezien. Kan niet wachten tot ze weer terug komen
Norragezondag 6 juni 2010 @ 11:42
Lekkere band! Leuke jams, ga ik meer van luisteren
Markmaandag 2 november 2015 @ 13:39
Maar eens een rotschop geven, want ik ga ze vanavond zien in de Bijlmer Bier Bak. Ken ze verder niet, maar vriend had een kaartje over. Ben benieuwd!
Pleasureman_Gunthermaandag 2 november 2015 @ 13:44
Ik ben er ook bij _O_
GotCmaandag 2 november 2015 @ 15:10
Yeaaaah vanavond! Ben al 14 jaar fan van ze, maar nog niet live gezien.
Ben erg benieuwd!
GotCdinsdag 3 november 2015 @ 09:31
Was tof! *O* Zo blij dat ze m'n alltime favo nummer Crush zo top hebben gespeeld!

Verder vond ik de 2e helft iets minder, beetje overkill aan solo's imo :)
Pleasureman_Guntherdinsdag 3 november 2015 @ 11:02
Was weer tof. Maar wat stond de basedrum en de basgitaar hard t.o.v. de rest :'(
Markdinsdag 3 november 2015 @ 11:10
Vond het wel grappig dat men massaal Happy Birthday ging zingen. Ik was zelf namelijk ook jarig w/

Vond zelf Don't drink the water het beste nummer, die uitgesponnen solo's hoeven van mij ook niet zo
Take_A_Picturezaterdag 7 november 2015 @ 13:33
Ah kak, had ik dat geweten dat ze in Nederland waren :'(