nee je moet buiten staan omdat niet iedereen van jou stank houd! waarom moet ik naar rook stinken en die vieze geur ruiken omdat jij er verslaafd aan bent? niet dus. dus ga lekker buiten en NIET voor de ingangquote:Op donderdag 22 maart 2007 08:05 schreef vosss het volgende:
[..]
Val kapot mafkees. Door onbegripvol tuig als jij moeten we dalijk al buiten staan overal
haha en het mooiste is nog, het is niet mijn probleem! want jullie moeten tegenwoordig buiten rokenquote:Op donderdag 22 maart 2007 09:23 schreef Viswijfje het volgende:
Ren je ook boos achter elke auto aan omdat daar uitlaadgassen uitkomen??
get a live, roken is gewoon lekker en als jij t niet doet is dat niet ons probleem![]()
Ah, wat, nee echt?quote:
maar dat beseffen alleen de sterkere onder ons die daadwerkelijk een tijdjje konden stoppen.....quote:Op donderdag 22 maart 2007 12:30 schreef anti-virus het volgende:
Ik ben maarliefst 3 dagen een ex-roker.
Wat nou roken is lekker? De smaak? Lekker?! I don't think so.
Steek er nu maar eentje op, proef de smaak ruik de geur? Lekker? Nee hae?
Dus.
Wat denk je? dat je na 3 dagen recht van spreken hebt?quote:Op donderdag 22 maart 2007 12:30 schreef anti-virus het volgende:
Ik ben maarliefst 3 dagen een ex-roker.
Wat nou roken is lekker? De smaak? Lekker?! I don't think so.
Steek er nu maar eentje op, proef de smaak ruik de geur? Lekker? Nee hae?
Dus.
NIET!quote:Op donderdag 22 maart 2007 12:50 schreef fathank het volgende:
[..]
Wat denk je? dat je na 3 dagen recht van spreken hebt?. Over 2 weken loop je toch alweer aan de Van Nelle Export te hijsen
![]()
quote:Op donderdag 22 maart 2007 08:20 schreef Pakspul het volgende:
[..]
Jewel, aangezien jullie volk vindt dat wij naar buiten moeten, maar niet denken om met elkaar voor een rokers hok te zorgen![]()
Je gaat toch dood, dan kun je net zo goed alle geneugten van het leven met je meenemenquote:Op donderdag 22 maart 2007 09:09 schreef Victor_Eremita het volgende:
Maar ik wil zo graag snappen waarom mensen zichzelf en anderen kanker willen geven, alleen maar omdat je dan wat 'stoerder' bent.
Heel gek idee: Rook alleen thuis, dan heeft niemand er last vanquote:Op donderdag 22 maart 2007 08:05 schreef vosss het volgende:
Val kapot mafkees. Door onbegripvol tuig als jij moeten we dalijk al buiten staan overal
geef eens een alternatief waar men wel mag roken buiten, zonder een ander te hinderenquote:Op donderdag 22 maart 2007 12:27 schreef rival het volgende:
[..]
nee je moet buiten staan omdat niet iedereen van jou stank houd! waarom moet ik naar rook stinken en die vieze geur ruiken omdat jij er verslaafd aan bent? niet dus. dus ga lekker buiten en NIET voor de ingang
Dat zie je fout, roken is niet lekker!!!quote:Op donderdag 22 maart 2007 20:32 schreef HetUltiemeKonijntjuh het volgende:
[..]
Je gaat toch dood, dan kun je net zo goed alle geneugten van het leven met je meenemen![]()
hippie gebrabbel wat je daar uitkraamtquote:Op vrijdag 23 maart 2007 07:58 schreef anti-virus het volgende:
[..]
Dat zie je fout, roken is niet lekker!!!
Je maakt jezelf een slaaf van je pakje, je hebt jezelf gebonden aan die sigaretten.
Stop er mee
Achja, van junkies kun je niet verwachten dat ze zelf de juiste stappen kunnen ondernemen om hun verslaving te beeindigen. Die moet je dus een handje helpen zo af en toe.quote:Op vrijdag 23 maart 2007 09:34 schreef fathank het volgende:
[..]
hippie gebrabbel wat je daar uitkraamt![]()
Waarom zou ik moeten stoppen met roken? Ben ik ineens een slechter mens omdat ik rook? Ik bepaal zelf wel wat ik doe en laat. Ik betaal niet voor niets iedere maand een dikke premie voor m'n ziektekostenverzekering. Daar wil ik in de toekomst wel wat voor terug zien...quote:Op vrijdag 23 maart 2007 09:36 schreef Jarno het volgende:
[..]
Achja, van junkies kun je niet verwachten dat ze zelf de juiste stappen kunnen ondernemen om hun verslaving te beeindigen. Die moet je dus een handje helpen zo af en toe.
nee maar je moet wel stoppen omdat roken niet lekker is!quote:Op vrijdag 23 maart 2007 09:40 schreef fathank het volgende:
[..]
Waarom zou ik moeten stoppen met roken? Ben ik ineens een slechter mens omdat ik rook? Ik bepaal zelf wel wat ik doe en laat. Ik betaal niet voor niets iedere maand een dikke premie voor m'n ziektekostenverzekering. Daar wil ik in de toekomst wel wat voor terug zien...
ik weetetquote:Op vrijdag 23 maart 2007 10:52 schreef RSie het volgende:
ja, maar als je daarna een 2e aansteekt is ie wel weer verdomd lekker!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |