o ok dat is beter, mooie auto hoor!quote:Op dinsdag 17 april 2007 22:41 schreef swiftrijdster het volgende:
http://i55.photobucket.com/albums/g158/suzi_lonny/wendy004-1.jpg
dit is de originele foto
Wat heb je allemaal gedaan dan? En wat voor stoelen zitten erin, dat is niet duidelijk te zien op het plaatje.quote:Op dinsdag 17 april 2007 22:45 schreef swiftrijdster het volgende:
tenminste iemand die de auto niet afkraakt omdat ie niet hard gaat.
dankje, was ook flink wat werk om m zo te krijgen
Alleen zo'n turbo heb je niet en die focus kan je niet betalen...quote:Op dinsdag 17 april 2007 22:37 schreef swiftrijdster het volgende:
hoezo sneu, de auto hoeft niet snel te rijden
en er zijn al genoeg swift turbo's maar die blokken houden het niet lang uit.
als ik een snelle en uitgebouwde auto wil koop ik die wel van Sverre Isachsen.
ford focus met 500+ pk
Niemand durft het hardop te zeggen. Is die vriend van je 2 bij 2?quote:Op dinsdag 17 april 2007 22:48 schreef swiftrijdster het volgende:
je bent wel de enige.
mk2 gti kuipstoeltjes.quote:Op dinsdag 17 april 2007 22:47 schreef mbargo het volgende:
[..]
Wat heb je allemaal gedaan dan? En wat voor stoelen zitten erin, dat is niet duidelijk te zien op het plaatje.
nee hoezoquote:Op dinsdag 17 april 2007 22:48 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Niemand durft het hardop te zeggen. Is die vriend van je 2 bij 2?
quote:Op dinsdag 17 april 2007 22:33 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Het is inderdaad maar waar je waarde aan hecht
[..]
Maar zeg nou zelf: je laat je auto eruit zien alsof ie 300+ gaat, maar ondertussen gaat ie niet harder dan een standaard Swift. Misschien nog wel langzamer door al die brede bumpers. Dat is toch sneu?
Plus ik heb HET gespot:quote:Je moest de hele paintjob zien, de paint om de lampen is eigelijk 2tone (dus onder gaat dat door, met die bolletjes e.d.):
Ik en mijn oom reden ook met een civic (coupe) zelfde bouwjaar, mijn oom heeft een 1.5LSi (en hij een 1.6 VTi) achter hem aan, dus wij staan naast elkaar @ stoplichten... zit hij stoer te doen, met 1 hand op stuur de ander op de pookMijn oom heeft 100% standaard auto met alleen een remus eind demper, en die gast zeker weten een Openluchtfilter en meer niet
.. Dus hij gebaart van wie het eerst @ de volgende kruispunt was.. mijn oom zegt van let op, wij burnout hij burnout, slaat zijn motor af
![]()
![]()
![]()
![]()
Wij lachen, hij probeert te starten, lukt niet![]()
![]()
![]()
![]()
een heuse Sjonnie, in vlees en bloed
![]()
Laterna heb ik hem weer gespot, maar we reden door dus is niet 100% goede kwaliteit![]()
quote:Asjeblieft zeg, zo'n grill, zo'n bumpers kan je toch niet mooi vinden??? Ok, de velgen en sideskirts zijn The Bomb.. maar de rest?![]()
![]()
Oh oke. En nu?quote:Op dinsdag 17 april 2007 22:52 schreef swiftrijdster het volgende:
op die focus wrc zit standaard een turbo
Heej... ff rustig over mijn 8-kleppertje!quote:Op dinsdag 17 april 2007 22:54 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
rustig.. ik haat ook van die mensen (achterlijke mongolen) die bumpers en weet ik veel wat aan hun auto veranderen zonder fftjes onder de motorkap te kijken, en die met hetzelfde olie de auto kopen en weer verkopen, met die 8 kleppertjes van hun
![]()
![]()
0.8 VR3 POWERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR![]()
__!!
Met jou kan ik pratenquote:Op dinsdag 17 april 2007 22:54 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
rustig.. ik haat ook van die mensen (achterlijke mongolen) die bumpers en weet ik veel wat aan hun auto veranderen zonder fftjes onder de motorkap te kijken, en die met hetzelfde olie de auto kopen en weer verkopen, met die 8 kleppertjes van hun
![]()
![]()
0.8 VR3 POWERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR![]()
__!!
Heb je dan meer nodig? Wat weegt zo'n swift nou? Ook drie keer nietsquote:Op dinsdag 17 april 2007 22:55 schreef swiftrijdster het volgende:
dan heb je geen turbo extra meer nodig. maar zo'n ford focus is idd wel duur maar wel heerlijk om te horen en te zien rijden.
maar een swift kun je nooit niet meer als 205 pk geven. want na 190 begeeft het blok het al.
Ja, maar met 190Pk wil het wel rijden.quote:Op dinsdag 17 april 2007 22:58 schreef Spamblik het volgende:
755kg, maarja.. met 50kw...
Het gaat niet alleen om vermogen. Het gaat om het gehele plaatje.quote:Op dinsdag 17 april 2007 22:59 schreef swiftrijdster het volgende:
het gewicht heeft wel voordeel.
de swift weegt zo'n 760kg.
ik vind het gewoon onzin dat sommige zo lopen te janken over het vermogen van een auto.
als je veel vermogen wil koop dan een ferrari ofzo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |