Dat zijn de foto's voor later ,Spuuglokje!quote:Op donderdag 29 maart 2007 14:34 schreef Spuuglokje het volgende:
Sterre is huilerig en Wouter heeft een zelfvoldane grijns omdat ie zijn zusje verdrietig heeft weten te maken (en ondertussen wrijft Tristan zeep uit zijn oog):
[afbeelding]
Sterre deelt een klap uit, maar Wouter duikt weg en gaat vanaf nu nog harder lachen:
[afbeelding]
Sterre vindt het allemaal echt niet leuk meer:
[afbeelding]
*ahum* mama's genen komen om het hoekje kijken *kuch*quote:Op donderdag 29 maart 2007 20:05 schreef pinquit het volgende:
en romijn!!volgens mij ben jij echt uberintelligent ofzo, je doet allemaal al zoveel
![]()
![]()
Mooie collagesquote:Op vrijdag 30 maart 2007 20:45 schreef _Bar_ het volgende:
ik ben me aan het bezig houden met de vele fotos die we van Thijs gemaakt hebben alle 21 maandjes, en kwam toen een paar leuke tegen nog van de vakantie in Hongarije, en heb er een collage van gemaakt;
[afbeelding]
en dan maak je er nog maar 1tje bij, paar dagen voor het overlijden gemaakte fotos
[afbeelding]
in eerste instantie toen ik deze foto zag, dacht ik dat het Jordy was van Githaquote:Op zaterdag 31 maart 2007 18:18 schreef Jelief het volgende:
leuke, lieve, mooie kindjes : check
[afbeelding]
alleen de laarsjes verklappen dat het hier om een meisje gaat![]()
Ze had ook bijna alleen maar jongenskleren aanquote:Op zondag 1 april 2007 14:53 schreef Martineke het volgende:
[..]
in eerste instantie toen ik deze foto zag, dacht ik dat het Jordy was van Githahet is dat er bij stond van die laarsjes, anders had ik het echt niet gezien
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |