Gebruik dan de cijfers die ik eerder gelezen heb! Dus de percentages enzo.quote:Op donderdag 22 maart 2007 15:55 schreef Astroquicky het volgende:
WEST, heb jij nog bekeken hoe het vroeger zat? Er zou namelijk heel misschien nog een interview aan zitten komen, en dan wil ik wel goed voorbereid zijn. Het zou dus handig zijn als ik wist hoe het vroeger precies zat met die reclames. Hou me op de hoogte! In ieder geval top dat je dit wil doen!
Je bedoelt de gegevens over afgelopen zondag? Die heb ik denk ik al, alleen zou ik dat graag willen vergelijken met de formule 1 jaren bij RTL5. Joost Hofman van RTL beweerde tijdens het interview dat er vroeger evenveel reclame was, maar dat wil ik dus even bevestigd, al dan niet ontkracht zien.quote:Op donderdag 22 maart 2007 15:56 schreef sanger het volgende:
[..]
Gebruik dan de cijfers die ik eerder gelezen heb! Dus de percentages enzo.
Meld er dan ook vooral bij dat er tijdens het hele studiogedeelte geen commercial break is geweest, dus dat het ze niet zozeer gaat om de inkomsten
Als hij dat beweerd heeft hij vorig seizoen zeker niet goed opgelet (zou ik zeggen). Toen was er tijdens de race helemaal geen commercial break. Dat RTL het vroeger anders deed is hun probleem.quote:Op donderdag 22 maart 2007 16:09 schreef Astroquicky het volgende:
[..]
Je bedoelt de gegevens over afgelopen zondag? Die heb ik denk ik al, alleen zou ik dat graag willen vergelijken met de formule 1 jaren bij RTL5. Joost Hofman van RTL beweerde tijdens het interview dat er vroeger evenveel reclame was, maar dat wil ik dus even bevestigd, al dan niet ontkracht zien.
HIj had het over de herhalingen, wat dus totaal niet relevant was, aangezien dit 1) totaal iets anders is dan bij een live-race en 2) SBS gewoon inhaakte om het moment dat ze de reclame ingingen en dus niks van de race mistenquote:Op donderdag 22 maart 2007 16:13 schreef sanger het volgende:
[..]
Als hij dat beweerd heeft hij vorig seizoen zeker niet goed opgelet (zou ik zeggen). Toen was er tijdens de race helemaal geen commercial break. Dat RTL het vroeger anders deed is hun probleem.
Ik meen mij te herinneren dat SBS een Nederlandse licentie heeft en geen reclame tijdens live sportwedstrijden uit mag zenden.quote:Op donderdag 22 maart 2007 16:17 schreef wimderon het volgende:
SBS gewoon inhaakte om het moment dat ze de reclame ingingen en dus niks van de race misten
Daarom mag hettijdens de herhaling nog wel.....quote:Op donderdag 22 maart 2007 16:21 schreef APK het volgende:
[..]
Ik meen mij te herinneren dat SBS een Nederlandse licentie heeft en geen reclame tijdens live sportwedstrijden uit mag zenden.
Reclame tijdens de reclamequote:Op donderdag 22 maart 2007 16:34 schreef sanger het volgende:
Daarom mag hettijdens de reclame nog wel.....
Heb ik ook geen moeite mee.quote:Op donderdag 22 maart 2007 17:14 schreef Taco15 het volgende:
Reclame tijdens de herhaling heb ik geen problemen mee, dat moet kunnen.
Daarvoor is het immers ook een herhaling, dan moet je maar live kijken.
Denk het helaas niet, handtekeningen zijn schaars op dit moment lijkt het wel...quote:Op donderdag 22 maart 2007 21:22 schreef Astroquicky het volgende:
mmm... halen we de 8.000 nog vandaag?
Fout!quote:Op donderdag 22 maart 2007 23:17 schreef Astroquicky het volgende:
'k ben zelf een beetje out of ideas I'm afraid...
Hehe, ja, 't is waar eigenlijk. Je hebt gelijkquote:Op donderdag 22 maart 2007 23:21 schreef MaGNeT het volgende:
[..] Fout!
Je moet ons motiveren!
Tsjakkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ps. nog maar 2100 stuks nodig
quote:[Sticky] Mededeling !
Wij betreuren het zeer dat de (eerste) uitzending niet heeft gebracht wat jullie ervan verwacht hadden.
Helaas hebben wij als moderatorteam geen enkele invloed op de kwaliteit of de inhoud van de uitzending(en). Die verantwoordelijkheid ligt geheel bij de redactie.
Vanzelfsprekend zullen wij jullie klachten en opmerkingen overbrengen aan de Redactie, maar meer kunnen wij ook niet doen.
Het heeft dus geen enkel nut dit forum vol te gooien met topics die dezelfde inhoud (klachten/opmerkingen) bevatten.
Wij verzoeken jullie dan ook om je aan te sluiten bij reeds bestaande topics met diezelfde inhoud. Dit puur en alleen om het forum overzichtelijk te houden. Het is overigens algemeen forum-beleid om normaliter dubbel geplaatste topics (zelfde inhoud) te sluiten.
Bovendien vragen wij jullie je aan normale fatsoensnormen te houden. Postings die 'schuttingswoorden' bevatten of persoonlijke aanvallen op individuen zullen zonder mededeling verwijderd worden. Zoals reeds gezegd: wij hebben geen enkele invloed op de uitzending, en het forum hoort te gaan over de race. Helaas komt dat er niet van.
Wij hebben begrip voor jullie teleurstelling en jullie kritiek is welkom, maar plaats die dus a.u.b. in reeds bestaande topics, en hou je aan fatsoensnormen!
Alvast bedankt!
Namens het moderator-team
ASAD & Peet...
quote:Wat een dramatische uitzending
Nou daar zat ik dan deze nacht, helemaal klaar voor de 1e gp van het jaar........Sjonge jonge wat viel dat tegen!! Een prijsvraag op belspelniveau (zelf SBS was daar al mee gestopt) In de studio auto(sport??) kenner meneer Stapel die ontzettend domme vragen zit te stellen en meer reclame dan GP op de buis. Heren, doe alstublieft uw huiswerk, vraag meer centjes aan ING en DHL zodat we in ieder geval van die achterlijke hoeveelheid reclame gespaard worden!!
En er zijn nog VEEL meer klachtenquote:Re: Wat een dramatische uitzending
Ja echt waardeloos hoor al die reclame, zo word de sport echt verknald! Laat ze die reclame maar houden voor tussen de belspelen door. Dan hoeven wij ons er tenminste niet aan te ergeren.
Wij vonden de namen en de tijden ook wel in een erg klein lettertype op het beeldscherm!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |