blijkbaarquote:Op zondag 29 april 2007 14:03 schreef jp84 het volgende:
ik ook![]()
hoe kan die opeens offline zijn dan?
die goos die hem streamed heeft em uitgezet ofzo?
quote:Op zondag 29 april 2007 13:59 schreef tiemo het volgende:
MOchten er nog mensen zijn die een stream hebben voor psv - vitesse?
Plaats hem dan pleasse.
k had eentje uit dit topic gevist voor willem 2 ajax --> zegt nu wel playing maar zwart beeld .. nu moet ik wel zeggen dat dit eerste keer is dat ik wil kijken en sopcast probeerquote:Op zondag 29 april 2007 14:18 schreef jp84 het volgende:
wat een ellende,
beter komt die tele2 stream weer online
gaan is proberenquote:Op zondag 29 april 2007 14:22 schreef jp84 het volgende:
hij schijnt online te zijn 6670
ik heb wel beeld maar het is geen sportzenderquote:Op zondag 29 april 2007 14:22 schreef Jnk18 het volgende:
ja hier ook zwart beeld :p
heb ik ook...quote:Op zondag 29 april 2007 14:25 schreef azaroth het volgende:
[..]
ik heb wel beeld maar het is geen sportzender
-edit
nu is er autoracen
Ik had er net eentje dus ik openen, krijg ik beeld dus ik even kijken. Zie ik opeens een heel bekend icoontje in beeld: TV Sport Direct, die zender zit hier bij mij op de kabelquote:Op zondag 29 april 2007 14:20 schreef Easyedwin het volgende:
k had eentje uit dit topic gevist voor willem 2 ajax --> zegt nu wel playing maar zwart beeld .. nu moet ik wel zeggen dat dit eerste keer is dat ik wil kijken en sopcast probeer![]()
hier ook nietquote:Op zondag 29 april 2007 14:35 schreef JeroenV het volgende:
Ik zie nog steeds niks...
Welk kanaal is ajax? Kan hem niet vindenquote:Op zondag 29 april 2007 14:37 schreef Krazy het volgende:
Iemand een manier om het ajax kanaal in een ander p2p programma te openen ? Sopcast loopt hele tijd vast bij het opstarten
Huh, hoe krijg je dat voor elkaar. Ik hoor het commentaar vloeiend, maar het beeld blijft steken op huntelaar die klaar staat om te beginnenquote:Op zondag 29 april 2007 14:35 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Hier gewoon goed. Maar ja, dat hoef ik niet te zien
Oh wacht, dat is het geluid van een andere wedstrijdquote:Op zondag 29 april 2007 14:37 schreef robski18 het volgende:
[..]
Huh, hoe krijg je dat voor elkaar. Ik hoor het commentaar vloeiend, maar het beeld blijft steken op huntelaar die klaar staat om te beginnen![]()
quote:Op zondag 29 april 2007 14:38 schreef robski18 het volgende:
[..]
Oh wacht, dat is het geluid van een andere wedstrijd. Hij doet dus helemaal niks bij mij
![]()
Jawel, ik kijk Willem II - Ajaxquote:Op zondag 29 april 2007 14:53 schreef Easyedwin het volgende:
is er nu al een werkende stream ?:p
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |