abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 18 maart 2007 @ 00:05:50 #1
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_47385964
*leeg*

[ Bericht 26% gewijzigd door BE op 11-07-2007 09:29:13 ]
***
pi_51255634
Onze FAQ is drastisch aangepakt, en per direct actief:



Diensten
K&W is geen arbeidsbureau, en ook geen klussenbedrijf, het aanbieden van en/of vragen om diensten zien we liever niet. De zgn. huiswerktopics (waarin je opdrachten voor school voorlegt aan users) horen ook niet in K&W thuis.

Belangrijk om te weten
In K&W mag je voor iedere klus een eigen topic openen. Als je een probleem hebt, leg dan goed uit wat er is en probeer wanneer mogelijk een foto van de situatie te plaatsen. Lukt het plaatsen van een foto niet, kijk dan even hier.

Algemeen
De FAQ van FOK! en de policy zijn hier natuurlijk ook gewoon van toepassing.



Heb je een vraag, opmerking of gewoon een goed idee? Plaats het in dit Feedback- & Slowchattopic. Ook als je het niet eens bent met een slotje, een verplaatst topic of wat dan ook, kan je in dit topic terecht. Zo kunnen we met zijn allen kijken of en hoe we een eventueel probleem op kunnen lossen. Wil je het liever alleen met een modje regelen, dan kan je mail naar:




En staat voortaan weer in de OP van ons Feedback- en Slowchattopic.

[ Bericht 0% gewijzigd door Marsepein op 08-07-2007 15:04:00 ]
  woensdag 11 juli 2007 @ 09:29:31 #3
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_51351543
En los. De FAQ staat ook in het FB topic.
***
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')