De rest? Dude denk jij seriues dat heel Nederland met een sixpack rondloopt?quote:Op zaterdag 17 maart 2007 17:11 schreef sir_me het volgende:
Yeah thxs ik wil echt van mijn lelijke buik af en gwn zijn zoals de rest zonder voor paal te staan ...
Als er een vetlaag over je buik heen ziet vallen die blokjes niet op hoor door die krachttraining. Hij moet eerst maar zorgen dat ie afvalt als ie resultaat met die sixpack wil behalen.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 17:12 schreef XiChico het volgende:
Trainen in de sportschool lamlul. En als je gewoon gespierd wilt gaan zwemmen van het zomer ben je de lul, want die vetrollen krijg je er voor die datum nog niet af. Vraag aan je ouders geld voor de sportschool, train 3x in de week krachttraining + cardio.
quote:Op zaterdag 17 maart 2007 17:16 schreef sir_me het volgende:
hoe doeje dan best die vetlaag ervan ??
of naar een of ander 3de wereld land en voor 20 euro het vet laten wegsnijden en het daat verkopen voor 10 per kilo/literquote:Op zaterdag 17 maart 2007 17:17 schreef boem-dikkie het volgende:
Hardlopen, joggen, gezonder en minder eten!
Hij mag nog niet eens bierquote:Op zaterdag 17 maart 2007 17:02 schreef Sensation89 het volgende:
minder eten en bier drinken.
hangt ervan af wat voor vlees en hoe het bereid isquote:Op zaterdag 17 maart 2007 17:18 schreef sir_me het volgende:
Gezond eten doe ik maar ik eet wel nog vlees is dat dan gezond ?
ook mijn tip?quote:Op zaterdag 17 maart 2007 17:22 schreef sir_me het volgende:
zal ik allemaal proberen ...
Oke ik zal het proberen duidelijk te maken.quote:Op zaterdag 17 maart 2007 17:25 schreef sir_me het volgende:
Neeh gwn voor alles een beetje ... Maar fitnessen is toch ook goed ?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |