Dat is inderdaad niet vreemd, geeft ook niks.quote:Op woensdag 21 maart 2007 16:38 schreef Alonely het volgende:
Update: voel me nog steeds leeg, verdrietig en eenzaam. Geen schokkend nieuws op dat gebied dus.
Goede actiequote:Eergisteren ben ik bij een goede vriendin van me langsgegaan en het deed me ontzettend goed om gewoon even bij haar te hangen en met haar over de hele bak ellende te praten.
Ik ben wat inzichten rijker geworden, niet alleen over het voormalige 'ons', maar ook over mezelf en de reden dat ik soms bepaalde dingen wel of niet heb gezegd of gedaan.
Ik ben bij haar blijven slapen en het was de eerste nacht sinds de uitbraak van alle ellende dat ik een nacht meer dan twee uur heb kunnen slapen. Dat had natuurlijk ook te maken met de hoeveelheid wijn die we naar binnen hebben gegoten.
Met mijn moeder gaat het naar omstandigheden redelijk. Ik ga d'r nu even bellen, vindt ze vast fijn. (en ikzelf ook)
Saw that one comming.....quote:Op dinsdag 27 maart 2007 09:52 schreef Alonely het volgende:
Ik kan hier nu een heel verhaal neer gaan zetten, maar ik zie het nut er niet van in. Nu niet in ieder geval.
Mijn verdriet is er nog steeds, en ook niet minder hevig.
Maar die pijn wordt bijna overschaduwd door een intens gevoel van woede en het besef dat ik ontzettend besodemieterd en voorgelogen ben. Je raadt het al: dit gaat gewoon om een andere kerel.
Een happy drug als xtc hoef je alleen maar te slikken, veel minder moeite imhoquote:Op dinsdag 27 maart 2007 11:28 schreef Nooruna het volgende:
Hier is maar 1 oplossing: AFLEIDING
En dan bedoel ik niet meteen andere vrouwen, maar ook al klinkt het afgezaagd: ga sporten, ga die hobby doen die je altijd al had willen doen, doe een nieuwe opleiding (kan ook korte cursus zijn bijv.) enz.
Vooral door veel te sporten zul je je beter gaan voelen, omdat dat er voor zorgt dat je humeur beter wordt en je depri-gevoelens (het "ik voel me zo ellendig en het komt noooooit meer goed etc, etc-gevoel" )er stukken minder van worden, het is net een happy-drug.
ach jaquote:Op dinsdag 27 maart 2007 11:49 schreef shifto het volgende:
[..]
Een happy drug als xtc hoef je alleen maar te slikken, veel minder moeite imho![]()
Tja, het is kut voor je, maar dat viel te verwachten. Opnieuw verliefd worden is vaak net die druppel die iemand nodig heeft om een relatie af te kappen. Neemt niet weg dat ze overduidelijk niet lekker in d'r vel zat in die relatie, en dat kun je d'r niet kwalijk nemen.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 09:52 schreef Alonely het volgende:
Ik kan hier nu een heel verhaal neer gaan zetten, maar ik zie het nut er niet van in. Nu niet in ieder geval.
Mijn verdriet is er nog steeds, en ook niet minder hevig.
Maar die pijn wordt bijna overschaduwd door een intens gevoel van woede en het besef dat ik ontzettend besodemieterd en voorgelogen ben. Je raadt het al: dit gaat gewoon om een andere kerel.
Nee, dat is ook niet wat ik haar kwaliijk neem.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 13:31 schreef Catbert het volgende:
[..]
Tja, het is kut voor je, maar dat viel te verwachten. Opnieuw verliefd worden is vaak net die druppel die iemand nodig heeft om een relatie af te kappen. Neemt niet weg dat ze overduidelijk niet lekker in d'r vel zat in die relatie, en dat kun je d'r niet kwalijk nemen.
Enige wat rest is leren van je fouten en je komt vast nog wel een ander leuk meisje tegen. En dan je best doen om niet in dezelfde valkuil te belanden!quote:Op zondag 1 april 2007 20:47 schreef Alonely het volgende:
Update.
Het besef dat het definitief over is begint nu pas echt goed tot me door te dringen.
De dagen nadat ze het me had verteld koesterde ik nog de hoop dat er misschien een heel klein kansje was dat we er nog samen uit konden komen, maar ik weet nu zeker dat dat echt niet meer gaat gebeuren. Zij gaat door met haar leven en daar hoort een 'ons' of een 'wij' gewoon niet meer bij. Ze is zoveel mogelijk weg van huis omdat het voor haar erg moeilijk is om mij alleen maar huilend thuis te zien zitten. Ik kan het gewoon niet tegenhouden. Toen ik vandaag naar buiten was gegaan (want het was toch mooi weer) liep ik gewoon over straat met de tranen die over mijn wangen stroomden. Het houdt niet op, het lijkt alsof de pijn en het verdriet blijven alleen maar groter worden.
Ik heb nooit geweten dat een mens zoveel emotionele pijn kon voelen. Het is niet eens te omschrijven, ik kan alleen maar janken en ik wil zo ontzettend graag dat dit afschuwelijke gevoel stopt.
Ik voel me zo ontzettend stom, ik heb de afgelopen jaren zo hard geprobeerd om mezelf en andere mensen voor de gek te houden. Hoe kun je jezelf zo ontzettend lang voorhouden dat alles goed gaat? Dat alles wel in orde komt, als je maar lang genoeg doet alsof er niets aan de hand is en dat je controle hebt over je emoties en de manier waarop je ze uit.
Het is zo pijnlijk om te realiseren dat ik al die jaren nooit mijn ware gevoelens heb durven tonen, juist omdat ik als de dood was dat ik om die reden zou worden afgewezen.
Afwijzing door iemand die dichtbij me staat is zo'n beetje mijn grootste angst geweest en juist door me zo moeilijk bloot te geven heb ik er grotendeels zelf voor gezorgd dat het wel is gebeurd.
Ik heb het wel zo ontzettend verkloot...
Ik ken je niet, maar denk je werkelijk dat het jouw schuld is dat ze op iemand anders verliefd is geworden? Volgens mij niet namelijk, en als je dat jezelf blijft wijsmaken zit je straks met een last op je schouders die helemaal niet nodig is.quote:Op zondag 1 april 2007 20:47 schreef Alonely het volgende:
Afwijzing door iemand die dichtbij me staat is zo'n beetje mijn grootste angst geweest en juist door me zo moeilijk bloot te geven heb ik er grotendeels zelf voor gezorgd dat het wel is gebeurd.
Ik heb het wel zo ontzettend verkloot...
Een relatie is altijd 'wij', en dit soort dingen gebeurt ook wanneer je 'alles goed doet'. Er zijn nu eenmaal dingen waar je niks aan kunt doen. Dat zij op een ander verliefd is geworden is jou totaal niet aan te rekenen. Als er hier iemand verkeerd bezig is geweest, dan is zij het, door het jou niet eerder te zeggen.quote:Op zondag 1 april 2007 20:47 schreef Alonely het volgende:
Ik heb het wel zo ontzettend verkloot...
Ik geef mezelf er niet de schuld van dat ze verliefd is geworden op iemand anders. Los daarvan kan ik alleen maar gissen naar wat voor contact ze met die andere man heeft. En natuurlijk weet ik dat het ook wel erg naïef is om te denken dat ze gewoon alleen maar 'gezellig' met 'm kan kletsen.quote:Op zondag 1 april 2007 20:54 schreef hummus het volgende:
[..]
Ik ken je niet, maar denk je werkelijk dat het jouw schuld is dat ze op iemand anders verliefd is geworden? Volgens mij niet namelijk, en als je dat jezelf blijft wijsmaken zit je straks met een last op je schouders die helemaal niet nodig is.
Ik verhuis over iets minder dan twee weekjes. Dan heb ik tijdelijk een plek voor mezelf alleen. Nu zie ik er enorm tegenop om daar alleen te zitten, maar ik zie wel wat ervan terecht komt.quote:Verdersterkte ermee, want kut is het wel. Ik zou zo snel mogelijk wegwezen daar, desnoods naar je moeder.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |